1

Temat: atari8 na source forge

Witam,

Jak w innym miejscu Mikey podal, projekt 'zooey' na sf zostal zrename'owany na 'atari8'.  Jest to spowodowane z jednej strony dodaniem 'yvonne' do repozytorium (i oddalaniu sie nazwy projektu od jego tresci), a takze pewnym pomyslem, ktory poooowoli realizuje (mam nadzieje, ze z cudza pomoca :) ).
Plan jest taki, aby bylo jakies miejsce w sieci, gdzie mozna by umieszczac zrodla wlasnych projektow i tym samym byly by one do poblicznego wgladu/sciagania/kompilkowania/cokolwiek.... Tak wiec, jesli ktos ma cos okoloatarowskiego i nie wie, gdzie to na sieci upublicznic, to zapraszam.

grtx.

2

Odp: atari8 na source forge

Bober, powiedz nam , czy franny i zooey z Twojego projektu ma  cokolwiek wspólnego z powieścią  J. D. Salingera za wyjątkiem imion :)

Ostatnio edytowany przez ilr (2006-12-29 22:16:39)

Byl hrozný tento stát, když musel jsi se dívat, jak zakázali psát a zakázali zpívat,
a bylo jim to málo, poručili dětem modlit se jak si přálo Veličenstvo Kat.

3

Odp: atari8 na source forge

chyba tylko tyle, ze autor wspomnianych tooli owa powiesc czytal :)
wtedy wymyslilem, ze kazdy moj pc-towy projekt zwiazany z atari bedzie sie zwal jakims (przewaznie zenskim) imieniem. i nie szukac mi zadnych modelek/aktorek/... z danym imieniem :). zadnych takich zwiazkow nie ma.

4

Odp: atari8 na source forge

A binarki po windę będą? Czy też każdy musi sobie we własnym zakresie skompilować?...

5

Odp: atari8 na source forge

Gdybym mial swobodny dostep do windows to cos by bylo, ale niestety nie mam...

6

Odp: atari8 na source forge

Dlaczego 'niestety'. Tyle więcej zdrowia zaoszczędzisz :)

--
Dhor/M.E.C.

7

Odp: atari8 na source forge

'niestety' dla tych co sa skazani/sami sie zkazali na windows :)
swoja droga, jesli ktos podeslal by .vcproja i ewentualne poprawki dla windows to bylbym wdzieczny.
ze swej strony moge dodac tyle, ze to zadanie zostawiam dla community i sam raczej zajme sie dodawaniem kolejnych formatow i usuwaniu bugow.

8

Odp: atari8 na source forge

Bober: Co rozumiesz przez "swobodny dostęp do WIndows"? Jakby co mogę użyczyć Ci instalki WXP i MSVS do celuów edukacyjnych :D

9

Odp: atari8 na source forge

najlepiej to miec go w domu, ale nie mam wolnego kompa, ani dysku...
specjalnie tez mi nie zalezy aby windows w domu miec :)