Temat: Jet Set Willy

Przeszedł ktoś tą grę??? Czy w ogóle da się to zrobić :?:

2

Odp: Jet Set Willy

da sie :P zaufaj^^

3

Odp: Jet Set Willy

Kiedyś ją prawie przeszedłem ale dałem sobie spokój.

4

Odp: Jet Set Willy

Kiedys na emulatorze grałem z tydzień i nie udało mi się zakończyć tej gry. Wydaje mi się że zebrałem wszystkie przedmioty :) Jeśli ktoś ukończył tą grę to proszę o info !!

5

Odp: Jet Set Willy

No, musisz zebrać wszystkie przedmioty, a następnie udać się do sypialni, do której dostępu broni Ci żona, by położyć się w upragnionym łożu. :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

6

Odp: Jet Set Willy

Jest tylko jeden taki detal, że na lewo pod schodami jest komnata, do której w wersji na Atari nie da się wejść, gra się zawiesza.

Edit: oczywiście "na prawo pod schodami" :)

Ostatnio edytowany przez drac030 (2005-10-16 11:53:39)

KMK
? HEX$(6670358)

7

Odp: Jet Set Willy

Na emulatorze gra nie zawiszała się w żadnym miejscu. A wie ktoś ile było tych przedmiotów do zebrania ? Musze tą gre kiedyś wreszcie przejść w całości :) Może zrobimy konkurs kto szybciej ukończy JetSetWilly ? - TO by było coś :):):)

8

Odp: Jet Set Willy

Draco - to może pacz do gierki ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Jet Set Willy

wersja atari jest tak skopana, ze lepiej napisac nowa :lol:

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

10

Odp: Jet Set Willy

fr100 - to zależy, gdzie "doszedłeś" ;P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

11

Odp: Jet Set Willy

xxl napisał/a:

wersja atari jest tak skopana, ze lepiej napisac nowa :lol:

Ja bym chciał zobaczyć muzyka, który napisze lepszy soundtrack niż ten, który jest w atarowskiej wersji JSW :P

KMK
? HEX$(6670358)

12

Odp: Jet Set Willy

fr100 napisał/a:

Na emulatorze gra nie zawiszała się w żadnym miejscu.

Może masz jakąś lepszą wersję. W tej, co ja mam, jest takie miejsce, że wchodzisz, i ani rusz, ani w przód, ani w tył (ani w górę, ani w dół, ludzik przestaje reagować na ruchy joystickiem). To jest pod schodami, które w prawym skrzydle prowadzą na zewnątrz domu.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2005-10-14 17:14:24)

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: Jet Set Willy

tak dokladnie jest, gra sie wiesza. a przynajmniej te z 'gieldy' - oryginala nigdy nie mialem a wszystkie wersje jakie mam sie wieszaja.
a co do soundtracku, to czapka z glowy dla Hubbarda, jak dla mnie opus magnum.

14

Odp: Jet Set Willy

Gram na nowo na JSW i spróbuje przejść całą grę. Na razie nigdzie się nie wiesza. Jak przejdę całą to wkleje Wam wpis. Pozdrawiam i zapraszam do grania !!! PS. JetSetWilly to pierwsza gra w jaką grałem na 800 XL i dlatego czuję do niej tak ogromny sentyment. PS2. Moją pierwszą maszynką do gier było Atari 2600 a drugą Atari 800 XL - z tego powodu uwielbiam Firmę ATARI. PS3. Zakupiłem ostatnio Atari 2600 i jestem na nowo zachwycony tą konsolą. PS4. Posiadam jeszcze Nintendo GC i Sega DC. I to by było na tyle :)

Ostatnio edytowany przez fr100 (2005-10-15 23:36:56)

15

Odp: Jet Set Willy

Jak masz kopię, która *naprawdę* nigdzie się nie wiesza, to podrzuć gdzieś do ściągnięcia.

KMK
? HEX$(6670358)

16

Odp: Jet Set Willy

Faktycznie pod schodami na planszy "the drive" blokuje się :( . Może ktoś spróbuje to naprawić ?

17

Odp: Jet Set Willy

Np. tu: http://mapy.atari8.info/jetsetwilly.php ;) Opis tez chetnie przygarniem - do innych gier tez!

18

Odp: Jet Set Willy

Hm, skoro jest cała mapa, to znaczy, że ktoś musiał przejść całość, czyli posiada wersję działającą. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

19

Odp: Jet Set Willy

Ale nie jest powiedziane, że żona go wpuściła (czyli przejść przeszedł, ale nie ukończył).

Ostatnio edytowany przez drac030 (2005-10-16 11:20:01)

KMK
? HEX$(6670358)

20

Odp: Jet Set Willy

ja gralem pod emulcem (gra sie nie zawiewsila nigdzie) zebralem 73 przedmioty i nie dostalem sie do sypialni.

21

Odp: Jet Set Willy

Może jednak coś przegapiłeś.

KMK
? HEX$(6670358)

22

Odp: Jet Set Willy

Oglądam właśnie mape i jestem pewien że obszedłem wszystko (zebrałem wszystko) i gry nie ukończyłem. Patrząc na mapę to plansza "the drive" jest na samym dole koło zółtej planszy z napisem "DIE MORTAL". Po prawej stronie "DIE MORTAL" jest zejście i właśnie w tym miejscu gra się blokuje. Powstaje pytanie czy tam nic nie ma, czy ktoś poprostu nie dorysował tam etapu ??

23

Odp: Jet Set Willy

A DIE MORTAL nie znaczy po prostu śmierć, czyli że tam nie należy wchodzić...? Nie znam niemieckiego, ale tak mi się wydaje...

Sikor umarł...

24

Odp: Jet Set Willy

Sikor, fr100 wie co mówi, przyjrzyj się mapie. Po prawej od "DIE MORTAL" powinna być komnata, bo na górze jest zejście do niej.

KMK
? HEX$(6670358)

25

Odp: Jet Set Willy

faktycznie przed chwila to sprawdzilem i tam sie wlasnie blokuje bohater