1

Temat: Anim Compo ;)

No cóż, jak napisał X-Ray: nowy dzień, nowy... ;) Tym razem, drodzy ludziki, Waszym zadaniem jest stworzenie jednoekranowej animacji, ale po kolei (ewentualnie po PKP):
1. Animacja ma być plikiem wynikowym, który można uruchomić na gołym Atari 65XE w wersji PAL (NTSC, Secam też mile widziane ;) );
2. Animacja ma zawierać ruch postaci z conajmniej 5-ciu atarowskich klasycznych dla Was gierek (na jednym ekranie ;) );
3. Animacja może być wzbogacona o dźwięk, ale nie jest ro wymóg konieczny;
4. Muszą być conajmniej 2 prace na kompo, ale mogą to być prace tego samego autora, aby się różniły między sobą;
5. Mile widziany jakiś ład i skład w animacji ;);
6. Nagroda jest tylko jedna - czteropak piwa do odbioru osobistego lub przez wskazaną przez autora osobę na QuaST party 2006, sztabie Warszawskim lu na innym party, na którym będę ja i autor/osoba upoważniona przez autora do odbioru nagrody;
7. Prace nadsyłamy jak zwykle: sikor_soft@poczta.fm
8. Termin nadsyłania prac upływa dnia 18.11.2005 roku (piątek), o godzinie 20:00. Po tym terminie prace zostaną wystawione, a zwycięzcę wybieramy na drodze ankiety;
9. Od poniższego regulaminu nie ma i nie będzie odwołań, dlatego, ponieważ, iż i już!

Sikor umarł...

2

Odp: Anim Compo ;)

sikor moze nagroda jest do bani ??? zaproponuj samochod lub jakas wycieczke ;] lub ewentualnie jakies ojro

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Anim Compo ;)

równowartość czteropaka przeliczana na ojro ?? :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

4

Odp: Anim Compo ;)

eetam, 5zł compo już było i d...pa... ;( Jest czteropak i już. A wy dema pisać a nie się wymądrzać - uups, wyszedł cycat z mikera ;)

Sikor umarł...

5

Odp: Anim Compo ;)

na 5 zł to ...... ;]  lepiej juz bys ufundowal gazetki, gry itp....

"wszystko się kiedyś kończy......."

6

Odp: Anim Compo ;)

A czy może być animacja postaci drugoplanowych, np:

1. Animacja kropki z Pacmana
2. Animacja kaktusa z Freda
3. Animacja liny z Vickiego
4. Animacja dystrybutora paliwa z Road Race
5. ...

Pozdrawiam Sikora i jego Wenę ....

All I hear is the sound of me falling on the ground

7

Odp: Anim Compo ;)

maly offtopic :)

tatqoo napisał/a:

pierwsza muza na sidzie w drodze ....

o kurde :) czekamy ;D

"wszystko się kiedyś kończy......."

8

Odp: Anim Compo ;)

A czy może być animacja postaci drugoplanowych, np:

A może być trzecioplanowe? Np. animacja czarnego tła z JSW tudzież Freda?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Anim Compo ;)

o qr*a, tatqoo i dely rozj*bali mnie na max'a, hehehe ;)  browar za poczucie humoru, przy najbliższej okazji :)

pozdrawiam!

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

10

Odp: Anim Compo ;)

No cóż, kropki i tło nie są postaciami stricte-facto, więc nie. Ale i tak już wygrali - mają piwo u Greya (u mnie jeszcze nie ;) No, Dely ma za jedno z poprzednich comp ;) );

Sikor umarł...

11

Odp: Anim Compo ;)

Nie wróżę sukcesu konkursowi. W animkach najlepsi są Animkomials i wszyscy boja się im podskoczyć. Chyba, że Warp i jego Ofca. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

12

Odp: Anim Compo ;)

Mam pytanie czy "bohaterowie" nie będący postaciami żywymi wchodzą w rachubę ? Np. czołg z Tank V$ Tank ? Pytam serio...

13

Odp: Anim Compo ;)

No cóż, ponieważ nie zastrzegłem, to... Chyba tak. Nie zapomnij jednak o animacji gąsienic czołgu...

Sikor umarł...

14

Odp: Anim Compo ;)

ruch postaci z conajmniej 5-ciu atarowskich klasycznych dla Was gierek

czyli nie musi to byc kopia pixel, w pixel, ani tez nie jest napisane ze klatek animacji ma byc wiecej niz np. 2.

tak wiec mozna by pokazac np. kilku pixelowa interpretacje pacmana, czy czegokolwiek, stwierdzajac
ze hmmm... ta wlasnie postac mialem na mysly :D

przypominaja mi sie konkursy zaciemnionego programowania w c (IOCCC)
gdzie niemal zawsze byly przyznawane nagrody w konkurencjach najwiekszego naduzycia preprocesora C,
tudziez najwiekszego naduzycia regulaminu ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: Anim Compo ;)

jellonek napisał/a:

tak wiec mozna by pokazac np. kilku pixelowa interpretacje pacmana, czy czegokolwiek, stwierdzajac ze hmmm... ta wlasnie postac mialem na mysly :D.
(...)
gdzie niemal zawsze byly przyznawane nagrody w konkurencjach najwiekszego naduzycia preprocesora C, tudziez najwiekszego naduzycia regulaminu ;)

hehe - więc jesli napiszesz dwie takie prace - to może któraś wygra, lub jeśli ktoś napisze cokolwiek - to i tak wygra z dwu----------pixelowymi pracami, których autor miał coś na myśli, lecz nikt tak na prawde nie wie o co chodzi. Chyba, że podpiszesz animowanego pixla postaci pacmana - "Achtung HERMAN das ist pac--man. fantastisz tempo, achtung, demo bin laden" :):):):) - lecz uważam, że w takim przypadku produkując się marnujesz swój czas :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2005-11-15 11:51:22)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Anim Compo ;)

Totalna ilość prac: 0 ;(
Nowy konkurs już w drodze... ;)

Sikor umarł...