1

Temat: ST-high

O.K. Praktycznie nie ma konkursów na ST/TT/Falcon, więc standardowo - czteropak piwa do wygrania...
Ogłaszam konkurs na grafikę w rozdzielczości ST-High, temat pracy: karykatura Ejka na tle Atari. Termin przysyłania prac: 30.IX.2005, potrzebne są minimum 3 prace, nie ma limitu prac na autora, prace są typu PD (public  Domain) lub Freeware. Odbiór nagród wyłącznie osobisty - QuaST 2k6, sztab Warszawski lub inne party, na którym będę ja i autor lub osoba wskazana do odbioru nagrody.
O.K. -> ewentualne prace postaram się gdzieś wystawić, a z braku ankiety - głosiki wysyłamy do mnie na maila, chyba że ktoś udostępni ankietę... Czas trwania głosowania - do 30.X.2005.
O.K. -> adresik, gdzie przysyłamy prace: sikor_soft@poczta.fm
Prace powinny się dać przeglądać programem GEM View (lub innym standardowym) na Atari ST w rozdzielczości ST High (możliwe wyświetlanie na TT/Falcon ;) ), gdy jest niestandardowy format - należy przysłać także przegladarkę lub program graficzny, w którym można będzie ją obejrzeć.

Sikor umarł...

2

Odp: ST-high

JA nic nie chce mowic ale niejaki DELY widzialem sam na wlasne oczy wypikslowal PRZEFAJNA grafe na Q2k5 :)

OneEye czy cos takiego ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

3

Odp: ST-high

Naaaaa Aaaataaari nieee maaa sceeeeny!!!!!

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

4

Odp: ST-high

NIestandardowy format ST-HIGH? A w czym on ma byc nie standardowy!!!?

Sikor bez kombineracji to jest przeciez tylko "jeden kolor" wiec rownie dobrze moze byc GIF, TIF, IFF itd itp. a wyswietlic to czy przekonwerterowac potem do atarowskiego *.IMG to przeciez pSTka, jedyne co tak na prawde mozesz USZTYWNIC to rozmiar 640x400.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

5

Odp: ST-high

Vulgar: wiem o tym, tymniemniej - niech coś na te maszynki też ktoś stworzy ;) I tak większość będzie robiła na piecu, o ile komuś się będzie cokolwiek chciało stworzyć, ale nie w tym rzecz... ;)

Sikor umarł...

6

Odp: ST-high

no jak narazie twoja propozycja jest chyba slaba ;)

duze atarowcy to jakies okropnie leniwe bestje, musisz ich lepiej zmotywowac.

A tak przy okazji to wlasnie jest BIG KOMPETYSZYN na DHS na 20 lecie STka i tak po prawdzie jak juz cos robic to chyba tam, lepszy LANS, lepsze nagrody i lepsza mpreza, bez obrazy Sikor.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

7

Odp: ST-high

Sikor: niepoprawny optymista

Vulgar: statsiarz

:D

I Ty zostaniesz big endianem...

8

Odp: ST-high

Wyniki: 0 prac, zero nagród, zero perspektyw...

Sikor umarł...