1

Temat: Forever Quattro - zaproszenie

Czesc...

najwieksza, tylko 8-bit party v Europe odbyjesie v dnach 14.-16.Marzec.2003 jak zwykom: Trencin/Slowacia
wejsciowka: 25,00 zł (250 Sk)
i co za to: BIG big screen ;), sleeping room, kompoty (+ crazy i realtime), party 3 dni, 80-100 osob, kultowy klimat,...
bedzie mozna kupic specjalne koszulki z logiem Atari + ...
zapraszam...

-XI-/Satantronic

ps: jak jest jakies pytanie to e-mail do mna jest: xi@napri.sk
ps2: sorry for my lame Polish ;)

-XI-/Satantronic
www: satantronic.atari.sk    atari.sk    forum.atari.sk    forever.atari.sk    noise.atari.sk    mxplay.atari.sk
e-mail: xi@napri.sk

2

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

jesli dobrze pamietam, piwo 15 Sk.  :D  :D  :D

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

3

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

jesli dobrze pamietam, piwo 15 Sk.  :D  :D  :D

taaa a mandat za złe parkowanie 500Sk no chyba, że potrafisz dobrze się targować i masz Robocop'a (czyt. inwalide z metalem w plecach) to 200 Sk

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Hmm, Elban chce zrobic turniej w pilke nozna... Czyzby byla szansa na skompletowanie atarowskiej ekipy?

Inna sprawa, czy nalezy sie z nim w ogole zadawac... :?:

5

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Hmm, Elban chce zrobic turniej w pilke nozna... Czyzby byla szansa na skompletowanie atarowskiej ekipy?

Inna sprawa, czy nalezy sie z nim w ogole zadawac... :?:


Co do drużyny, to jeśli jest wolna pozycja w linii pomocy lub ataku to zgłaszam się :P

A co do Elbana, to jak jest trzeźwy to całkiem normalny gościu, z tym, że straszliwie rzadko to się zdarza.
Ja będę jechał na Forevera z Cobrą, więc znając życie z połową sceny commodorowskiej, czyli z Elbanem.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

6

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

łaaa....
zlaty bazant
te sprawy...
musze być
ale się zapewne nie wyrobię
slovensko jest piekna kraj

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

To moze zamiast wysylac Ci monitor sie go opchnie?

8

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Hmmm chcialbym sobie poczytac jakies invitro, regulamin compotow czy jak dojechac. Cokolwiek..   ale nie moge sie nigdzie dogrzebac. na url'u ktory podal XI nie ma zadnego info albo ja nie potrafie znalezc.  Jedyny link jaki znalazlem ... 404 ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

9

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Hmmm chcialbym sobie poczytac jakies invitro, regulamin compotow czy jak dojechac. Cokolwiek..   ale nie moge sie nigdzie dogrzebac. na url'u ktory podal XI nie ma zadnego info albo ja nie potrafie znalezc.  Jedyny link jaki znalazlem ... 404 ...

info o party (i jak dojechac): http://www.forever.sk/info.php
regulamin compotow: http://www.atari.sk/forever/Atari08.txt
online visitors list: http://www.forever.sk/fvl/

-XI-/Satantronic
www: satantronic.atari.sk    atari.sk    forum.atari.sk    forever.atari.sk    noise.atari.sk    mxplay.atari.sk
e-mail: xi@napri.sk

10

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Hmm, Elban chce zrobic turniej w pilke nozna... Czyzby byla szansa na skompletowanie atarowskiej ekipy?

Inna sprawa, czy nalezy sie z nim w ogole zadawac... :?:

No no Ludziki Ja sie wybieram i zabieram ze sobą strój + korki + piłeczkę!!!  drużyna ma się zebrać!!!  szykować siE!!!    ja sie zaopiekuję obroną!.   Lewis !! Staniesz na bramce ??   Vasco !!!  a ty nie jadziesz ???     Kto jeszcze gra w piłę ??  Wilson licze na Ciebie.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

11

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

No problem.  Jeśli będzie trzeba mogę robić za strikera, choć gra w pomocy, to to, co tygryski lubią najbardziej:)
Tym razem nie oddamy tak łatwo skóry jak na Quast98.
Tylko Vasco nie stój na bramce.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

12

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Ja nie stoję na bramce, bo z kolei mi za 5-10 lat bedziecie wypominac, ze gole wpuszczam czy podaje przeciwnikowi. O nie!

13

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

To moze zamiast wysylac Ci monitor sie go opchnie?

a może tobie coś zaraz opuchnie za takie gadanie?  :evil:
przyślij monitor a będziesz miał dożywotni support na neotrackery z dedykacją i nowymi plug-inami, a jak chcesz to mogę nawet twą facjatę wstawić miast logoska...

