26

Odp: Nacisk na McMastera

krap napisał/a:

dla mnie pazdzierznik nawet lepszy niz wrzesien. we wrzesniu zawsze jest od waca roboty, poza tym musze sie jakos obronic, czy cos...

mam ten sam problem, we wrześniu trzeba się jeszcze obronić (...)

27

Odp: Nacisk na McMastera

Jak najbardziej 2, szczególnie że we wrzesniu jest ciepło.... a na Eascie MUSI być zimno :P :D

Une jolie femme qui dance,
Un pur sang en liberte,
Une fregate sous voiles

28

Odp: Nacisk na McMastera

Ja pierdziele, pod koniec pazdziernika albo w listopadzie :o Juz widze, nad ranem, te sople lodu zwisajace z kacikow ust partyzantow. Brrr bedzie zimno ale trzeba powalczyc :)

Opcja 2

29

Odp: Nacisk na McMastera

Brat teges... te mieczaki pozamarzaja w listopadzie : ) NAJPOZNIEJ pazdziernik.
Swoja droga chyba juz  Kasjo wyjdzie z woja : )

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

30

Odp: Nacisk na McMastera

Co pozamarzają, gdzie pozamarzają, najwyżej więcej koców na kaca się weźmie :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

31

Odp: Nacisk na McMastera

Albo będziemy podpalać śpiwory. :>

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

32

Odp: Nacisk na McMastera

Prasować, Epi, prasować! :D :P :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

33

Odp: Nacisk na McMastera

A tam kaca, bedzie frytkownia na kaca.

34

Odp: Nacisk na McMastera

Czy już są jakieś wstępne informacje odnośnie tego czy East się odbędzie i kiedy ?

35

Odp: Nacisk na McMastera

A czy przypadkiem McM nie napisał, że East bedzie jak sobie przyjedziecie (wiec liczy na moblizacje w jakims, wybranym przez Was, jesiennym terminie)???   ;]

Ostatnio edytowany przez Dracon (2006-09-26 10:23:54)

36

Odp: Nacisk na McMastera

Dzwoni, ale nie w tym kościele....

37

Odp: Nacisk na McMastera

No i...?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

38

Odp: Nacisk na McMastera

no i... :) w nawiązaniu do tego co pisałem jakiś czas temu... wiec sfinalizowalem wspomniana sprawe.  Zatem proponuje spotkanie eastowe w weekend 21-22 lub 28-29 pazdziernika.... prosze zainteresowanych o szybka odpowiedz.

39

Odp: Nacisk na McMastera

21-22 lepsiejszy termin...

Mam nadzieję że dam radę (..)

40

Odp: Nacisk na McMastera

Wsjo rawno, no, może ten późniejszy termin będzie ciut lepszy ze względu na $.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

41

Odp: Nacisk na McMastera

O ja, oba mi nie pasują :( Ten drugi to kompletnie bo mam wesele :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

42

Odp: Nacisk na McMastera

Oba terminy OK, ale prawdopodobieństwo mojego pojawienia się to na chwilę obecną około 15%. Zobaczymy...

43

Odp: Nacisk na McMastera

Oba terminy takie sobie, ale będę starał się pojawić niezależnie od tego, który wypali...

44

Odp: Nacisk na McMastera

Mi w zasadzie rybka, w tym drugim więcej $$$, ale jak coś to w pierwszym też mogę jechać.

(O ile się w ogóle pojawię, bo mi tak to średnio w tym roku coś wychodzi) :(

I Ty zostaniesz big endianem...

45

Odp: Nacisk na McMastera

Mnie nie bedzie ;(

Sikor umarł...

46

Odp: Nacisk na McMastera

Sikor to już 2gi twój post że Ciebie nie będzie
-co się dzieje?

47

Odp: Nacisk na McMastera

Jak widać zamieszania więcej niż chętnych... 3 chetnych...  ja sie nie narzucam... inicjatywa wyszla z forum.... wiec odpowiadam jako obiecalem... Byc moze mozna by bylo zorganizowac pozniej np. 3 listopada... a czy to ma sens?  pozna jesien+nieogrzewany budynek = kurewsko zimno, trzeba by wziac duzo spiworow do prasowania.... ech, poczekam jeszcze do poczatku tygodnia.  Chcemy Easta, to mi pomozcie, po prostu zorganizujmy sie jak to mam miejsce w przypadku sztabaow.... A jak nie to nie!

48

Odp: Nacisk na McMastera

Hmm... może ten 3-ci listopada to niegłupia myśl - mi się narobiło "gęsto" z różnymi rzeczami, kiero też widzę bizi... Co reszta myśli o tym?

I Ty zostaniesz big endianem...

49

Odp: Nacisk na McMastera

Ja będę niezależnie od terminu. Tylko niech się ustali jakiś jeden konkretny.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

50

Odp: Nacisk na McMastera

ja podtrzymując tradycję ...zostanę w domu.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor