Temat: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

Cze,

Kto z was ma tam konto ?, kto korzysta ?, a może komuś wysłać zaproszenie ? :)

Generalnie fajny serwis HRowy, dostałem już kilka propozycji podjęcia pracy... ale póki co nie jestem
zainteresowany.

W każdym razie, serwis jest dobry do utrzymywania kontaktów ze znajomymi, którzy zmieniają prace, i
zmieniają adresy e-mail, telefony. Można odnaleść znajomych z poprzednich miejsc pracy, czy z dawnej
szkoły. Najważniejsze nie ma tam gówniarstwa jak np. w GRONO.NET, no i oczywiście jezykiem obowiązującym
jest ENG.

polecam i zapraszam.

ps. Nie traktujcie tego jako reklamy :)... Nic z tego nie mam że o tym piszę tutaj :) .... Pozdrófka...

Zajec/sword ;)

2

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

Zajęc - wyślij mi w końcu te dyski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

Okiiiii ;-) Tylko please .... raz jeszcze ... ty mi wyślij adres do siebie... bo pamiętam tylko że ŁÓDŹ ;-)

Zajec/sword ;)

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

P/S z Pabianic , krzemowa dolina

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

5

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

No to Pigula musisz sie przeniesc do Lodzi bo dyski juz tam poszly ;)

6

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

linkedin, korzystam, dobry serwis, zmyślnie zaprojektowany :) takie grono.net "branżowe" .. no i tez technicznie o wiele bardziej pro i jakies inne fajne rozwiazania też są :)

sun/goes/nowhere/fo/real

7

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

Adres poszedł na mejla.

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

8

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

Pigula - coś Ci stronka domowa nie dycha ... - a to na tym proszowickim serwerze ?? :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: LinkedIn.Com - kto korzysta ?

Ja w pewnym momencie zacząłem używać, ale jak tylko coś chciałem zrobić poważniejszego, chciało ode mnie kasy, więc przestałem.

: 404. Stopka not found