26

Odp: kto uzywa skype'a ?

No dobrze, na życzenie:

Z których nikt nie korzysta.

Nie widziałeś, a głosisz.

dla mnie sie wyróżniasz, bo nie widziałem innych

Nie widziałeś, a głosisz. Chyba nieszczery ten komplement.

27

Odp: kto uzywa skype'a ?

To Ty uznałeś to za komplement.

Dobra skończmy ten temat, bo ktoś się zaraz zdenerwuje i to na nasze nieszczęscie nie będę ja. ;)

Nie wygłaszaj więcej kwestii w stylu nie widziałeś, a głosisz, bo na tym polega dyskusja, by wymieniać się opiniami, a nie stwierdzać, że rozmówca jest głupi. :rolleyes:

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

28

Odp: kto uzywa skype'a ?

Nie stwierdziłem w żadnym miejscu, że jesteś głupi, o ile wiem. Co do kwestii w stylu?, oraz opinii, to wybacz? nie skomentuję.

29

Odp: kto uzywa skype'a ?

:):) - hehe; a i tak widze, że większości j.w. wyszukiwarka skypa i tak ni ch - nie widzi :twisted:

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

30

Odp: kto uzywa skype'a ?

Ja też zignorowałem Skype-a - zdecydowanie wolę IRC-a, ew. GG z klientem EKG ;) No i oczywiście forum Atari Area ;) Mimo wszystko Skype bardziej nadaje się do chwilowej zabawy, a nie do rozmowy, wymiany informacji itp.

31

Odp: kto uzywa skype'a ?

skype: stryker1983 ....
skype byc dobry do przesylania plikow ;D no i rozmowy rowniez ;)

aa polecam jeszcze ten program: http://www.voipstunt.com/en/download.html
mozna dzwonic za FREE na stacjonarne !!!
wczoraj testowalem do krakowa ....kumpel dzwonil do Niemiec....
a mozna jeszcze do Francji Bitman ?? :) USA Monsoft ??? ;D i wielu innych krajow ...
sciagajcie i sami zobaczcie rolo zabawa :)

"wszystko się kiedyś kończy......."

32

Odp: kto uzywa skype'a ?

tia - tylko jak sie dziś okazało - o ile wczoraj był limit 30 minut, to dziś już 1 minuta - i przerywa połączenie - lecz fakt - bezpłatne. Dzwoniłem 30 razy do siebie do domu - było "fajnie" :P :):)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

33

Odp: kto uzywa skype'a ?

nom :) ale fakt ze za free no i dobra zabawa i czasami sie przyda jak chcesz cos malo i szybko powiedziec :)
ale z tego co slyszalem po 40 minutach taks ie dzieje...wiec trza wtedy nowe konto zakladac :D

"wszystko się kiedyś kończy......."

34

Odp: kto uzywa skype'a ?

skype: cz_w_a
tlen: cz_w_a
gg: 2806935

Skype rządzi do głosówek. W każdym razie na pewno bije tlena, z którego nie można łączyć dwóch kompów bez zewnętrznego ip. A w skypie toto trybi. :)

A. i nie dajcie sie oszukać, że nie działa na Win98! Działa!

Ostatnio edytowany przez epi (2006-02-01 20:26:20)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

35

Odp: kto uzywa skype'a ?

u mnie Skajpi ma bana za:
- mega zamula mi sprzet (XP, 1.8GHz PIV M)
- transfer plikow 1KB/s

Jabber/GG/DC++ ROX!

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

36

Odp: kto uzywa skype'a ?

Cyprian_Konador napisał/a:

u mnie Skajpi ma bana za:
- mega zamula mi sprzet (XP, 1.8GHz PIV M)

hmmm dziwne ;] mam odpalone pelno programow w tle, emule i inne + skype i jakos nic nie zamula a procek xp 2400 ...

Cyprian_Konador napisał/a:

- transfer plikow 1KB/s

no tak chyba jest jak jedna osoba ze stron nie ma przekierowanego portu .......

"wszystko się kiedyś kończy......."

37

Odp: kto uzywa skype'a ?

No dziwne, dziwne... U mnie hula na PII 350 /98SE
a bana ma GG które nie raczy się nawet uruchomić.

Ostatnio edytowany przez epi (2006-02-02 01:32:23)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

38

Odp: kto uzywa skype'a ?

stryker faktycznie jestem za firewallem, no ale p2p smiga

epi sprobuj innego klienta z obsluga gg - konnekt, psi. dzialaly spoko na p133

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org

39

Odp: kto uzywa skype'a ?

gg do 5.x jeszcze był spox.
a tamte może sprawdzę. na razie jestem uTLENiony. ;)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

40

Odp: kto uzywa skype'a ?

A o Mirandzie Cyprian zapomnial. Ona chodzi chyba na wszystkim :)

Co do przesylania plikow przez Skype, ja siedze za dwoma firewallami i NATem i najczesciej jest pelna predkosc, ale czasem trafi sie informacja o przekierowaniu - wtedy zatrzymuje i lacze sie raz jeszcze i jest O.K.
A w nowym GG nie dzialal u mnie dzwiek i Video (w poprzedniej wersji przynajmniej dzwiek dzialal) - wywalilem to grówno ;) i zastapilem Miranda, przy okazji konto Gmail Talk mi dziala na niej :)

Ostatnio edytowany przez Pecus (2006-02-02 15:20:36)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

41

Odp: kto uzywa skype'a ?

cyprian: wspomniane przez ciebie klienty nie maja obslugi gg, ale siec o jaka sie opieraja - ma "transport" do gg... tak wiec uzywajac np. google talka - tez spokojnie sie mozesz polaczyc z userami gg - jesli wiesz jak toto skonfigurzyc :]

osobiscie polecam jako klienta - gajim (nie mylic z gaim, oba dzialaja zarowno pod windom, jak i pod *nixami) - ale pythong, o ktorego sie toto opiera, potrafi czasem przymulic kompa...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

42

Odp: kto uzywa skype'a ?

Pecus nie wspomnialem o paru innych rowniez :) . Wymienilem wylacznie te ktore mi najbardziej przypadly do gustu.

Jellonek, jesli juz chcemy byc dokladni to pojecie 'transport' dotyczy wylacznie Jabber/XMPP. konnekt uzywa systemu pluginow. :)

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org