1

Temat: Sprzedam LYNX'a II :)

Jak w temacie. Kupiłem nowego jakiś czas temu w USA. Jest do niego jedna gra (California Games).
Używany dosłownie kilka razy, nawet oryginalne baterie Duracell'a jeszcze działają o dziwo ;)
Jeśli ktoś jest zainteresowany to czekam na propozycje cenowe.

Ostatnio edytowany przez alex (2006-05-02 22:18:32)

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

hał macz du ju łant?

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

3

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Jak najwięcej oczywiście ;)))
Czekam na propozycje cenowe (--> priv msg)

4

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Ja nie chce kupic, ale prosilbym o podanie ceny jesli sprzedaz dojdzie do skutku.
Ostatnio sprzedalem nowke niesmigana box i chce wiedziec czy nie oddalem za tanio :)

5

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Masz to jak w banku :)
A za ile sprzedałeś?

6

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Bitman sprzedawał nówki bodajże za 115zł prosto z Francji! Dla mnie konsola rewelacyjna!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

7

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Na ebay'u są w lepszej cenie ;) Przynajmniej z punktu widzenia sprzedającego.

8

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Kiedy je Bitman sprzedawal w takiej cenie??? Za boxa?
Jakos nie daje wiary... Bitman ma dojscia i absolutnie nie zdziera na znajomych, ale zna realia i na aukcji by na pewno nie dal takiej ceny!
Na eBay'u w usa nowka w boxie za $80-$90 chodzi.

Ja kupilem okazyjnie i sprzedalem u nas od reki za 300zl.

9

Odp: Sprzedam LYNX'a II :)

Może rzeczywiście płaciłem trochę wiecej.... ale o ile mnie pamięć nie myli Bitman zapodawał gdzieś cenę na forum AA... (zalukam też we własnej  historii Allegro)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim