1

Temat: Kucając do miecza ;)

O.K.
Termin (słowny) ograny, więc ogłaszam co następuje:
Niniejszym ogłaszam dwa (a tak, dwa ;) ) konkursy na pracę na powyższy temat:
I. Konkurs muzyczny
II. Konkurs graficzny
1. Temat konkursu: kucając do miecza;
2. Termin przysyłania prac: 01.10.2005, 24:00, na adres: sikor_soft@poczta.fm;
3. Założenia: motyw muzyczny/plik graficzny do odtworzenia na real Atari z 64kb pamięci (seria xl/xe):
a) muzyka ma zawierać kompilację conajmniej czterech klasycznych (w/g Was) kawałków z gier znanych z Atari xl/xe, ma odtwarzać się w dowolnie wybranej przez Was aranżacji. Plik muzyczny ma się odpalać na Atari bez przeróbek, ale dozwolone muzyczki stereo. Niestandardowe formaty wowinny się odpalać jako plik wynikowy lub powinna być dołączona odtwarzaczka muzyki.
b)grafika - ma nawiązywać do sceny atarowskiej i conajmniej dwu, klasycznych dla Was gier. Wszelkie formaty nietypowe wymagają, aby była dołączona przeglądarka albo były plikami wykonywalnymi.
4. Sposób tworzenia prac - dowolny, na Atari, Grzybie, Macu, Amidze, kartce ;)
5. Głosowanie - ponieważ nie ma ankiety ;(, postaram się gdzieś umieścić pracę i głosy będą oddawane na drodze mailowej do mnie i na bieżąco zliczane - chyba, że ktoś ma możliwość postawienia ankiety, wtedy dodam link ;). Ostateczny termin zakończenia głosowania: 01.11.2005, godzina 23:59:59 ;)
6. Ilość prac - conajmniej trzy prace na dane kompo (grafika, muzyka). Ilość prac na autora - nielimitowana ;)
7. Nagrody: dla zwycięzców po czteropaku piwa (czteropak za muzę i czteropak za grafę), sponsored by me ;)
8. Odbiór nagród - wyłącznie osobisty (QuaST 2k6, Sztab Warszawski, inne party na którym będę - o ile autor zwycięskiej pracy zgłosi, że też tam dotrze).
9. Wszelkie pretensje dotyczące regulaminu, terminów itp. nie będą rozpatrywane, ponieważ mi się nie chce ich rozpatrywać, a powyższy konkurs jest tylko moim chorym wymysłem ;)

Sikor umarł...

2

Odp: Kucając do miecza ;)

yyy... a co z abstynentami????

3

Odp: Kucając do miecza ;)

"Abstynenci" mogą dostać czteropak KARMI ;)

Sikor umarł...

4

Odp: Kucając do miecza ;)

Sikorq, no to jak to w końcu jest... chory wymysł czy faktyczny konkurs? ;)

czteropak to stanowczo za mało, tylko smaq bym sobie narobił...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

5

Odp: Kucając do miecza ;)

Chory wymysł na faktyczny konkurs... :)n Znaczy, czteropak jest...!!! Tylko, czy prace będą...

Ostatnio edytowany przez Sikor (2005-08-23 07:36:18)

Sikor umarł...

6

Odp: Kucając do miecza ;)

Przypominam, że pozostało tylko 19 dni na przysyłanie prac!!! Kto chętny na czteropak piwa...?

Sikor umarł...

7

Odp: Kucając do miecza ;)

ale skomplikowany ten regulamin konkursu, jak zadanie matematyczne ;)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: Kucając do miecza ;)

mogem postawić jakąś ankietę. szczegóły na priv.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

9

Odp: Kucając do miecza ;)

ankiety juz sa dostepne na forum

10

Odp: Kucając do miecza ;)

Ano, już są... Ale jak pisałem/upubliczniałem regulamin to ich jeszcze nie było...
W każdym razie - dzięki Sun!!!
A na razie czekam na jakiekolwiek prace...

Sikor umarł...

11

Odp: Kucając do miecza ;)

O.K.
Przyszła 1 praca graficzna - autor: Dely ;) Pobrać ją można stąd: http://sikor_soft.w.interia.pl/atr/BRUCZRRO.XEX
Dely za to, że mu się chciało - dostaje na mój koszt kufel piwa na sztabie warszawskim na Wilczej (Kufel=1litr ;) ). Niestety, nie było dość prac do spełnienia warunków konkursu, więc drugiego litra z nagrody wypijam sam...
Pozdrawiam!!!

Sikor umarł...

12

Odp: Kucając do miecza ;)

Link cosik nie dziala...

13

Odp: Kucając do miecza ;)

Cosik jednak działa - przynajmniej na netscape...

Sikor umarł...

14

Odp: Kucając do miecza ;)

Na IE i Firefoxie nie dziala :|

15

Odp: Kucając do miecza ;)

Na FF działa, cośsknociłeś. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

16

Odp: Kucając do miecza ;)

Nic nie sknocilem, moze moj provider. c*** tam najwyzej nie obejrze.