1

Temat: Bajtki za free - ktoś chce?

Panowie,
(Pań to tu chyba nie ma?)

Mam do oddania za friko ok. 40tu "Bajtków" z lat 1987-1994. Najchętniej przekażę osobiście w Warszawie. Są chętni, czy iść do śmietnika?

2

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Mogę wziąć. daj meśce to mi przywiezie. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

3

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

ja chetnie sie nimi zaopiekje.
jesli jestes za, podaj mi szczegoly (najlepiej na priva, bo inaczej moge przegapic).

4

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

To robimy tak: "Daj meśce" rozumiem jako "meśka się z tobą skontaktuje". Czekam na kontakt powiedzmy do środy 15.03.
ELSE Bajtki dostanie dostanie wlodo (co mi very odpowiada, bo do Piaseczna mam rzut beretem baskijskim).

5

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

A ja proponuję aby je zeskanować i rzucić na sieć... niech inni też skorzystają...

6

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Co do skanowania - to jezeli tylko dostane Bajteczki, to moge zrobić. Problem tylko z tym, że nie mam gdzie umieścić - Any Sugestions?

7

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

MAC: A ja proponuję aby je zeskanować i rzucić na sieć... niech inni też skorzystają...

Takjuż raz chciałem podjąć się tego, bogatą kolekcją dysponował tylko LEVIS ale to potrzebna byłaby wymiana na lini Siemianowice - Londyn. Jeśli pomysł nowemu właścicielowi się spodoba to ja proponuję by na mój koszt przesyłał sukcesywnie po jednym roczniku. Ja zeskanuję dany rocznik i na swój koszt odeślę i poproszę o kolejny i tak dalej. Jestem otwarty na propozycje

Żyję bo Bóg tak chciał.

8

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

wlodo - odezwij sie do "samozwanczego archiwizatora tajemnic atari" (r) - czyli pixela

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

9

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

a może uśmiechniemy się do Azbesta lub/i Krapa ? ;)

10

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

coby nie byc gołosłownym zrobie tak:
w weekend poszperam na działce - mam tam kilka Bajtkow - i zrobie skan tego co posiadam na poniedziałek.
Jak juz bedzie skan gotowy, to pomyslimy moze wspolnie nad jakims tego umieszczeniem. co wy na to?

11

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Mirus: jesli mikey mi pomoze tachac to przywioze Ci na F. Nie obiecuje.

12

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Tu jest roche:
http://www.cconline.com.pl/download.php?id=005001002
Sprawdz zeby sie nie powtarzac.

13

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Hmm, jeżeli się wam chce skanowac :), to jak coś u mnie Bajtkow, IKSow i Komputerów
pod dostatkiem :). Całkiem sporo tego...

---==<<Sc0rpi0>>==---

14

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Z Bajtkami jest problem ponieważ trzeba mieć trochę większy skaner niż A4.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Postanowione. Bajtki + ok. 40tu "Komputerów" w promocji ;) dostanie wlodo (wysłałem ci mail).

16

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

mirusvf dostal 2 tony bajtkow. czekamy na skany!!!

17

Odp: Bajtki za free - ktoś chce?

Wlodo, odezwij się (napisałem Ci majla)