51

Odp: LQP 2k6

Ja bede na 100% i mysle ze brat takze

Kroll/Mario

Falcon CT63, CTPCI + Radeon 9250, napęd MO Fujitsu 230 MB oraz naped Syquest 230 MB, Nagrywarka Yamaha CDRW 2100, Napęd DVD-ROM, Netusbee, Skaner EPSON GT8000/Falcon 030, Ram 14 MB, karta CF 16 GB/Hades 060, CD-ROM, Nagrywarka Yamaha CDR, karta sieciowa, napęd Syquest 44 MB/Atari TT 030; 10 MB ST-Ramu, 64 MB TT-Ramu, Zewnętrzny naped CD-ROM, napęd MO Fujitsu 230 MB, karta graficzna MEGA Vision 300 Netusbee/Atari Jaguar + Skunkboard, Atari 65 XE + SIDE

52

Odp: LQP 2k6

Zmiana Terminu... no cóż... myślę że na 50% powinnem być :-)

bo wyjazd nie odemnie do końca zależy :/

Ostatnio edytowany przez Mariusz Zając (2006-05-10 11:25:31)

Zajec/sword ;)

53

Odp: LQP 2k6

Bede :)

54

Odp: LQP 2k6

Kuna, ten termin to nawet mi pasi :)

Jak uslysze deklaracje, ze nie bedzie tyle ochleju to tez bede.
Bo ja lubie pogadac troche, a zle sie gada z niekontaktujacymi i belkoczacymi osobnikami, jak sie samemu za napojami procentowymi nieszczegolnie przepada (a szczegolnie tymi tanimi ;) ).

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

55

Odp: LQP 2k6

Uch strasznie kiepski termin...
Zrobie co bede mogl.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

56

Odp: LQP 2k6

będę a być może nawet będziemy:)

gep/lamers^dial

57

Odp: LQP 2k6

Termin jest do DUPY. Akurat mam urlop od 14-27.08 i jak będzie pogoda to wyjeżdzam z rodzinką nad morze. No chyba, że będzie padać. Więc będę na 50% :(  Proszę o zmianę terminu !!!!

58

Odp: LQP 2k6

100% jestem ;)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

59

Odp: LQP 2k6

Pecus napisał/a:

Kuna, ten termin to nawet mi pasi :)

wyrwałeś mi to z klawiatury [tm]

ponieważ wystedm byłoby niepokazać się na kultowym zlocie, to mam cichą nadzieję, że (nie)toper lub Vasko(ń) znajdą miejsce w swoim aucie dla mnie i mojej atarki :)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

Odp: LQP 2k6

Od kilku lat opuszczalem zloty i jak sie w koncu wzielem w garsc, kupilem bilety lotnicze, zarezerwowalem miesiac ulropu, poukladalem milion spraw na glowie, zeby sie pojawic na QP, to okazalo sie, ze QP jest poza moim urlopowym okienkiem! :((( No coz, w tym terminie nie moge byc w zadnym wypadku! :((( Pozdrawiam Van Eijka od siebie i calego bylego CET-u z Wroclawia. Szacunek za wspolne lata z Atari! jesli to rzeczywiscie Last QP, to kiedys mimo to przyjade do Elblaga jeszcze raz uscisnac dlon...

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/

61

Odp: LQP 2k6

No to czekają mnie urodziny na party :)
99% i 21xtak!

62

Odp: LQP 2k6

rozumiem że stawiasz kolejkę wszystkim partyzantom? :D to zwiększa frekwencję o jakieś 80% :D

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

63

Odp: LQP 2k6

... kolejke pod debem gdzie pewnego party kolega michal chodzic nie mogl :)

64

Odp: LQP 2k6

To Grey nie mogł chodzić czy Katana? Już nie pamiętam... Ale dawno to było...

: 404. Stopka not found

65

Odp: LQP 2k6

będę napewno

66

Odp: LQP 2k6

termin trochę kitowy - rodzice wzięli urlop na trochę wcześniej, ale obiecuję, że zrobię wszystko aby się do Ornety dostać.I przywiozę co najmniej jedną pracę.
Bitman: W Ornecie jest chyba lotnisko, tj. jakiś aeroklub czyli kawałek polany do lądowania chyba też ;)
KOmendant się zmienił, ale Ci niższi rangą chyba nie... Znowu co najwyżej niebiescy pętlę zrobią :)

grzybson/SSG^NG

67

Odp: LQP 2k6

Ostatni QuaST - wiadomo, wszystko przez Shinora. Może jakiś rytualny oklep? ;P

I Ty zostaniesz big endianem...

68

Odp: LQP 2k6

oj tam czym tu sie ...łamać przeniesiemy Quasta do Gdańska :) :p

"wszystko się kiedyś kończy......."

69

Odp: LQP 2k6

stryker napisał/a:

oj tam czym tu sie ...łamać przeniesiemy Quasta do Gdańska :) :p

Oj jest sie czym lamac:|
1. brak jezior
2. brak klimatycznego sklepu monopolowego
3. brak klimatycznego klimatu
4. brak rytualnej petli
5. brak tych fajnych .. no jak im tam... od mokrego;)
6. i t d ... mozna by wymieniac:)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

70

Odp: LQP 2k6

Zgadzam się z przedmówcą (przedpiścą) - klimatu QuaST-a w Orneckim MDK nic nie zastąpi... przeniesienie do innego miasta, obiektu itp zniszczy klimat... co tu dużo pisać - siłą QuaST-a jest Orneta i MDK, które w połączeniu z ludźmi, położeniem monopoli i innych atrakcji tworzy coś unikatowego i niepowtarzalnego...

71

Odp: LQP 2k6

eru napisał/a:

To Grey nie mogł chodzić czy Katana? Już nie pamiętam... Ale dawno to było...

grey to byl.

... a Ty kupo masz byc na party, a nie sie opier...

72

Odp: LQP 2k6

Na 1 dzien z Kalifornii to mi sie nie chce, mimo calej mojej milosci do sceny i do tego zlotu... Sorki, Marcinie :(

: 404. Stopka not found

73

Odp: LQP 2k6

ano ... nie chwaliles sie zes juz w US, trzeba bylo tak od razu ... myslalem ze jesio w amsterze siedzisz :)

74

Odp: LQP 2k6

bede i ja (dalekobiezny PKS rox)

75

Odp: LQP 2k6

no to kochani - jaki dyliżans teraz oplakatujemu i/lub przeniesiemy : >:> :> <mniam>

Może Crazy Compos ? Ktora druzyna szybciej przeniesie furke za transformator ? <lol>

***

pozatym możnaby wcześniej zarezerwować sobie jakąś określoną liczbę kubków, koszulek (np. małe logo z przodu, samo logo Atari z tyłu, może kilka kolorów do wyboru), ale czapeczki odpadają, jeśli mają być takie jak ostatnio - samo logo było ok, ale krój czapeczki (bynajmniej tej z QP 2k5) powiedzmy IMHO (bez obrtazy Van Ejku), że jest co najmniej wieśniacki... i mogłaby być lepsza jakościowo...

Zapłaciłbym za zamówioną ilość nawet z góry, byle by niebyło takiego wydzielania jak ostatnio...

Ostatnio edytowany przez Casper (2006-05-14 22:26:15)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!