26

Odp: ..... totalny dół .....

>I bogu dzieki.... Nie wciskam nikomu kiczu, wypraszam sobie takie teksty Slaves, nie znasz mnie W OGÓLE, więc się nie wypowiedaj. Poznasz mnie, pogadamy, będziesz mnie mógł ocenić. Jestem jedyną kobietą na scenie, która aktywnie tu działa na forum. Że ci się nie podobały moje słowa, to już your bizness... Ale ja nie chciałam wywoływac dyskusji, tylko wesprzeć trochę załamanego chłopaka. Lubię bardzo Pigułę, a nie lubię, jak ktoś, kogo ja lubię jest smutny i tyle.

No wez mnie nie oslabiaj... co Ty mozesz wiedziec o "scenie"... wiesz co to wogole jest "scena" ? ... plonk.

>Lool!

Lol too ..

>Ps. Slv, nie chcę, żebyś mnei 'skreślił', zanim mnei poznasz, wiec luz, oki? Ja nie mam do ciebie nic, a czasami lubię takie dyskusje ;)...

Juz sie kiedys wypowiedzialem na temat "nowych" ludzi na scenie... jak widze wlazi-dupstwo sie coraz bardziej szerzy... szkoda... prawdziwa scena juz chyba umarla...

reasumujac:

szkoda slow. EOT.

27

Odp: ..... totalny dół .....

Ps. Slv, nie chcę, żebyś mnei 'skreślił', zanim mnei poznasz, wiec luz, oki? Ja nie mam do ciebie nic, a czasami lubię takie dyskusje ;)...

Juz sie kiedys wypowiedzialem na temat "nowych" ludzi na scenie... jak widze wlazi-dupstwo sie coraz bardziej szerzy... szkoda... prawdziwa scena juz chyba umarla...

reasumujac:

szkoda slow. EOT.

Dupek jestes i tyle. Ja się nie znam na scenie, jebie mnie na przykład jakaś elyta, o której mi wspominał kiedyś Miker. Dla mnei się nie to liczy, tylko liczą się  ludzie. To, czy oni kochają to co robią, a nie: znalazł się k**** jakiś jeden, co mu moje słowa się nie podobają, to od razu mnei musi zgnoić, żeby pokazac swoją wyższość... Nie lubie, bardzo nie lubię chamówy. Pinokio nieraz mnei wqrwiał, był chamski, ale ja go lubię... Po prostu...

Dla mnie elytą sceny jest kilka osób, które umieją sobą coś pokazać. Miker, Mikey, Wasko, Buster, Piguła... To są ludzie, których ja zajebiście lubię i szanuję. Oni mnei też szanują, tak jak należy, mają do mnei rezerwę, nie biora moich wszystkich słów na dosłowność. Bo jestm młodsza od nich i to sporo, ale wcale to nie przeszkadza w tym, ze świetnie się z nimi dogaduję, żartuję i jest ogólnie dobrze!

Poza tym to, ze na scenie jestem nowa... Hmm... Ja nie należę do sceny. Ja się tylko udzielam na forum, jeżdżę na zloty. Czasami ktoś mnie o coś poprosi, np. o jakieś grafiki. Ja się za scenowicza nie uważam. Ja jestem tylko 'maskotką'. Bez skojarzeń. Prosiłam: Wrzuć na luz. Nie, Slv musi pokazac, że jest dorosły, i w ogóle lepszy. Dupa! Nie doceniasz ludzi. To co ja napisałm wtedy, napisałam do Piguły, nie do ciebie. Jak ci się nie podobało, trzeba było nie czytać. I dać na luz. "Dziewczyna się przejęła Pigułą, napisała, głupoty, ale co mnei to obchodzi. " Nie trzeba było sobie mną zawracac glowy. Jak tak dalje pójdzie, to nas obojga dadzą do działu 'RING'. I ja nie dam dupy. Nie będzie mnie żaden facet z kryzysem wieku średniego obrażał. Nie dam sobie w kasz dmuchać. Chłopaki, którzy byli na LP, wiedzą, że umiem się zdenerwować. Ale na ciebie szkoda mi zdrowia. WRZUĆ NA LUZ CZŁOWIEKU! Widzisz mó post: NIE CZYTAJ...

.::Messy::.

Ps. Pozdorwki dla PRAWDZIWEJ elity...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

28

Odp: ..... totalny dół .....

facet z kryzysem wieku średniego ...

Sławuś: niewątpliwie coś w tym jest ...po prostu się przypie....lasz :)

Przyjedź na piffko ...

All I hear is the sound of me falling on the ground

29

Odp: ..... totalny dół .....

