1

Temat: Karykatura Sikora

O.K.
Nowy konkurs, tym razem dla grafików, jak zwykle do wygrania czteropak piwa.
O.K.
Założenia:
1. Standardowy plik graficzny (bez interleace'u, bez pakowania) ośmiobitowego atari;
2. W obszarze obrazka nie może być informacji o autorze;
3. Nie może być to plik uruchamialny;
4. Sikor dostaje pozwolenie na późniejsze wykorzystanie grafy w swoich produkcjach ;) (a co?);
5. Do odbycia konkursu - wystarczy jedna praca;
6. Prace zostaną wystawione do ocenienia (jak jakieś będą);
7. Piwo wręczam wyłącznie osobiście na party na którym będę ja i autor (lub wskazana przez niego osoba), ewentualnie na sztabie Warszawskim, nie później jednak, jak na QuaST party 2k6!!!
8. Prace należy przesyłać tram, gdzie zazwyczaj: sikor_soft@poczta.fm
9. Deadline: sobota, 12.11, godzina 20:00
10. Ewentualne wystawienie prac dla publiczności: najpóźniej w niedzielę, 13.11, do godziny 12:00 ;)
11. Ewentualnych odwołań i komentarzy dotyczących zmian regulaminu nie przyjmuję, i już.

Sikor umarł...

2

Odp: Karykatura Sikora

3. Nie może być to plik uruchamialny;

Eeee czyli g2f odpada. Czyli co, 4 kolory i to wszystko? Było napisać od razu, że praca ma być łatwa do późniejszego  odpalenia z Turbogeja ;) Ogólnie sux, ale może coś zrobię :]

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: Karykatura Sikora

Ehh, mam nadzieję że to wypali... Co do TB - tak, chyba w tym to użyję... Oki, czekam na prace ;)
Co do kolorów: może być gr9 ;) gr 15 ;) gr8 ;) itp... ;D

Sikor umarł...

4

Odp: Karykatura Sikora

Ale w założeniach nie ma informacji czego ma czepiać się praca. Tytuł nie każdy musi zauważyć. ;)

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

5

Odp: Karykatura Sikora

Zakładam, że inteligentny człowiek potrafi czytać także tytuły i wie, czego on dotyczy. Jak nie, to sorry, ale dla mnie już niekoniecznie jest inteligentny ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Karykatura Sikora

Sikor :), a może jakieś swoje zdjęcie opublikujesz ? Ja cię pamietam na tyle że rozpoznaję cię wsród innych "pijaków" na PARTY PLACE, no ale nie pamietam twojej "buźki" na tyle aby robić twoją karykature ;-)

Zajec/sword ;)

7

Odp: Karykatura Sikora

Proponuję ogłosić konkurs na najbardziej zaskakujący konkurs ogłoszony przez Sikora :P

8

Odp: Karykatura Sikora

Zajec: w Atariki znajdziesz na przykład. Poza tym - zdjęcia ze zlotów ;)

Sikor umarł...

9

Odp: Karykatura Sikora

macgywer:  to juz bylo, a przynajmniej podobnie

http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=3526

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: Karykatura Sikora

Ilość prac: 0 (słownie: zero). Piwo pikję sam ;(

Sikor umarł...