76

Odp: LQP 2k6

Tez bede....

Atari, Inc., 1512 Crossman Ave., PO. Box 61657, Sunnyvale, CA 94086.
Złym błędem jest cofać się do tyłu, gdy wieje zimnym chłodem.
Jest to najprawdziwsza prawda. (c) VC

77

Odp: LQP 2k6

eru napisał/a:

Na 1 dzien z Kalifornii to mi sie nie chce, mimo calej mojej milosci do sceny i do tego zlotu...

jak mi jeszcze powiesz, ze byles tam w marcu, to jestem cipa :)

--
= krap.pl =

78

Odp: LQP 2k6

nie, nie byłem, i jeszcze nie jestem. będę od 17.07 do 17.11, akurat mi quast wypadnie...
jakby co, zapraszam :)

: 404. Stopka not found

79

Odp: LQP 2k6

e, sie nasiedzialem w marcu w stanach, juz dosyc, wystarczy, ze mi forewer przejechal przed nosem przez to.
a czemu piszesz, ze na na jeden dzien tylko nie bedziesz jechal? w tym roku quast krotki? cos teges, ominalem?

--
= krap.pl =

80

Odp: LQP 2k6

Chętnie bym do Was przyjechała na Party.
Jednak  to już jakiś niefart, gdyż  North Party (party dla C64) i Quast były zawsze w tym samym terminie - pierwszy weekend sierpnia, więc nasi organizatorzy postanowili przesunąć party na 18-20.08.2006r. aby chętni ze sceny C64 mogli przyjechać do Ornety.
...i niestety Wy też zmieniliście termin:((
Pozdrawiam i do zobaczenia na innym zlocie.
Cobra/Samar

8 bit rulez!!!

81

Odp: LQP 2k6

Nie my, nie my. To ten sssk...ierownik.

82

Odp: LQP 2k6

termin zaklepany na zlocik wiec ustawiac sie zeby wszystko pasowalo...bo to ostatni...

reszte info podam jak wroce z urlopiku za dwa tyg...

pozdrawiam wszystkich

83

Odp: LQP 2k6

marudzisz - że ostatni :) - niby ekonomia feudalna - lecz ... najwyżej następne party w parku przed klubem. :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

84

Odp: LQP 2k6

Zbierzemy podpisy, wystosujemy petycję - podpiszą się partyzanci, szefostwo pobliskich sklepów spożywczo-monopolowych, lokali gastronomicznych, dyskoteki oraz bywalczynie tejże dyskoteki, w końcu banda atarowców powoduje zwiększenie zysków poszczególnych instytucji w Ornecie, mieszkanki są zadowolone, same pozytywy :) A jak się puszki zbierze po party to i tuptusie są na plusie :D

85

Odp: LQP 2k6

od razu widać, że ekonomista... gada jak moja kobita :D, ale Mac ma świętą rację.

Ostatnio edytowany przez Casper (2006-05-28 22:01:05)

FAQ: Cegła waży kilogram i pół cegły. Ile ważą dwie cegły ? :D

JIL 4EVER!

86

Odp: LQP 2k6

Najwiekszy wzrost koniunktury zwiazany z naszymi odwiedzinami, to chyba zauwazono w Koceranach : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

87

Odp: LQP 2k6

Szczesliwy kto kupowal przed Grubschym...

88

Odp: LQP 2k6

słyszałem " poproszę tą półkę"

-jeśli to ma być ostania Orneta to qpimy po półce w Edenie.....


*a później zbierzemy podpisy

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-05-29 20:38:31)

89

Odp: LQP 2k6

Weźta i mnie też zapiszta :D

=========================================
[www] https://nokturnal.pl
[ 16/32 bit Atari development wiki] https://bus-error.nokturnal.pl