1

Temat: VASCO-wa głowica 2003

Proszę Państwa oto miś:
http://nets.pl/~dracon/vasco3d.gif

Tego jeszcze nie było - (nie)oficjalny lider sceny atarowskiej w Polsce - w pełnym 3D !!!   8)
Pecet wykreował to z moją pomocą.... 
Trochę danych: głowa Rafała zawiera 21408 fejsów (11346 wierzchołków) ...
Format pliku do wyboru: 3DS, LWO, DirectX, RAW ...

  Mogę ją udostępnić (Vasco, nie buntuj się - to cena sławy ;) ) komuś z użytkowników tego Forum, kto sobie dobrze radzi w grafice trójwymiarowej i ma jakieś odlotowe pomysły...
A to dlatego że ja na poważnie w grafikę 3D wejdę może za rok, jak się uda ... :)  Teraz i tak nie mam na to czasu.

BTW. Zauważcie, jakie nowe możliwości daje taki model:
- wirtualny aktor albo avatar (po dorobieniu reszty)
- nieograniczona możliwość modyfikacji twarzy ;)  (animacja - głupie miny, itp., morphing)
- unieśmiertelnienie czołowego polskiego organizera zlotów atarowskich...
- i inne rzeczy, o których tu możecie podyskutować

  Pozdrawiam wszystkich, a najbardziej bohatera tego postu !!!   :)

2

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Podeslij w formacie 3D Studio Max. :D :D :D :D

Nazywam sie Milijon, dla przyjaciol banka ;)

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Uwziął się na mnie! Uwziął!

PS. To może popraw te przepite oczy...

4

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Dobre, dobre... :D  :D  :D

5

Odp: VASCO-wa głowica 2003

ROTFL max. Vasco ... jestes piekny na tym 3d ;-) :lol:

6

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Nie uwziąłem się... Po prostu to mój specyficzny wyraz uznania zasług na Scenie... Jesteś jedyny i niepowtarzalny (do tej pory ;) ).   :)

Spoko, bardzo się nie namęczyłem - zajęło to jakieś 1-2 godziny roboty  plus kwadrans poprawek...    8)

Oczu nie poprawię, bo (nie)chlubnej przeszłości tak łatwo nie da się wymazać ... :P    A to byłaby próba jej podstępnego fałszowania ...  ;)   :x

Ale nie martw się, na Ornecie może "pod nóż" pójść ktoś inny, o ile mnie natchnienie nie zawiedzie ...   :idea:   :rolleyes:  :P  :o

7

Odp: VASCO-wa głowica 2003

zdecydowanie bardziej podobala mi sie ta japoneczka co mi ja pokazywales kiedys,wygenerowana na tym programie:)
a tak na marginesie to lepiej uwazajcie ludzie bo kolega DRC ma wielka kolekcje scenowych fotek,kto dal sie sfotografowac kiedys z kazdej strony ma przechlapane...:)

gep/lamers^dial

8

Odp: VASCO-wa głowica 2003

zdecydowanie bardziej podobala mi sie ta japoneczka co mi ja pokazywales kiedys,wygenerowana na tym programie:)

No to sie nie dziwie, ze wolisz płeć PIĘKNĄ .. ;-)
A co do jakości samego modela - nie mogę wybrzydzać, robiłem z tego, co było dostępne.....   A propos, myślisz że Ty nie masz już "wirtualnego odpowiednika" ???  :)
Żebyś wiedział co później można robić - niesamowite grymasy,  obsceniczne miny itd.   8O

Odezwij sie czasem przez telefon albo mail - pewnie nie wiesz, że dzisiaj ma być impreza u Lorda RADEONA ???   :rolleyes:

9

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Odezwij sie czasem przez telefon albo mail - pewnie nie wiesz, że dzisiaj ma być impreza u Lorda RADEONA ???   :rolleyes:

lord RADEON? lol... a macie tam lord'a GAINWARD'a? albo lorda GEFORCE? ;)

hihi,

10

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Lord RADEON to nieoficjalny a wlasciwie tajny pseudonim jednego z trojmiejskich koderow, ktory kiedys (!) udzialal sie na scenie atari 8-bit. :)

A dobrze kojarzysz - RADEON to od nazwy tej super karty gfx na PC.  A on jest fanem ATI, podobnie jak ja  !!
(BTW. nazwa prawie jak ATarI, hehe).   :P

11

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Japoneczka?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

12

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Vaśko na kacu!? :twisted:

13

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Czekamy na fejkowe filmy 3D z Vaskiem w roli głównej.  :lol:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

14

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Czekamy na fejkowe filmy 3D z Vaskiem w roli głównej.  :lol:

Hehe... zaprezentuj swojego pałera i "napisz se"...  :P
Chętnie obejrzę nie tylko ja !  :lol:

P.S. Pewnie masz qpę pomysłów i scenariusz do takich filmów, buhahaha (w końcu kto to ma zrobić ?).

15

Odp: VASCO-wa głowica 2003

Hehe... zaprezentuj swojego pałera i "napisz se"...  :P
Chętnie obejrzę nie tylko ja !  :lol:

Spox!

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

16

Odp: VASCO-wa głowica 2003

.... a i jeszcze jedno: pomęcz trochę B(i)ustera, bo on dostał ode mnie ten model 3D.... hehhe...   8)   :P