1

Temat: LQP 2k6

Witam wszystkich...

LQP 2k6 = Last QuaST Party 2006 - to już na pewno ostatnia impreza organizowana w Ornecie !!!

Skończyły się układy w orneckim MDKu, tzn. brak uprzewilejowania w terminach, pełna odpłatność za salę, ogólna obojętność przy rozmowach o imprezie...nastawienie ogólnie zniechęcające...

W związku z tym impreza może się odbyć tylko w terminie 18-20 sierpnia 2006 roku. Muszę mieć jak najwięcej potwierdzeń w ciągu kilku dni aby móc termin przyklepać. Może też się zdażyć, że za kilka dni nawet ten termin nie będzie wolny...

Wjazd na imprezę będzie wynosił 50-60 zł. Kobietki jak zwykle 100% free (warunek: usuniętę owłosienie nóg, wąsy, itp. spódnica / kiecka zamiast spodni, perfumy zamiast przetworzonego przez organizm H2o z solą :) - jestem po rozmowie z dyr. mdku - stąd ta wulgarność :) hehe....

Impreza musi mieć inny charakter niż ostatnie kilka zlotów - mniej picia na głównej sali (przecież jest dużo sal z boku), mniej picia na zewnątrz (nowy komendant jest w Ornecie - ponoć bardzo uczulony!) - więcej party mniej libacji. Muszą być konkursy crazy, muszą być demka, intra, muzyka, grafika - przydałoby się dobre video compo.

Proszę o podpisywanie się pod postem i komentarze. Muszę zaklepać termin do piątku (12 maj)... jeśli nie zaklepie teraz terminu party może nie odbyć się wogóle!

eijk / exQuaSTClub

2

Odp: LQP 2k6

Ja oczywiście będę na 1000 procent :-)

Odp: LQP 2k6

Będę.

Ostatnio edytowany przez Adam Klobukowski (2006-05-09 10:26:31)

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: LQP 2k6

Termin na dzień dzisiejszy pasuje.

Sikor umarł...

5

Odp: LQP 2k6

ja bede ...

Falcon CT60, CTPCI z Radeon 9250, Ethernat
260 ST, 520 ST, 1040 STFM, Mega ST4, STacy, ST Book, 520 STe, TT 030, Mega STe
Jaguar CD + Catbox, Lynx MKI i MKII
65XE ultimate, stereo, 800 XL + 1010 +1050

6

Odp: LQP 2k6

ja rowniez

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

7

Odp: LQP 2k6

Impreza musi mieć inny charakter niż ostatnie kilka zlotów - mniej picia na głównej sali (przecież jest dużo sal z boku), mniej picia na zewnątrz

:O

nowy komendant jest w Ornecie - ponoć bardzo uczulony!

Spox, mamy na to sposoby, w paleniu komisariatów jesteśmy wytrenowani ;)

impreza może się odbyć tylko w terminie 18-20 sierpnia 2006 roku

Trochę sux0rski termin, ale BĘDĘ.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: LQP 2k6

Termin troche nieróló, ale i tak bedziemy!

9

Odp: LQP 2k6

me2 - jade ze Slaska - dysponuje 4 miejscami i kombikiem :-)...


aha - moge chetnych dobrac z Krakowa

Ostatnio edytowany przez lotharek (2006-05-09 21:44:09)

serdecznie proszę o maile na lotharek@lotharek.pl z tematem ATARIAREA - inne formy komunikacji zawodzą...
"The worth of all people is dependent on how they spend their life making contributions" - Kano Jigoro
FKMC /Fan Klub Malej Czarnej/   @Grey

10

Odp: LQP 2k6

75% ze bede. jestem prawie pewien, ze bede (zmiana terminu urlopu) ale poki nie odkrece pewnych rzeczy, wole nie deklarowac sie na 100%.

11

Odp: LQP 2k6

Mi termin raczej pasuje, ale na 100% się zadeklarować nie mogę... :(

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

12

Odp: LQP 2k6

Będę!!

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: LQP 2k6

Będę!

14

Odp: LQP 2k6

Będę, mykam z Piotrkowa, więc mogę zabrać po drodze 2 osoby na pewno.

Cuda wianki i nie tylko :) POKEY 4ever ;)

15

Odp: LQP 2k6

i ja

--
= krap.pl =

16

Odp: LQP 2k6

No i ja też z dużym prawdopodobieństwem się pojawię. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

17

Odp: LQP 2k6

Ja też się postaram być.

KMK
? HEX$(6670358)

Odp: LQP 2k6

i ja

19

Odp: LQP 2k6

na 95% się pojawię wraz z Ziną

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

20

Odp: LQP 2k6

bede na 100% ;)

21

Odp: LQP 2k6

tez przybede ... chyba ze zamach na metro, albo samolot z ladka do poland :D

22

Odp: LQP 2k6

i ja będę (100%)...i MiKro(100%)...i Baky(95%)...i Sedma(70%)

-XI-/Satantronic
www: satantronic.atari.sk    atari.sk    forum.atari.sk    forever.atari.sk    noise.atari.sk    mxplay.atari.sk
e-mail: xi@napri.sk

23

Odp: LQP 2k6

Termin pasuje mi idealnie. Będę na 100%

Aby odpackować teksty trzeba najpierw odpackować  program do ich odpackowywania - Energy #1

24

Odp: LQP 2k6

będę na 99%

25

Odp: LQP 2k6

Będę na 99,99%

Nie ukrywam, że zmiana terminu trochę zrobiła zamieszania, bo już urlop na inny termina zarzuciłem. Ale nawet jakbym nie dostał urlopu na czas QuaST-a to na party przyjadę przynajmniej na weekend.

A co do nowego komendanta w Ornecie - "i komendant też, i komendant też - przyjacielem Atari jest" ;)

Ostatnio edytowany przez macgyver (2006-05-09 15:47:04)