Temat: Nowy konkurs Sikora ;)

Obejzalem avi intra do Chosneck i mysle za czas na nowy konkurs Sikora ;)

Ogłaszam konkurs na muze. Format dowolny, najlepiej w formie przekonwertowanej na WAV czy MP3. Wymogi: temat przewodni muzyka z selftestu Atari8.

Nagroda: 3 browary, do wreczenia na LQP 2006 lub innym spotkaniu. Dla bezalkoholowych rownowartosc w innym, wybranym napoju.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

2

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

o nie! to jakiś virus!! :D

Nie bądź "chitrus", dorzuć jeszcze jednego browca jak Sikorek :) (4-o pak)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

3

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

To może od razu zagłosujemy na istniejące muzaki na tym motywie. Na teraz przychodzi mi do głowy self test Bac-a i porażka 3 Xray-a i Tatqoo-a.
Ode mnie 10p na ten pierwszy.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

poza wspomnianymi 2 utworami  jest jeszcze kawalek Bartmana (w CMC) z takim motywem...  :)

5

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

Nie wiem czemu napisałem "Bac-a", jak chodziło mi właśnie o Bartmana. :]

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

6

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

a soundtrack z yerzmieyowego dema z ostatniego forevera? ;)

7

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

Niniejszym dementuję plotki, że jest to mój konkurs, a przypominam wszystkim, że trwa konkurs na covera-mixa z "Blade Runnera" i "Draconusa" dla RadiouXa... ;)

Sikor umarł...

Odp: Nowy konkurs Sikora ;)

Ale mnie chodzi o muzyczki nieatarowskie, tzn nie jakies kwadraty czy trojkaty dajace po uszach ale wypasone emepczy z aranzem co sie zowie :)

Niniejszym dementuje ze to konkurs Sikora i zgodnie z sugestia Greya upgejduje nagrode do czteropaka. Zapomnialem o terminie: temin do LQP 2k6, gdzie nastapi rozstrzygające rostrzygnięcie nastąpi.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio