1

Temat: Gdzie się spotykamy tego lata?

Obywatele! Ludu pracujący stolicy! ...i nie tylko ;)
Dyskusje na temat jakiegokolwiek party ucichły, a czas nieubłaganie biegnie i jest go coraz mniej....
Trzeba podjąć jakąś KONKRETNĄ decyzję i ustalić gdzie się spotykamy, w jakiej formie, w jakim składzie etc.

Jeśli jesteś członkiem AA to Twoim partyjnym obowiązkiem jest zabranie głosu w tej dyskusji choćby jednym słowem :)

Ostatnio edytowany przez alex (2006-06-24 14:29:31)

2

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Skoro Przewodniczący Alex rozkazuje, to zabieram głos: Nie będzie mnie i tak więc nie zabieram głosu :D Ale mam nadzieję, że powstanie jakaś nowa świecka tradycja.

: 404. Stopka not found

3

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ja jestem chętny na uczestnictwo w zlocie, ale istotne jest położenie party place i możliwości komunikacyjne. Do tej pory nie wiem, czy na termin QuaSTowy (18-20 sierpnia) dostanę jakiś urlop, więc gdyby miejsce było kiepsko osiągalne komunikacyjnie (1 pociąg na dobę, 5 przesiadek PKS), to raczej odpadam, bo podróż może trwać dłużej niż sam pobyt na zlocie. A raczej w najbliższe lato nie zapowiada mi się posiadanie własnego auta.

4

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A mogę wiedzieć po co alex założyłeś kolejny temat? Myślę, że dyskusja powinna toczyć się w jednym wątku. Wiadomo jest, że jak ktoś z nas nie zaproponuje, nie załatwi sali i nie podejmie się organizacji całości to nic z tego nie wyjdzie, bo nie wyobrażam sobie, że wpadnie ktoś spoza naszego grona na forum i powie "hej! jestem w stanie załatwić Wam salę i zorganizuję zlot - tylko przyjedźcie plis."

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Powód jest dość prozaiczny - tylko nowe wątki są widoczne na stronie głównej, a niestety jak zauważyłem istnieje korelacja między aktywnością dysputantów, a widocznością tematu w rzeczonym miejscu. Czas ucieka, a nie mamy nawet ustalonego terminu :(

6

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

-dla mnie osobiście może to być :
Warszawa, Gdańsk,Crackuf,Tręcin,Opalenica
(  dla Małego czy Zająca pewnie też nie bedzie różnicy ). Urlop mam wypisany...
szkoda że temat umarł w wątku o tym że nie będzie party.................................

*wsiadamy w niezniszczalne polo i jesteśmy,tylko gdzie mamy być (!!)

**Dely nie można tego wątku "przykleić" na stałę na głównej stronie???

Ostatnio edytowany przez AS... (2006-06-24 16:28:57)

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A może by tak u nas w Głuchołazach??? Ile ma kosztować sala ,i co jest niezbędne do organizacji takiej imprezy.Mam trochę czasu ,mogę popytać.

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

8

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Rysiek, niezbędna jest sala typu sala (ma posiadać dach, podłogę i prąd) i nic więcej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Ściany też by się przydały ;)

10

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

i jakis zbiornik wodny w okolicy tez bylby niekiepski

11

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Proponuje podtrzymac tradycje i "Ciagnac" dalej QUASTA tam gdzie byl...
powody za:
1. ORNETA to jak Polska stolica ATARI!
2. Termin jest, miejsce jest zaklepane (EJKU zaplacil i z racji tego mozna byloby zebrac kase i oddac chlopakowi oraz zrobic tam Part!:)
3. (jesli nie mozna zrobic party w Ornecie to proponuje i zebrac kase i oddac EJKOWI kwote jaka wplacil za rezerwacje, robil to dla nas i nie mozemy go tak zostawic i przeniesc sie do innego lokum/miasta)

Kiero --> jest jakies konto AA gdzie mozna wplacac kase na to??

kto jest za?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

12

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

mikey napisał/a:

i jakis zbiornik wodny w okolicy tez bylby niekiepski

I free chix, browar po 50gr... Kuwa Panowie, tak to nic nie załatwimy, pamiętajcie, że czas nagli.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

13

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Zapomnieliscie o kupie. Trzeba gdzies robic, chyba ze bedziemy anichilowac pradem?
A powaznie:
Czy ktos naprawde zaprzyjazniony z Eijkiem, moglby ostatecznie zapytac go, czy nie zmienil zdania? Minelo pare dni, moze spojrzal na zycie inaczej?
Jesli nie, to w ciagu paru dni trza sie na cos zdecydowac :/

14

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A nawet jak nie spojrzal: co sie dzieje z projektem "przejecia" sali po Eijku? Sikor, AdamK, Paskud?

15

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

jak znam zycie to nie dzieje sie kompletnie NIC :(

16

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

A co z kwestią party na słowacji - o czym wspomniał XI - które to miało by się odbyć w chwili w której nic tu nie uda się wykminić, że tak powiem .. ??

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

17

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Co do kwestii QuaST-a, to właśnie wróciłem do domu i przeglądając pocztę spostrzegłem maila od Eijka, nie wkleje całej jego treści, odniosę się tylko do fragmentów dotyczących QuaST-a:

(...)
jesli stane na nogi (...) to za rok zrobie qasta znowu...
na dzien dzisiejszy nie ma za bardzo mozliwosci przejecia imprezki (ogolna niechec dyr. mdku, itp)
(...)

18

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

lewiS napisał/a:

A nawet jak nie spojrzal: co sie dzieje z projektem "przejecia" sali po Eijku? Sikor, AdamK, Paskud?

Lewis, spojrzyj tu: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopi … 15&p=3 , a dokładnie w to co napisałem (post numer #54).
Mac - a mi to wygląda na to, że Eijk się skłócił z dyrektorem albo nie wpłacił, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że dyrektor ni chce zarobić... No, chyba że "przejadł zaliczkę", a jak w terminie Eijk nie dopłacił - to "sprzedał" salę komuś innemu...

Sikor umarł...

19

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jeśli faktycznie jest taka ogóna niechęć, to na ile realne jest zorganizowanie QuaSTa w przyszłym roku?
To znaczy, jeśli w tym roku ta niechęć jest na tyle duża, że "przejęcie imprezy" odpada (przy - jak nam powiedziano - opłaconej już sali), to dlaczego miałaby być mniejsza za rok? Czy wobec Eijka a nie MacGyvera/Paskuda (czy kto tam jest gotów tym się zająć)?
Trochę to wszystko takie rozchwierutane, mętne i niezborne i nie potrafię sobie jasno i klarownie przedstawić obrazu zaistniałej sytuacji. Wydaje mi się, że przynajmniej Sikor podziela moje odczucia.

20

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

na dzien dzisiejszy nie ma za bardzo mozliwosci przejecia imprezki (ogolna niechec dyr. mdku, itp)

No więc można powiedzieć, że pozamiatane.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Niestety, z powodu braku czasu wolnego, nie jestem w stanie zająć się sprawą :(

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Jutro pójde na zwiady. Jest u nas kilka ośrodków, jest Dom kultury i pare knajp. Piwo 3,5 zł tyskie lub okocim. Jak ktoś woli czeskie to przejścia są dwa, Mikulowice i Konradów a wykąpać się można w Pokrzywnej /basen na górskiej rzeczce/

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

23

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

jak dla mnie - każda propozycja jest dobra - i gdziekolwiek w jakimkolwiek terminie - jade. Byle nie na Alaske. Jeśli potrzebne wsparcie od strony kompotów na 8 - bit; nie problem.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

24

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

Bylem w Glucholazach i jest to swietne miejsce na party, rzeczka, basenik, a kaca mozna szybko zaleczyc woda z pobliskich zrodelek :)

ślamk!

25

Odp: Gdzie się spotykamy tego lata?

a nie lepiej udezyc do Grey'a ? i zrobic party tam gdzie ostatnie Silly ;> ? nie ma to jak polnoc... i morze :D

"wszystko się kiedyś kończy......."