1

Temat: Strona główna nie ładna....

Kto wpadł na pomysł zmiany strony głównej.... :(

Mało przejrzysta, etc

2

Odp: Strona główna nie ładna....

Nie wiem, co tutaj nieprzejrzystego. Teraz to co najważniejsze, czyli newsy są na pierwszym planie. Poprzednio był tulajner. Kolorki też niczego sobie. Nie wiem tylko czemu Tagi są różnej wielkości? Google trick? Faktem jest, że lista tematów "Ostatnio na forum" zlewa się w jeden ciąg. Dałbym trochę większe odstępu pomiędzy kolejnymi tematami.

Zawsze mam rację, tylko nikt mnie nie słucha.

3

Odp: Strona główna nie ładna....

e tam, przyzwyczaic sie trzeba... linkow tylko szkoda

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

4

Odp: Strona główna nie ładna....

Kicha. Do tego szpetna. Dely stal sie blogerem-joggerem i wszystko wali na ta paskudna modle. OHYDA

5

Odp: Strona główna nie ładna....

Konserwatysci - wystarczy sie przyzwyczaic, obiektywnie patrzac jest estetycznie i poprostu inaczej.

Jedyna prosba, to jakis pastelowy kolor linka, bo o wiele bardzizej przejrzysty i imo estetyczny jest link pastelowy, niz w tym samym kolorze ale podkreslony (co powoduje zlewanie sie textu)

6

Odp: Strona główna nie ładna....

w mniejszych rozdziałkach po szerokości kilometr do przewijania :) - Kiero - uprasza się o "coś z tym zrobienie" :) - TP2C !!

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

7

Odp: Strona główna nie ładna....

tylko forum spadlo gdzies na dol, a linki u gory (artykuly, wywyiady, ...) (jeszcze?) nie dzialaja....

8

Odp: Strona główna nie ładna....

Kto wpadł na pomysł zmiany strony głównej....

Ja.

Nie wiem tylko czemu Tagi są różnej wielkości? Google trick?

W zależności od częstotliwości występowania danego taga zwiększa bądź zmniejsza się czcionka.

w mniejszych rozdziałkach po szerokości kilometr do przewijania

Spyware, które instaluje się Wam podczas przeglądania AA donosi, że rozdzielczości 800x600 używa 0,5% odwiedzających (czyli pewnie tylko Pin). Dla porównania rozdzielczości panoramicznych 1440x900 używa 4% - 8 razy więcej. Zdecydowaną większość stanowią osoby z rozdzielczością 1024x768, następnie 1280x1024.

Reszta rzeczy, które aktualnie nie działają będą sukcesywnie uzupełniane.

Chciałbym jeszcze dodać, że osoby, które najwięcej biją piany mają zerowy wkład w pomoc przy tworzeniu AA. Sorry panowie, ale pieniaczom, którzy drą ryja i nie wnoszą NIC, aby pomóc mówimy stanowcze NIE!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Strona główna nie ładna....

dely: nie unoś sie, bo sie spocisz ;)

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

10

Odp: Strona główna nie ładna....

No pieknie, ja tez w firmie mam 1024 x 768 i co z tego, uzywam Opery i jej sidebara i nie zamierzam z tej wygodnej funkcji rezygnowac. Tyle ze wtedy strona sie nie miesci.
No i nie dziala u mnie pisanie w tfulajnerze!!!

P.-S. Srednia dla 1024x768 obnizam w domu (1280x1024 i 1280x800) :)

Ostatnio edytowany przez Pecus (2006-12-19 12:00:54)

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.

11

Odp: Strona główna nie ładna....

pecus: co do szerokosci stronki: prosilem delego coby na procentach zrobil (po pijaku i ustalajac np. 85% szerokosci kontenta).

co do tfulinera - az se chyba zaciagne opere coby zobaczyc dlaczego to niby moze nie dzialac...

The UNIX Guru`s view of Sex:
unzip; strip; touch; finger; mount; fsck; more; yes; umount; sleep

12

Odp: Strona główna nie ładna....

Pecus napisał/a:

P.-S. Srednia dla 1024x768 obnizam w domu (1280x1024 i 1280x800) :)

Witam w klubie. Laptop panorama, i stacja standardowa. Jak stacja dostanie nową grafę i monitor to poleci pewnie na 1600x1200 ;p.

A ja powiem tak: sama bym czegoś takiego na pewno nie zmajstrowała, w sumie mi się podoba. Nie wiem jak wygląda to w niższej rozdziałce i jest tu zasada "don't know, don't care". I to wyglada jak wordpress troche. No i faktem jest, że zajeżdża joggerem czy innym blogiem, ale kij tam. Póki wygląda przejrzyście - mi się podoba.
To ja teraz pomajstruję nad logiem na foruma ;].

Ostatnio edytowany przez Meśka (2006-12-19 13:57:31)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

13

Odp: Strona główna nie ładna....

ładna, nie ładna mniejsza z tym.
De gustibus non disputandum est
byle byla funkcjonalna a jak narazie nie narzekam, mozna sie jakoś odnaleźć, a po miesiącu nikt juz starej strony pamiętał nie będzie.
Ja chciałem powiedziec tak apropo rozdziałek, ze uzywam 1600x1200 i w tej rozdziałce te czarne kropy spod spodu tabelki się ... brzydko zazębiają,   ... wydaję mnie się iż nie jest to zamierzony efekt autora strony ;)
a wygląda to tak:

http://wawerfc.scene.pl/aa.png

Ostatnio edytowany przez xray (2006-12-19 14:50:59)

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

14

Odp: Strona główna nie ładna....

