1

Temat: lataroid music compo za 10zł ;)

O.K. -> dawno nie było konkursu, więc się doczekaliście ;)
1. Muzyka dla Atari xl/xe, musi chodzić na gołej 65XE;
2. Ma to być wariacja na temat muzyki z "Lotus Turbo... 1" z ST oraz "Ataroida" z małego Atari - motywy przewodnie powinno dać się rozpoznać ;)
3. Prace przysyłamy do mnie na pocztę, czyli a adres: sikor_soft@poczta.fm z dopiskiem "lataroid compo" ;) do dnia 15.01.2006 roku (niedziela), do godziny 15:00
4. Dla prawidłowego przebiegu konkursu wymagane są conajmniej 3 prace conajmniej dwu autorów;
5. Nietypowe formaty powinny być skompilowane lub dostarczone z odpowiednim playerem dla Atari 65XE!!!
6. Prace zostaną udostępnione i przeprowadzona zostanie ankieta w celu wyboru zwycięzcy trwająca 1 tydzień.
7. Nagroda jest jedna i niepodzielna: 10zł na najbliższym zlocie/sztabie na którym się spotkam z autorem lub wyznaczoną przez niego do odbioru nagrody osobę; UWAGA!!! W przypadku remisu przewiduję dogrywkę pomiędzy zwycięzcami!!!
8. Odwołań i reklamacji od niniejszego konkursu nie uznaję i nie będę uznawał, a wszelkie offtopikowe komentarze i bluzgi w tym poście ignorował ;)
9. Tym razem stwierdzenia "Sikor idź się lecz..."; "Sikor - nudzi Ci się" pozostaną w tym topiku bez komentarza z mojej strony, co nie oznacza że mogą być w niecny sposób przypomniane i wywołane w innych wątkach lub wykorzystane w inny mniej lub bardziej niekomercyjny sposób;
10. Osoby którym się niniejszy regulamin nie podoba proszone są o napisanie własnego konkursu, jego ogłoszenie i zasponsorowanie we własnym zakresie w zgoła innym wątku niż ten, gdyż tutaj i tak ich konkurs i regulamin nie będzie uwzględniony;
11. Niniejszym ogłaszam, że ten regulamin nie jest najbardziej zakręcony na jaki mnie stać więc wszem i wobec zrzekam się nagrody za najbardziej pokręcony regulamin w dotychczasowych konkursach organizowanych przeze mnie ;)
12. Mimo wad tego co napisałem powyżej przypominam: dycha czeka na chętnego/chętną/chętnych, a winner może być tylko jeden!!!

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-01-12 23:23:32)

Sikor umarł...

2

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

dalbys choc 7 dni, albo tydzien...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

3

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

sikor, mam nadzieję że nie potraktujesz tego jako "flejm", ale...

deadline na zgłaszanie prac jest stanowczo za krótki... trzaskać dobre kawałki w tak krótkim czasie to chyba nie taka prosta sprawa... i bez obrazy, ale ludzie mają chyba lepsze pomysły na weekend niż takie konkursy (np. ja chleję jutro do upadłego ze znajomymi, do Chosneck'a wracam w Poniedziałek).

pozdrawiam...

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-01-13 09:17:15)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

4

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

Mylisz się Grey. Ileż to fajnych prac powstało na 24h compo, które jest z zasady jeszcze krótsze!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

True. W 24H compo powstawały zarówno denne prace, jak i superoskie. A czas wbrew pozorom do czegoś zmusza - wiem, że mam zrobić (o ile robię), a tak odkładam na później, jeszcze później,... i deadline mija ;[
Poza tym - nadal czekam na StarDusta, mimo iż gierka w sumie prosta do zrobienia i czasu było dość - nikomu się nie chciało, więc... Pojęcie czasu jest rzeczą względną.
BTW: dlaczego picie jest jedyną formą rozrywki niektórych...? nie potrafię tego zrozumieć, choć przyznaję - sam za kołnierz nie wylewam ;)

Sikor umarł...

6

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

Dely: no tak, sorka.. ;) być może był to przykład tylko z mojego punktu widzenia ;)

Sikorku, ja nie chleję co Sobotę... ;) Lubię rzadziej, ale konkretnie.

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

7

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

Sikor napisał/a:

czasu było dość - nikomu się nie chciało

zalozenia takich konkursow w malym srodowisku sa do bani :p

najpierw trzeba znalezc chetnych a pozniej dobrac temat a nie zapodac temat, ktory moze niepodpasowac 98% wszystkich POTENCJALNIE chetnych. zA mAlE sRoDoWiSkO.

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

8

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

xxl: rozmnazac sie, rozmnazac :D

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

bezsensu.

10

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

Kolejny konkurs Sikora... może pan organizator w końcu wyciągnie wnioski ? No chyba, że chodzi tak naprawdę o nabijanie statsów, a konkurs jest tylko przykrywką :lol: :lol: :lol:

11

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

Mac - z tego co widzę, to Ty lubisz sobie nabijać statsy bezsensownyki komentarzami. Weź lepiej swoje szacowne cztery literki w troki i zrób coś... A może lepiej nie, zostań wiecznym malkontentem, skoro tak lubisz... Tacy też są potrzebni...

Sikor umarł...

12

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

mac: nie czujesz uroku tych konkursow, na ktore nie przychodza prace?
dla mnie tydzien bez konkursu sikora - to tydzien stracony...

btw. po CHOLERE sa wyswietlane ilosci postow w info usera w watkach? nigdy tego nie czailem... jesli ktos chce sprawdzic, czy dany user moze byc wiarygodny - co czasem moze potwierdzac (pytanie kiedy?) ilosc postow, moglby to sprawdzic w profilu usera...

a tak tylko niepotrzebne posadzanie o "statsienie", albo i tez niepotrzebne "statsienie"...

chu kers? :/

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

13

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

w ogóle zlikwidować statsy. poważnie. kto jest za?

Ostatnio edytowany przez epi (2006-01-14 20:56:20)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

moj powyzszy post jasno wskazuje - jestem za

ale przydalo by sie by na stronce z opisem usera byla mozliwosc automatycznego podania ilosci postow, ale nie tej wyswietlanej teraz, a tej prawdziwej...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

15

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

Epi, jellonek: trolle jedne, iddźie na odpowiedni dział, załóżcie posta/ankiete i po sprawię, a nie offtopikujecie. Do admina: proszę o urlop dla stale offtopikujących osób, albo niech piszą w odpowiednim dziale. O!

Sikor umarł...

16

Odp: lataroid music compo za 10zł ;)

sikor: czy twoj post przypadkiem nie jest offtopicowaniem?
to ze powinno to miec miejsce gdzie indziej - racja, ale (kuna mak) nie wiem jak sie zaklada ankiety - fogle sa one dostepne pod punbb?
inna sprawa - czy aby na pewno zostaną one wziete pod uwage przez wielce panujacego - JEGO SPRAWA, jesli oleje - ma racje - jego wybor...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep