1

Temat: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

jak w topicu ... potrzebuje zwalic filmy z gier do ktorych robilem dzwiek. chodzi mi o pokazanie moich dzialan w kontekscie obrazu i akcji na ekranie. najbardziej zalezy mi na jak najwierniejszym zrzuceniu sciezki dzwiekowej, ale wypadaloby zeby obraz tez byl calkiem do rzeczy. nie musi byc w wysokiej rozdzielczosci, najwazniejsze zeby to wygladalo przyzwoicie (porftolio te sprawy ... sami rozumiecie)

wszelkie pomysly mile widziane (poczawszy od metod software only, a skonczywszy na podpinaniu kamery do wyjscia video karty graficznej) + linki do nich + linki do czegos czym jakos sprawnie bede mogl to pociac i zmontowac :)

... z gory dzieki za pomoc ...

2

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

1. Sposób: Fraps załatwia sprawę.
2. Sposób: Wyjście video z Atarki -> wejście video karty capture / tunera TV
3. Sposób: Wyjście antenna z Atarki -> VHS / Nagrywarka DVD
4. Sposób: Odpalić emulator atari800 na emulatorze Amigi i zgrywać przez wbudowane do WinUAE zrzucanie obrazu i dźwięku.
5. Sposób: namówić Jaskiera / lub developerów Atari800 aby dorobili native zrzucanie obrazu do .avi / mpg. Wiele emulatorów to ma.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

3

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

e...

nie jestem pewien, czy cedyń miał na myśli atarkę... :P

I Ty zostaniesz big endianem...

4

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

No to jak z PC to punkt 1 jest aktualny, a oprócz tego s-video ma każda (prawie) karta graficzna, a dźwięk to chyba cedyń wie jak zgrać.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

5

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

Istnieje jeszcze narzedzie o nazwie "KKAPTURE" autorstwa ludzi z grupy FARB-RAUSCH.
Dostepne jest tutaj:
http://www.farb-rausch.de/~fg/kkapture/

Moze sie przyda jako, ze uzywano tego np. przy tworzeniu demoscenowych DVD (seria "Demo or Die!"). :)


P.S. Uzywalem FRAPS'a do zgrywania paru filmikow podczas grania w PAINKILLERA, ale niestety dzwiek z obrazem  niezbyt sie synchronizowal (za wolno).... :|

Ostatnio edytowany przez Dracon (2006-08-05 21:09:52)

6

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

no wlasnie ... FRAPS jest ogolnie ssajacy parowe, obczaje tego farbraschowego softa.

dracon: dzieki :)

dely: chodzi o gry na PC ... nie na atari :)

jelsi ktos ma jesio jakies proste w realizacji pomysly, to temat nadal otwrty :)

7

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

dely napisał/a:

5. Sposób: namówić Jaskiera / lub developerów Atari800 aby dorobili native zrzucanie obrazu do .avi / mpg. Wiele emulatorów to ma.

Czym miałoby się różnić od "View / Save video" ?

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

8

Odp: jak zrzucic filmy do .avi z aplikacji full screen pod win xp ?

O, nie zauważyłem. Moja culpa.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.