Temat: Zepsułem Atari

podlaczylem przez przypadek zasilacz od C64 do 65XE. jak wlaczam pojawia sie ciemny ekran i chyba buczenie ( ale nie jestem pewien czy to nie moj monitor). co zrobic? czy to jest jakies powazne uszkodzenie? wiem ze to lakoniczny opis ale naprawde wiecej nic nie widac.

2

Odp: Zepsułem Atari

oj chlopie.. zacznij szukac drugiej... uklady nie lubia napiecia zmiennego...
moze cos przezylo, ale jak znam zycie niewiele...

przechodze na tumiwisizm

3

Odp: Zepsułem Atari

wiem ze spieprzylem sprawe. szkoda bo mialem tam zainstalowane 320kB i qmega.

4

Odp: Zepsułem Atari

podlaczylem przez przypadek zasilacz od C64 do 65XE. jak wlaczam pojawia sie ciemny ekran i chyba buczenie ( ale nie jestem pewien czy to nie moj monitor). co zrobic? czy to jest jakies powazne uszkodzenie? wiem ze to lakoniczny opis ale naprawde wiecej nic nie widac.

kondolencje, dawno temu sam dokonałem takiego wyczynu - i musiałem kupić sobie nową (na grzybowskiej)!

5

Odp: Zepsułem Atari

Oj przykre , ale kumpel zrobil to samo - u niego szlag trafil kosci RAM - sprawdz po wlaczeniu ktory scalak grzeje sie najbardziej - zacznij od kosci RAM-u , one najszybciej leca - sprobuj wymienic te ktore sa gorace , a jak nie to trzeba szukac dalej ....

Acha - on mial 800xl i tam byly podstawki ...

6

Odp: Zepsułem Atari

a ile ja posłułem razy swoją! i Ci dzielni Tomsi! ją naprawiali i ja znofu "tuningowałem"!... o znofu tydzień w tomsóf! jaka szkoda że ich nie ma! ;)

7

Odp: Zepsułem Atari

... ja też zepsułem Atari; i to nie raz ... hehehe;-)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Zepsułem Atari

a ja tylko raz zjaralem pokeya, ale tylko IO bo do dzis gra w obecnej atarce jako stereo  :D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

9

Odp: Zepsułem Atari

Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi sie taka gra "Inside" :D

Pozdrawiam,
Black Dot

:: Falling Man Games :: http://fmg.servegame.com :: Macroh Masheen :: http://www.macrohmasheen.com ::

10

Odp: Zepsułem Atari

Nie wiem dlaczego, ale przypomina mi sie taka gra "Inside" :D

Aż mi się oko samo spojrzało w prawą część ekranu na okno PSI z którego wystaje napis "zega" ;)

ofcoz to od Laubzega