1

Temat: Szukam pewnego demka !!

Panowie szukam pewnego dema,niestety nie pamietam jak sie nazywalo i kto byl jej tworca.Wiem ze byla w niej samplowana muzyka.a text refrenu " your body,my body,every body move your body".
Jak ktos z was ja ma lub moglby podac nazwe tego super demka bylbym wdzieczny.

2

Odp: Szukam pewnego demka !!

to demko to wlasnie your body my body - taka nazwa krazyla w obiegu.
autorem byl chyba jakub husak.

po chwili: zerknij tutaj: http://atari.fandal.cz/download.php?files_id=1187
zlapalem nostalgie. zaraz wrzucam nemesis, landscape i co mi sie jeszcze samplowanego przypomni...

Ostatnio edytowany przez AXE/SSG (2005-12-06 22:11:46)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

3

Odp: Szukam pewnego demka !!

Dzieki,to wlasnie to demo !!!! :):)

4

Odp: Szukam pewnego demka !!

wlasnie pamiec wyciela mi niezly numer i przypomniala sobie o takim jednym "demku", ktore widzialem chyba z 15 lat temu na promocyjnej kasecie video nagranej przez chorzowska firme Atares (tak! to ci od turbo blizzard).
w zasadzie odgrywalo jedynie zsamplowany kawalek Sama Cooke'a pt. Don't Know Much About History wyswietlajac tekst "SAMPLER", ale pozniej nigdy nie udalo mi sie dopasc tego w postaci pliku/dyskietki.
kojarzy ktos taki numer?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: Szukam pewnego demka !!

Arrgghh ale mnie nostalgia wziela!! Jak sobie przypomne gdy kiedys wgrywalem to demko z magnetu i sluchalem z wypiekami na twarzy to az mnie dreszcze przechodza. Wtedy amige i podobne cuda widywalem tylko od swieta wiec posluchac takich sampligow na swoim 8 bitowym sprzecie to bylo cos :D Husak róló, chcialbym go poznac :)
Kiedys takie dema to byla klasa, wystarczy wspomniec chocby: 1st Top Demo 1989. Niewazne, ze to innego autora ale git. Az sie lezka w oku zakreciela :)

Ostatnio edytowany przez mazi (2005-12-07 00:35:37)

6

Odp: Szukam pewnego demka !!

AXE/SSG napisał/a:

w zasadzie odgrywalo jedynie zsamplowany kawalek Sama Cooke'a pt. Don't Know Much About History wyswietlajac tekst "SAMPLER", ale pozniej nigdy nie udalo mi sie dopasc tego w postaci pliku/dyskietki.
kojarzy ktos taki numer?

To się nazywa "SAMPLER DEMO", zajmuje dwie strony dyskietki i zawiera cztery czy sześć (nie pamiętam) takich kawałków, m.in. ten, który ci się przypomniał.

KMK
? HEX$(6670358)

7

Odp: Szukam pewnego demka !!

drakuś: (zdrabnianie jest dzis trendy [choc z drugiej strony trendy jest juz passé]) rzuc jakims linkiem.
troche dzisiaj wypilem piwa+wscieklych psow i mimo szczerych poszukiwan znalazlem jedynie jakies techniawki. choc nie powiem, tez mialy duzy napis "sampler" podczas odtwarzania.

maziunio: nostalgia.pl, kuria.pl - dely z niejednego pieca chleb zajadal ;)

BTW, ciekawe kto pamieta nastepujacy sampling ze star treka (vaskuś bedzie pamietal bo jest odpowiednio stary): "szpejsz, the final frontier. these are the vojadżersz of the sztarszip enterprajsz" - normalnie rotfl!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: Szukam pewnego demka !!

a ja pamiętam jak terroryzowaliśmy giełdę w krakowie STPlayer'em (bodajże) - chodzi o to coś, co było dopiero wstępem do formatu *.md8 - ale amigowcy gały wywalali ;) ... tak samo jak komodziarze gały na BIRD demo - to firmowe z ptokiem :D (nietoperkiem zapewne) :D

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Szukam pewnego demka !!

AXE/SSG napisał/a:

drakuś: (zdrabnianie jest dzis trendy [choc z drugiej strony trendy jest juz passé]) rzuc jakims linkiem.

Nie wymyślono jeszcze URL-a, który mógłby wskazywać dyskietkę u mnie w szafie. Muszę poszukać itp.

troche dzisiaj wypilem piwa+wscieklych psow i mimo szczerych poszukiwan znalazlem jedynie jakies techniawki. choc nie powiem, tez mialy duzy napis "sampler" podczas odtwarzania.

Bo to demo jakiegoś niemieckiego samplera i softu do niego.

KMK
? HEX$(6670358)

10

Odp: Szukam pewnego demka !!

drac030 napisał/a:

Nie wymyślono jeszcze URL-a, który mógłby wskazywać dyskietkę u mnie w szafie. Muszę poszukać itp.

Jak to nie?

man://drac030.home.pl/search.php?sector=szafa&fast_mode=on&reason=tid_3705

:D Dzisiaj już piąteczek :)

Ostatnio edytowany przez piotrv (2005-12-09 12:20:09)

I'm not so bad, once you get to know me.

11

Odp: Szukam pewnego demka !!

Pinek: to się nazywało C64 Killer i odgrywało 2 modułki - "Beverly Hills Cop" i "Bodykiss". Mam to gdzieś jeszcze i jak znajdę to do bazy dorzucę! :)

Ostatnio edytowany przez miker (2005-12-09 18:14:14)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Szukam pewnego demka !!

Niestety, kwerenda w szafie - po etykietach dyskietek - dała wynik negatywny. Ale gdzieś to tam jest, bo w lecie robiłem przegląd wszystkich dyskietek i pamiętam, że było. Teraz jednak nie bardzo mam czas zrobić to drugi raz - pamiętam, że zajmuje to pół dnia.

KMK
? HEX$(6670358)