Temat: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

Korzystajac z okazji tych pieknych okolicznosci przyrody, bardzo serdecznie pozdrawiamy wszystkich Atarowcow ze slonecznej Grecji. Nie mamy polskich liter za to mamy piekna sloneczna pogode i bardzo slone morze, w ktorym spedzamy wiekszosc wolnego czasu. Postulujemy do kierownictwa tudziez innych osob upowaznionych: za rok leisure party w Grecji. Ceny piwa znosne, winno tansze od zapalek, metaxa w co drugim sklepie a porcje gyrosu takie, ze zaspokoja apetyt kazdego partyzanta. Zupelnie gratis piekne widoki na plazy (trendy topless).

Pigula & Zina

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

2

Odp: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

A Byksa tam mają?

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

Dobra myśl :) Leisure Party Greece Edition :D Ja się piszę! :)

4

Odp: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

To juz wiem czemu Pigula nie odpowiedzial na emila jak go pytalem czy jedzie do Glucholaz autem :)

5

Odp: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

Nosty: top ze mną nie jedziesz...? :0 ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

Sikor - JADE! Definitywnie.
Po prostu Pigula jest z Lodzi, wiec mialbym blizej. Testowalem rozne opcje ale poldek to jest taki hardcore ze nie moglem sie oprzec ;)

7

Odp: Pozdrowienia z Olympic Beach (Grecja)

Eeee, nie jechałeś Pinokia maluchem nigdy ;) Jakoś trza ustalić miejsce spotkania - zorientuj się, gdzie najlepiej się do nas dosiąść po trasie (R.M czy P.T) i daj znać, to mniej-więcej ustalimy godzinę ;)

Sikor umarł...