1

Temat: Nie na temat...

No nic, może nie dostanę ba(na)na od kiera... Ponieważ w wielu postach obserwuję rozwój dyskusji nie na temat (to znaczy, po paru postach dyskusja schodzi nie na temat), to ciekaw jestem jak rozrośnie się temat "nie na temat". Jeżeli macie nic na temat to może coś dopiszecie w tym nie-wątku tutaj...?

Sikor umarł...

2

Odp: Nie na temat...

Wychodzę z domu a tu pada deszcz

pomidor

3

Odp: Nie na temat...

a u mnie mgla :)

bits received: 001000100010110000100010

4

Odp: Nie na temat...

Ostatnio często słysze o tym, że nadkola w Oplach bardzo lubią rdzewieć.

5

Odp: Nie na temat...

Wczoraj była nocka + na rano, padam...
A tu dziś.... to samo. Jutro wyglądać będę jak rozdepnięte tomato :(
Zero spania
Ale potem.... wolne, wolne i wolne.... aż do 8.05.2006. Tra-la-la....

6

Odp: Nie na temat...

Zenon: no właśnie, skoro masz wolne do 8 maja to przybywaj na Majówkę do Vaska :)

7

Odp: Nie na temat...

Szczesliwie zyjemy w tak wspanialym kraju ze mamy tyle swiat roznorakich a wiec duzo wolnego czasu dla siebie, i u atarowcow to zaowocowalo pieknie w postaci majowki :) ciekawe akie produkcje beda ? :P

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

8

Odp: Nie na temat...

produkcje na majówce ? a ile produkcji powstaje na sztabach ? :P

9

Odp: Nie na temat...

Ale wogole to ja nie widze tej majowki... sztandary przygotowane ? :P

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

10

Odp: Nie na temat...

No jasne: z wizerunkiem Che Guevary :P

11

Odp: Nie na temat...

Mazi Ty lewaku : P

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

12

Odp: Nie na temat...

Mam piwo (przepraszam za ontopic).

KMK
? HEX$(6670358)

13

Odp: Nie na temat...

to czysty konformizm ;)

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

14

Odp: Nie na temat...

tak

15

Odp: Nie na temat...

O mały włos a wysiadłbym z rowerem :/

STYMulator JIL ST YM2149 mjuz:k @ gnu/linux
SIUP (SIo2Usb2Pc) - SIO2PC USB Edition
PIN ready logo
3M / InD: ... na kasetach były zabezpieczenia w postaci tzw. "mikropierdnięcie" ...

16

Odp: Nie na temat...

ponoć ch*je z Atari (Ci nowi, Francuzi) zabronili eksponowania napisu Atari na Atari Connexion?

A tak poza tym to posmakował mi ostatnio Żuberek...

No i tekst mnie roz*.* na C64.pl... "A co do tego Pinballa, to Atarowcom się bardzo spodobał http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=4067 w sumie się nie dziwię, C64 Rulez :)"

Ech, ta wrodzona skromność i elokwencja... Ale fakt, Pinball wymiata =)

Chyba się jakiś nowy konkursik szykuje, skoro Sikorek się za ASM'a wziął (może w końcu będą jakieś prace. no i pewnie. lepiej zrobić konkurs, wystawić sobie prace no i czteropaka samemu obalić).

pozdr.

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-04-27 20:55:13)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

Odp: Nie na temat...

grey =>>> ch** im w **** Atari = $$$

p.s

moze ktos zrobi konwersje gierki z amstrada ???

http://tiny.pl/gch1

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

18

Odp: Nie na temat...

No, w koncu zainstalowalem sobie stery ATI na kernelku 2.6.10 :)

bits received: 001000100010110000100010

19

Odp: Nie na temat...

Była 12:00. Bilard przy piwku o tej porze, to czysta przyjemmość. Zwłaszcza, gdy pomyśli się o tych co się akurat męczą w kołchozach. :P

Ciężko pracuj i staraj się jak najlepiej, aby nam pozostałym było lżej. :D

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

20

Odp: Nie na temat...

Nie możliwością być aby temat nie natemat z tematu zszedł, gdyż zawsze bedzie nie na temat.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

21

Odp: Nie na temat...

&22
Jeżeli temat jest nie na temat, to temat który jest nie na temat jest na temat ale jest nie na temat, dlatego temat który jest na temat jest nie na temat, więc każdy temat na temat i nie na temat jest tematem nie na temat, więc taki temat nie spełnia warynków tematu nie na temat który to jest tematem mającym być tematem nie na temat.

Ostatnio edytowany przez Sikor (2006-04-28 07:36:14)

Sikor umarł...

22

Odp: Nie na temat...

Oj no ksiązkowy przykład paradoksu Russella: Rozważmy zbiór V zawierający wszystkie (i tylko takie) zbiory X takie, że X nie jest elementem X.
Zadajmy teraz pytanie - czy V jest elementem V? Jeśli tak, to wtedy V nie spełnia własności elementów zbioru V, więc nie jest elementem V. Jeśli zaś założymy, że V nie jest elementem V, to wtedy (zgodnie z definicją V) V musi być elementem V. W ten sposób dochodzimy do sprzeczności. A prosciej: W mieście mieszka fryzjer, który strzyże tylko tych mieszkańców, którzy nie strzyżą siebie sami. Czy strzyże sam siebie?

Sory za on topic (a moze za off topic... cholera....)

23

Odp: Nie na temat...

Nie, bo jest łysy. Ale to już chyba za bardzo ontopicznie.

KMK
? HEX$(6670358)

24

Odp: Nie na temat...

No a ja byłem na wyśmienitym koncercie, potem na wyśmienitym "winie", najebałem się wyśmienicie, potem wyśmienicie wyspałem, wyśmienita jest pogoda, a za parę godzin wyśmienicie skończę szkołę.
Wyśmienity temat.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

25

Odp: Nie na temat...

Znowu strona xs26 nie działa i nie mogę zmienić końcówki tunelu.