Odp: ah te kobiety

a gdzies slyszalem ze jeszcze w sredniowieczu kobiety do pluga zaprzegano , to byly czasu

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

27

Odp: ah te kobiety

a dzisiaj ofiary gwałtów mają nawet kilka miesięcy. też dobrze, co? :|

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

28

Odp: ah te kobiety

lol vulgar a co twierdzisz, ze rydzyk to mucha nie siada wszystko gra super ziom? przeciez to pieniacz, obludnik i szmaciarz w najlepszym wydaniu, spali sie w piekle wg. swojej wlasnej religii.

29

Odp: ah te kobiety

a gdzies slyszalem ze jeszcze w sredniowieczu kobiety do pluga zaprzegano , to byly czasu

przeciez do dzis tak jest i bedzie zawsze ;- D apple think different;D

30

Odp: ah te kobiety

Wiersz o Rydzyku przewspaniały - już 500 osób z mojej pracy go przeczytało lub sam do nich z wierszykiem dotarłem i zadeklamowałem!!! AS tak trzymaj, bałagan jest również po to by się uśmiechnąć ...
Bez nicków - rozumiecie smutasy ???

Ostatnio edytowany przez mirusvf (2006-03-09 12:40:17)

Żyję bo Bóg tak chciał.

31

Odp: ah te kobiety

-Przynajmniej komuś uśmiechnął się dzień!!

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-03-09 17:46:36)

32

Odp: ah te kobiety

Pozdrawiam Wszystkie kobiety - choć trochę mi się czas przesunął ...

odnośnie wierszyka by AS to:

AS... napisał/a:

>> >> Że dla Rydzyka Bogiem jest kasa

Takie stwierdzenie jest krzywdzące dla każdego człowieka i wystarcza do tego aby "bawić" się w sądzie w zniesławienie. Dlatego też uważam że wierszyk jest "dziwny" i podpisuję się pod tym co pisze Vulgar, bo On faktycznie używa swojej głowy.
ps. My się chyba kiedyś poznaliśmy w Elblądu na party ? To było sto lat temu :)

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P

33

Odp: ah te kobiety

Rydzyk do sadu nie pojdzie, boi sie konsekwencji za przewaly z kasa na stocznie gd.

34

Odp: ah te kobiety

Trudno się powstrzymać od komentarza, czytając kolejne wypowiedzi... Ja też popieram Vulgar'a, a nie słucham Radia M i  nie oglądam telewizji Trwam (i jestem przekonany, że Vlg też nie). SLD i całego tego zaplecza ze Szmajdzińskim na czele nie znoszę, a mimo to nie rzucam gdzie popadnie f*cków na forach aby zaspokoić swoją próżność (jak to czynią niektórzy). Dla jednych pewnie już jestem Rydzykiem i noszę Matkę Boską w klapie za samą taką wypowiedź. O moherowym berecie nie wspominając. Żenada.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-03-10 12:23:49)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

35

Odp: ah te kobiety

i tak majewski to najlepiej w zeszly łiekent okreslil...
kto widzial jego "reklame" wie o so chozi...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

36

Odp: ah te kobiety

eee ... a to mial byc topic z zyczeniami dla kobiet, a Wy tu o ojcu rydzyku nawijacie ... stad tez moja wycieczka do vulgara " slabisz mnie bracie w kazydm temacie" (do ASa w sumie tez). dajcie juz pokoj polityce, bo zygac sie chce :D

37

Odp: ah te kobiety

grey/msb napisał/a:

(...)nie znoszę, a mimo to nie rzucam gdzie popadnie f*cków na forach aby zaspokoić swoją próżność (jak to czynią niektórzy).

Bardzo trafne !:)

grey/msb napisał/a:

Dla jednych pewnie już jestem Rydzykiem i noszę Matkę Boską w klapie za samą taką wypowiedź. O moherowym berecie nie wspominając.

Ha Ha Ha ! :-) Dobre :)

grey/msb napisał/a:

Żenada.

Ot jedno proste słowo ...
Popieram !:)

cedyn: to ma być już mój ostatni post.

pzdr. for each atari users !

800XL  XC12  LDW 2000  Portfolio  1040 ST, STE  Falcon 030 (Deskpro)  Jaguar
... oraz inne grzyby i Amigi :-P