Hehe ja i elita ? za co .... przeciez ja na scenie zrobiłem niewiele mozna powiedziec ze prawie nic .... co najwyzej wypiłem mase piwqa z kumplami i zaliczylem coś okolo  20 zlocików hihi

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

30

Odp: ..... totalny dół .....

Slaves - wlasnie! kiedy na browarke ?
Looblyn Libation Camp ;-)
A Samurai ruszyl bys doope w rodzinne strony ;-)
Ja w kazdym razie jestem otwarty na propozycje ;-)

Slaves, tylko mnie nie plonkuj hihi

31

Odp: ..... totalny dół .....

Hehe ja i elita ? za co .... przeciez ja na scenie zrobiłem niewiele mozna powiedziec ze prawie nic .... co najwyzej wypiłem mase piwqa z kumplami i zaliczylem coś okolo  20 zlocików hihi

Piguła, tu chodzi po prostu, o to, ze cię bardzo lubię... Po LP :)... I tyle, a poza tym miło było sobie z tobą wypić piwko na Laście ;). Pozdro dla ludu :P.

facet z kryzysem wieku średniego ...
Sławuś: niewątpliwie coś w tym jest ...po prostu się przypie....lasz 
Przyjedź na piffko ...

No właśnie... Po prostu się przypie...lasz. Dzięki Sam :).

.::Messy::.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

32

Odp: ..... totalny dół .....

Witam serdecznie!

W jednym z postow juz sie witalem, ale nie zaszkodzi zrobic to raz jeszcze, tymbardziej ze jestem u Was nowy - (skrotowo) rocznik 79, Atari na biurku od dobrych kilkunastu lat... jakos tak wyszlo ze nie trafilem na zadne party (jest ktos moze z Poznania?), w sumie to nie mialem za wielu znajomych Atarowcow w okolicy...

Ale do rzeczy - Pigula: wiem ze nie o pocieszenie tu chodzi - jesli nie masz nic przeciwko lacze sie z Toba w bolu. Czytajac Wasze posty po trochu czulem sie jakbyscie pisali tez o mnie... Spotkala mnie identyczna historia lecz w moim przypadku bylo to "tylko" po 6-ciu latach... (za sprawa mamy oraz dziadkow)

Wiem co czujesz (w kazdym razie domyslam sie) - ja jestem juz bez niej ponad rok i wiem, ze stracilem wiele, ale zyskalem tez niemalo - poprostu troche inaczej patrze na swiat i na siebie :)

Pisze to nie dlatego aby Cie za wszelka cene pocieszyc - mnie osobicie pocieszanie najbardziej wkurzalo ;) - moze poprostu tez chce sie tym podzielic, a moze dlatego ze w grupie razniej :)

Tak czy siak 3mam kciuki - do grona przyjaciol mozesz doliczyc jeszcze nieznajomego, ktory tez jest z Toba :)

Serdeczne *.pzdrw!
Bartek "BeWu" Wasiel

33

Odp: ..... totalny dół .....

gdzies Ty BeWu sie uchowal :)

Jam tez z Poznania, starszy o 5latek. W sumie z Poznania jest Madteam (Rocky, Profi-os.Piastowskie, TeBe(Madman) z os.Warszawskiego, Pajero ze Swarzedza, Rage z os.Rusa)

a ty z jakiej czesci Poznania ?

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

34

Odp: ..... totalny dół .....

Wow - ja w sumie tez jestem z Rataj (os. Rusa) - tam stawialem pierwsze kroki Atarowe...

Podobno najlatwiej zginac w tlumie, wiec pewnie dlatego z tej okolicy znalem tylko 2-ch ataryniarzy - hehe, z jednym z nich zrobilismy kiedys mini-makiete kolejki elektrycznej ze zwrotnicami i ruchem sterowanym przez moje 130XE :)

Zawsze mnie korcilo zeby jakos w tym swiatku zaistniec, moze dlatego teraz przymierzam sie go GrayscaleCompo ;) Poza tym jestem jeszcze winien Monsoftowi (jesli to czyta, to obiecuje ze sie odezwe) nowy design jego strony www (w sumie gotowy)...

*.pzdrw!

35

Odp: ..... totalny dół .....

Jam tez z Poznania, starszy o 5latek. W sumie z Poznania jest Madteam (Rocky, Profi-os.Piastowskie, TeBe(Madman) z os.Warszawskiego, Pajero ze Swarzedza, Rage z os.Rusa)

W sumie Vaska nalezaloby liczyc tez. Ale on teraz Cathedral City Lichen reprezentuje ;-)

36

Odp: ..... totalny dół .....

W sumie Vaska nalezaloby liczyc tez. Ale on teraz Cathedral City Lichen reprezentuje ;-)

No na razie mieszkam w Vascownicy!