Temat: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

Heh. Dzisiaj szukałem na Allegro zepsutej Atarki i kliknąłem na gościa, który miał 2 negatywy. W jednej z opinii był link do stronki którą zrobił "kupujący", poświęconej "sprzedającemu" ;-) Czytając to wszystko przecierałem oczy... i nie chodzi bynajmniej o masę byków (bo naprawdę boli od nich oko!!!), ale o sam fakt zaistnienia całej tej sytuacji... tacy ludzie naprawdę mogą zniechęcić do robienia jakichkolwiek transakcji na Allegro - tym bardziej, że gość miał ponad 200 pozytywów! 

Polecam poczytać... hardcore maxymalny...

http://tiny.pl/g8d6

Ostatnio edytowany przez grey/msb (2006-05-26 09:20:14)

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)

2

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

no dobre, sam myslalem zeby zrobic stronke o gosciu ktory sprzedal mi na aukcji proca z ukruszonym jadrem (dodam ze sprawnego), a na aukcji bylo ze bez ukruszen itd. :)

bits received: 001000100010110000100010

3

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

:D
Nie miałem jeszcze okazji z kimś takim :). Moja siostra to miała taki przypadek, że zapchała chyba gościowi skrzynkę zapytaniami co z jej towarem. A on się odwdzięczył negatywem, że nie podobno się nie odzywa.

4

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

Znam autora strony - kolekcjoner gier video. Na 100% w porzadku (handlowalem z nim wiele razy).

5

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

i pisze tam " 7 stycznia robie przelew do banku w Polsce" , OBCY?

6

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

Havoc - jak pisalem druki na paczki do niego to mnie szlag jasny trafial... ;) Bjorn Costamtamcostam zamieskaly w Dziwnezupelnieniepolskieznaczki ;)
Ale sadzac z tego jak pisze - Polak pelna geba ;) Zawsze wywiazywal sie bez zarzutu z platnosci. A jak ktos placi to moge wyslac nawet na Ksiezyc...

7

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

Niezłe :):):)

Gość najpierw pisze że jego brat kupuje jakieś naszyjniki dla laski na wlentynki, a potem że brat jest w szpitalu bo mu żona rodzi :)

8

Odp: Ale jazda... :) Nie ma to jak zakupy na Allegro ;))

urborg: heh, takich "nieścisłości" jest cała masa :D gość który robił z nim interes miał naprawdę stalowe nerwy...

Silly Venture - breaking the ATARI scene since 2000 ! :)