1

Temat: khem ...

tego ... no ...

jako ze zbliza sie koniec A.D.2005 chcialbym z tego miejsca zlozyc zyczenia zdrowych i wesolych swiat wszystkim grzbietom zwiazanym ze scena JIL oraz zyczyc aby rok kolejny byle jeszcze bardziej giga mega wypasiony niz ten ktory za chwile sie skonczy. zycze Wam wszystkiego najlepszego, niechaj sie dzieci rakiet nie czepiaja, zony i kochanki pozostana wierne, szkatulka bedzie zawsze pelna ... no i zebyscie panowie mogli do konca zycia wypic tyle ile teraz mozecie :)

... czytal wujek [ced] ...

dobranoc panstwu :D

2

Odp: khem ...

To juz tak teraz?

No dobra, ja tez wszystkiego co naj, a najbardziej tego, zeby wszyscy mieli wiecej czasu. No i zeby wszystkim tak sie chcialo jak sie chce teraz, a nawet bardziej. No i zebysmy dali rade sie spotkac jak najczesciej na party w nowym roku (to mala aluzja do orgow ;)... Atari rulez!

3

Odp: khem ...

To ja napiszę, żeby się wszystkim nie chciało tak jak teraz tylko żeby im się chciało. No i Mery Xmas und Hapi Nju Jer :) I żeby Atari zostało Atari i było nadal 0wnz0rz.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: khem ...

wszystkim razem i kazdemu z osobna zycze:
- wyPasionej dopalki,
- internal sparta+arc
- IDEa + jakis 512M CF
- stereo + sid + covox
- 1M ramu
- aki
i to wszystko na nowej plycie glownej ;)

a dla tych co juz maja podobna konfiguracje - poprostu trzezwego nowego roku ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

5

Odp: khem ...

Zdrowia , zdrowia , zdrowia, a przede wszystkim szczescia bo na Titanicu wszyscy byli zdrowi ;)

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

6

Odp: khem ...

-Prezentów qpę, rózki na dupę, wędzonej szynki do nieba choinki i szczęśliwego wyskoku do Nowego Roku...

Wszystkim AtaroManiakom życzy
AS..

7

Odp: khem ...

Heh, no czego wiecej mozna zyczyc. Amen!:)

Wam wszystkim, wypasionej ekipie, ktora poprostu ustabilizowala sie, co jest piekne:).

8

Odp: khem ...

jellonek napisał/a:

....
- wyPasionej dopalki,
- internal sparta+arc
- IDEa + jakis 512M CF
- stereo + sid + covox
- 1M ramu
- aki

Myide ?? :lol

spokojncyh Panowie, JIL na przyszly rok and 4ever

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

9

Odp: khem ...

A ja khem... Zobaczycie jak Miker spakuje khem... Życzenia w wersji dla Atari ;) Jutro powinno być w bazie spakowane i niespakowane lub spakowane na mojej nieoficjalnej stronie... ;)

Sikor umarł...

10

Odp: khem ...

Wesołych świat, dobrego nowego roku, obyśmy jeszcze wiele razy mieli okazję się spotkać na party :D

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: khem ...

O.K.
Na razie tutaj: http://sikor_soft.w.interia.pl/atr/XMASS.COM - raczej real Atari wskazane ;) Wieczorem powinno być w bazie ;)

Sikor umarł...

12

Odp: khem ...

Więc i coś ode mnie... Dużo zdrowia, szczęścia i spełnienia marzeń (czyli m. in. upragnionej atarki pod choinką lub rozszerzeń). A także więcej wolnego czasu, bo zawsze go za mało. Oby te święta były spokojne i szczęśliwe, a Nowy Rok jeszcze lepszy niż ten co się teraz kończy.

grzybson/SSG^NG

13

Odp: khem ...

Ja również życzę wszystkim spełnienia wszystkich marzeń, szczęścia, miłości, kasy, czasu, produkcji, łotewa itepede. :D

A poprawioną wersję Sikorowej (i w pewnym stopniu również mojej) produkcji można zassać sobie o stąd.

I Ty zostaniesz big endianem...

14

Odp: khem ...

A ja wszystkim życzę: dużo kasy, dużo zlotów, dużo zdrowia, dużo śmiechu, dużo regularnego seksu, dużo dobrych dem na Atari, mniej zmartwień, mniej kaców, mniej azorów na zlotach, mniej dziwnych konkursów na forum i braku stresu ;)

15

Odp: khem ...

i ode mnie, wszystkiego najlepszego...

btw: nosze sie z takim problemem, ze nie widze aby sie gdzies spadajace sniezynki na stronie glownej przebily ;)