> De gustibus non disputandum est

Tak, ale w tym wszystkim zatraciliście klimat strony!
Moje zdanie jest pewnie nieważne, bo mało się tutaj udzielam (choć czytam forum bardzo często) ale nowa strona w ogóle mi sięnie podoba bo nie ma klimatu - w poprzedniej był użyty FENOMENALNY FONT ATAROWSKI - na pierwszy rzut oka wiadomo było o co chodzi, poza tym te hmmm jak to nazwać nagłówki-zakładki stylizowane na design atarowskiej obudowy...
Teraz macie może stronę nowoczesną, ale za to "typową".
Mam nadzieję, że moja krytyka zostanie potraktowana konstruktywnie, a nie jako przy-piiiiiiii się :)

15

Odp: Strona główna nie ładna....

co racja to racja, trochę to to wygląda, jak jakiś szablon - gotowiec blogopodobny. Ale to pewnie teraz jest trendi, dżezi albo bluesi, i troche jest takie mało atari.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

16

Odp: Strona główna nie ładna....

dely napisał/a:

Spyware, które instaluje się Wam podczas przeglądania AA donosi

permanentna inwigilacja, nie wytrzymam! ;)

a nowa wersja woskuje berlo.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

17

Odp: Strona główna nie ładna....

Hi,

ja popieram zmiany, mialbym troche uwag oczywiscie jak kazdy :) do najwazniejszych naleza 3 kolumny, ktore pozwolilyby wrzucic wiecej informacji pierwszoplanowych od razu widocznych "Twoliner" moze byc wezszy, to w koncu dwie linie, czyli:

| newsy | twoliner | forum |

pod spodem cala reszta. Do tego czcionki troche mniejsze no i bardziej zroznicowane, czyli bold, kolory i takie tam, troche tego brakuje. Popracowalbym tez nad naglowkiem i menu glownym, wczesniejsza grafe tez mozna wykorzystac ;)

pozdrawiam

Odp: Strona główna nie ładna....

a ja na 1680x1050 czyli co 0.00001 % ?

http://bitman.free.fr/aa.jpg

World f**k Olympique Marseille & Legia Warszawa i Sochi 2014

19

Odp: Strona główna nie ładna....

bitman - obróć sobie o 90 st., to będzie idealnie. :P
Pecus - u mnie cweliner działa. Zwiększ sobie rozdziałkę do 1152* to się sidebar zmieści (oczywiście bez otwartego panelu). Albo naciśnij Ctrl+F11. :)
Pin - też sobie naciśnij Ctrl+F11. :P

Dely napisał/a:

Sorry panowie, ale pieniaczom, którzy drą ryja i nie wnoszą NIC, aby pomóc mówimy stanowcze NIE!

Dobrze powiedziane. Mogę cię w razie czego cytować?

20

Odp: Strona główna nie ładna....

Dobrze powiedziane. Mogę cię w razie czego cytować?

Proszę uprzejmie, ale wymagam żebyś się przy okazji ze mną napił :)

Przy okazji dodam, że:

- dodałem alternatywny CSS dla osób mających przedpotopowe monitory oraz zegarki ręczne o rozdzielczości 800x600 (działa z operą oraz Mozillą / Firefoksem i innymi przeglądarkami umiejącymi zmieniać style).
- "wniesłem" kilka poprawek do 2linera, powinien działać wszystkim, możliwe dalsze poprawki.
- reszta rzeczy będzie poprawiana, dodawana jak będę miał czas.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

21

Odp: Strona główna nie ładna....

A kiedy beda dzialac podstrony (artykuły etc.)?

...dla osób mających przedpotopowe monitory

Też niestety cierpię, ale to dlatego że (uwaga, szczyt głupoty) nastąpiło mi się na laptopa i matryca pękła na skos...

połamana / w inny sposób niesprawna płyta do atarki needed. W zasadzie może być sam pokey :-)

22

Odp: Strona główna nie ładna....

też się dopiszę... Dely szacunek za pracę włożona w AA, ale stary layout był dużo lepszy(jak dla mnie NAJLEPSZY)... Zresztą z tego co pamiętam jakiś czas temu również była próba zmiany i forumowiczom udało się "wywalczyc" stary design. Zostawmy AtariArea takie jak było-oryginalne, ładne, atariarea'owe :)

Jak coś to mogę pisac petycje, przed łapówką się nie cofnę :D:D:D

23

Odp: Strona główna nie ładna....

dodałem alternatywny CSS dla osób mających przedpotopowe monitory oraz zegarki ręczne o rozdzielczości 800x600 (działa z operą oraz Mozillą / Firefoksem i innymi przeglądarkami umiejącymi zmieniać style).

W Operze (jak zauważyłem) wystarczy wcisnąć Ctrl+F11 i strona się mieści. Podejrzewam, że FF też powinien mieć taką opcję (albochociaż wtyczkę w fazie beta).

24

Odp: Strona główna nie ładna....

A kiedy beda dzialac podstrony (artykuły etc.)?

Jak będą zrobione. Na pewno nie wcześniej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

25

Odp: Strona główna nie ładna....

a co z lynxem??? ;)