1

Temat: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Witam,

Jeśli jesteś z Wrocławia lub okolic, albo po prostu będziesz mógł/-a przyjechać, to w poniedziałek 12 maja 03 będzie nieformalne spotkanko ludzi, którzy mają korbę na punkcie małego Atari. :D

Miejsce akcji: Wrocław, Rynek, knajpa Spiż

Czas akcji: 12.05.03 (pn) od 18.00 do ??
(podobno w poniedziałki piwo jest tam tańsze niż zwykle)

Cele:
1) napić się piwa,
2) poznać ludzi, którzy czasami mieszkają dwie ulice dalej
3) pogadać z nimi na wszelakie tematy związane z Atari 8bit

Kolejność przypadkowa - hierarchie celów każdy ustali sobie sam.  ;)

:idea: Jak znaleźć odpowiedni stolik:
Wejść do knajpy, polukać to i ówdzie i na pewno nas znajdziesz :)
Z tego co wybadałem, wynika, że będzie kilka osób.

Wszyscy mile widziani!

(Taki sam post będzie też na p.c.s.a)

Atari. Computers for People.

2

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Ja bym tylko jeszcze dodał, że użytkownicy ST/TT/Falcon oraz POFO również niech czują się zaproszeni  :) Sam mam nie tylko Malucha  ;)

3

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

heh ...no w koncu ...

spiż ... o tej knajpie krążą legendy ...nawet mam kufel ze spiża :))))


miłej zabawy

All I hear is the sound of me falling on the ground

4

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

bede na pewno. wreszcie moje marzenia sie ziscily, hehe. widzialem kiedys na ulicy goscia ubranego w koszulke atari ale nie mialem czasu zeby zagadnac. moze bedzie konkurencja dla warszawki.

5

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Heja,  nie zapomnijcie zaciągnąć na meeting, Caspera/PENTAGRAM wraz z resztą  (Virus, Blasph - teraz DJ_TRIPLEX, Foorman - teraz DJ_URSUS, Malefuctor) oraz braci Selingerów (Domain Software) wraz z muzykiem TOP_ODINEM (DM forever!)...  Przeczucie mi mówi, że oni mieszkali bądź mieszkają wciąż gdzieś we Wrocławiu... :)  8)

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Heja,  nie zapomnijcie zaciągnąć na meeting, Caspera/PENTAGRAM

Ten akurat mieszka w Kole  :?

7

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

NO!

Nareszcie Wrocławska alternatywa dla warszawskich kryzysów!

Mówicie poniedziałek 18.00 w spiżu. Odpowiadam, ze mnie nie zabraknie!

Moze niech ktos w razie czego wezmie jakies widoczne atarowskie gadzety, bo nie mam pewnosci, czy poprawnie namierze grupke ludzikuff, ktorych nigdy na zywo nie widzialem ;)

reszta NG moze tez sie pojawi. Jeszcze damy znać

8

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

nio, jak Lao mowi, NG powinno sie zjawic, jesli nic nie wyskoczy, to i Solo powinien byc.

New Generation - "Nic, po czym sie wymiotuje nie jest nam obce" :)

Onizuka róla ! :)

9

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

.... mam nadzieję, że imprezka ta odbędzie się więcej niż jeden raz, bo do Wrocka chętnie przyjade, lecz termin 12.V jest nieco zbyt blisko Koceran, a co za tym idzie z kasą jakby nieco gorzej. Ogólnie zamysł jest z*ajebisty. ... Sztab kryzysowy???? ... Wrocław;-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

10

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Moze niech ktos w razie czego wezmie jakies widoczne atarowskie gadzety, bo nie mam pewnosci, czy poprawnie namierze grupke ludzikuff, ktorych nigdy na zywo nie widzialem

OK, znajdzie się jakieś "TA" i "AM"  ;)

11

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Heja,  nie zapomnijcie zaciągnąć na meeting, Caspera/PENTAGRAM wraz z resztą  (Virus, Blasph - teraz DJ_TRIPLEX, Foorman - teraz DJ_URSUS, Malefuctor) oraz braci Selingerów (Domain Software) wraz z muzykiem TOP_ODINEM (DM forever!)...  Przeczucie mi mówi, że oni mieszkali bądź mieszkają wciąż gdzieś we Wrocławiu... :)  8)

Od jutra zaczynam wysyłać info do osób, które kiedyś tam zadeklarowały, że przyjdą.
Gdyby ktoś z Was miał w miarę aktualne maile ludzi z Wrocka i okolic, to walcie do mnie na priva.

A co do "rozpoznania" ekipy, to nie będzie problemu. Postawimy w widocznym miejscu wiadro ze sprzętem 8-bitowym, a ochroniarze w knajpie będą mieli wpięte w klapę Pofo i będą intonować muzyczkę z audio-visual testu...  :D

Pozdrav.

Atari. Computers for People.

12

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Koniecznie wyciągnijcie Baca!!!!   

moge podac jego namiary na prv

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

13

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

No i wreszcie we Wrocku zacznie się coś dziać! Będę na 100%!

14

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Bardzo sie ciesze, ze w koncu gdzies poza warszawa sa jakies spotkania Atarowcow. Ale mam jedno ale: wymyslcie jakas inna nazwe!

15

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Ale mam jedno ale: wymyslcie jakas inna nazwe!

No to mnie coś ominęło, bo nie wiedziałem, że już jest nawet nazwa. Ale zapewniam Cię, że podczas imprezki i o nazwie pogadamy  8)

Pozdrav

Arko

Atari. Computers for People.

16

Odp: Atari - spotkanie we Wrocławiu

Gdzies mi sie przewinelo sztab kryzysowy we wrocku czy jakos tak. Niewazne..... W kazdym razie nazwa to fajna rzecz  :lol:  :lol:  :lol: