Temat: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

http://media.wp.pl/kat,39754,wid,805195 … icaid=166e

Wku***ił mnie tytuł tego artykuły w kontekście zdjęcia umieszczonego tuż obok ....

jak można ?!?

ZAJEC :(

Zajec/sword ;)

2

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

fakt, to skandal! :]

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

3

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

wyslalem swoja opinie na ten temat, ale pewnie albo nie zostanie zaakceptowana, albo zostanie przerobiona :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

4

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

wam chyba bije juz - chodzi o ten ledwie dostrzegalny kawalek atari na fotce i tytul 'elektrosmieci' ????

5

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

nacjonalizm wsrod atarian......:)

6

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

Zajec: kiedy nowe demo Swordów? ;)

jellonek: akurat Ty najwięcej robisz :]

reszta: ERROR 404

I Ty zostaniesz big endianem...

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

mikey napisał/a:

wam chyba bije juz - chodzi o ten ledwie dostrzegalny kawalek atari na fotce i tytul 'elektrosmieci' ????

Szanuję Twoją ocenę ale życie jest inne , np  chcę złomować  stare auto i Pan ze złomu mówi mi że jak mu go oddam za darmo to on mi załatwi wszelkie formalności z wyrejestrowaniem / tfu, brzytkie słowo / niby w myśl ustawy to on będzie ponosił koszty utylizacji, ale tak naprawdę to on rozbierze je na części i je sprzeda . A wracając do ATARI , przecież za kilka "CHWIL" to elementy z ATARKI będą poszukiwane na ryku wtórnym , o czym was informuje
                 RYSIEK_M
  ps. nie pozbywajcie się starych ATAREK

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

tiaaaa ..
to nie Francja że Falcony się walają po ulicach .

u nas wszystko będzie na allegro "oszalałem za 1 zł bmc od słoneczka".........

9

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

miker: mala prosba: ODPIERDOL SIE.

to co ty uwazasz za ,,robic cos'' nie musi byc tym samym dla calego pozostalego swiata.
czy ja jestem ci cos winien? bo najwyrazniej czegos odemnie oczekujesz...

edited:
sorks za wzniosly ton, ale kilka dni nie pilem...

Ostatnio edytowany przez jellonek (2005-10-21 20:30:13)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

to się kuna napij i nie występuj w roli herolda całej sceny (w przeciwieństwie do ciebie nie zbluzgam cię, nie dam ci tej satysfakcji...) :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

11

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

miker za to cie lubie ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

12

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

a ja mam atari od 18 lat i w dupie takie artykuly i komentarze.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

13

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

i ja coś dopisałem - powinno przejść moderatora :) - Mikey - i co - je****ć debili :D - jeśli im sie należy :):).

A tak nawiasem ()()() mówiąc - fajnie byłoby mieć znajomości - w takiej "złomiarni".
* Falkon za flaszke,
* XL/XE za wino,
* Spec za browara,
* ........ a do Commodore - to ci może nawet i coś postawią - tylko "idź pan z bogiem i zabier ten SKIEŁ". hehehehe

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

14

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

Nie oszukujmy się - elektrośmiecie to mniej więcej adekwatne określenie do tego jak widzi nasze atarynki większość społeczeństwa...
I co z tego? Nie róbmy afery :)

: 404. Stopka not found

15

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

więc i tak należy wziąść poprawkę, że "normalniejsza" część społeczeństwa gnieździ się na tym oto forum :P

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

eru napisał/a:

Nie oszukujmy się - elektrośmiecie to mniej więcej adekwatne określenie do tego jak widzi nasze atarynki większość społeczeństwa...
I co z tego? Nie róbmy afery :)

Popieram, " RÓBMY SWOJE " .

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

17

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

Już nie długo w prasie będą ogłoszenia jak kiedyś z samochodami - Kupię elektronike w każdym stanie. Czas pomyśleć o własnym biznesie. :)

Oszalałem, skupię każdy złom elektorniczny (również Atari). :P

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

18

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

miker: a kto tu z siebie niby robil herolda? kto powiedzial ze wypowadalem sie w imieniu sceny (do ktorej nie naleze) czy jakimkolwiek innym...

masz obsesyjna manie nadinterpretowywania czegos czego nie potrafisz zrozumiec...

edited:
napilem sie ;)

Ostatnio edytowany przez jellonek (2005-10-22 12:25:14)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

19

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

Poczytałem sobie ten post i artykuł na temat elektrośmieci. Czego się oburzacie ? Przecież normalne, że to co dla mnie cenne dla innego może być bezwartościowym śmieciem (i vice versa :) ).  A co powiecie o entuzjastach oldtajmerów ?

20

Odp: !!! PrzegiĘcie PaŁy !!!

Po prostu osobie która umieściła zdjęcie z atarką obok artykułu z odpadami elektronicznymi należy bezwzględnie przestawić samochód między 2 drzewa ;)

A tak apropos konia - dział "Różne" dotyczy grupy "Konkursy" - IMHO bardziej ten wątek pasuje do działu: "Miejsca w sieci" lub "Bałagan" ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2005-10-23 16:22:37)