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

14

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Wybierac sie wybieram, znaczy chce, ale pewnie wszystko sie na samym koncu rozstrzygnie. Teoretycznie powinienem byc w pracy w piatek do 14:15 i w poniedzialek od 8:00... Bede staral sie cos zalatwic.

A co do meczu, to XRayku to zwaz, aby zabrac tez jakies inne paputki do grania, bo moze sie okazac, ze zagramy na betonie jakims (blokowisko jakisik czy cóś) i korkow moze byc szkoda. No i na wypadek, gdybymy za bardzo obrywali wezme jakas czerwona kartke co by tych, ktorzy nam za bardzo zaszkodza, usunąć  8)

Lewis, nie martw sie, jakos 5 lat wytrzymalem, Ty też dasz rade :!:

15

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Lewis: nie obawiaj się! skonstruujemy dostatecznie małą bramkę, tak, że jak staniesz całą zasłonisz !  i nie puścimy żadnego gola!!  tylko twardy musisz być nie miętki!  i przed piłką się nie chować.  Do tego możesz spać spokojnie ja bede adminem naszej defensywy wiec wyczyszczę z niechcianych gości pole karne.

Wilson nastrzela trochę bramek, A Vasiek ??

Vlaśnie Vasiek na jakiej pozycji będziesz pomykał ??

No i jest nas dopier 4 (jak Lewis da się namówić)

MOgę wziąć rękawice bramkarskie (no i jak Vasiek słusznie zauważył) wezme buty od halowki ;)

Czekam na dalszych zawodników. chyba że dokoftujemy z miejscowych.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

No nie wiem gdzie mialbym grac - moze w ata(ra)ku? Na jakims meczu (rok temu na Lecie???) strzelilem bodaj 8-9 bramek! Fuks, ale na cos liczyc trzeba...

Czyli na razie gramy systemem 1-1-1-1 (Lewis-XRay-Wilson-Vasco)  ;)

17

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

...bramek! Fuks, ...:

  Raczej Fox!!   właśnie trza znaleźć pozycję dla Foxa !   dewastatora najlepiej niech fanguje w nos bramkarza drużyny przeciwnej!   ..  no i Grega też postawi się na boisku. 
Panowie trza rozpocząć treningi!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

18

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

...bramek! Fuks, ...:

  Raczej Fox!!   właśnie trza znaleźć pozycję dla Foxa !   dewastatora najlepiej niech fanguje w nos bramkarza drużyny przeciwnej!   ..  no i Grega też postawi się na boisku. 
Panowie trza rozpocząć treningi!

Nie ma sprawy, akurat jutro mamy wolną salę i mogę zorganizować sparing :) . Poza tym okazuje się, że jedzie nas coraz więcej i ustawienie będzie trochę inne niż 1-1-1-1.  Zresztą jakie by nie było i tak wszystkim dokopiemy!

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

19

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

hmmm

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

20

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Pewnie masz racje.   Ale to tylko dlatego ze bedzie ich wiecej...
Bo atarowcow z tego co widze na stronie party to jest najmniej i to martwi!!     kto jeszcze jadzie ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

21

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

sugestie co do skladu druzyny:
-jako bramkarz najlepiej sie sprawdzal pijany Jet - na QuaPCu byl nie do pokonania
-jako napastnika proponuje Foxa - na Eastcie napastowal przeciwna druzyne z godnym podziwu poswieceniem
-jako bramkarza przeciwnej druzyny proponuje Vasca - a jakos tak mi przyszlo do glowy... :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

22

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

-jako bramkarza przeciwnej druzyny proponuje Vasca - a jakos tak mi przyszlo do glowy... :)


Zostawmy biednego Vasca w spokoju! Skoro najlepszy bramkarz  Oliver Kahn nie trafia w piłkę w meczu Ligi Mistrzów, Dudek nie łapie piłki w meczu z  MU, Barthez podaje piłki napastnikom z Arsenalu itp itd. Oznacza to , że Vasco uczy się od najlepszych:)

A Komodorowcy mimo, że będą mieli dłuższą  ławkę, to i  tak pokonamy ich determinacją i wolą walki.

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

23

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

hmmm ciekawe tylko czy bedzie gdzie wziąć prysznic po  wygranym meczu ...

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

hmmm ciekawe tylko czy bedzie gdzie wziąć prysznic po  wygranym meczu ...

Jasne, rzeka czeka...

25

Odp: Forever Quattro - zaproszenie

Ja tez chce grac !!!!