Temat: Projektor na Grzybsoniade:)

Hej.
Jak wiadomo niestety Swordzi nie zjawia sie, ale z tego co Grzybson mnie nawiedzal mailowo w celu nabycia projektora:)

A wiec ... kto sie chetny znajdzie i odbierze go od Zajca i zaopiekuje sie nim na czas wspomnianego zlotu? ew. przekaze go Grzybsonowi i pozniej go odbierze?

czekam na info do 28.04 -> pozniej mnie nie ma
tel.0502-834-822(nospam;)

pozdro ludziki

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

2

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Ja mogę zabrać ten projektor bo będę jechał.

Przy okazji to mam 3 wolne miejsca i cały bagażnik(kombi) w samochodzie, więc jest dużo miejsca i chętnie kogoś zabiorę.

pozdro

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

3

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Oki, w poniedziałek mam mieć, jakby co...

Sikor umarł...

4

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Sikor, jak mi sie zdaje to juz dogadane z Zajcem jest?
A i jeszce jedno, mam nadzieje ze wiesz jak sie "obslugiwac", tzn NIE mozna wyciagac wtyczki z kontaktu jak projektor jest wlaczony i nawet po wylaczeniu trzeba odczekac az wiatraki sie wylacza i schlodza lampe;)

pozdro

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

5

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Mały: ja wiem, ale projektor przekazuje od razu Grzybsonowi ;) Co do obsługi - swego czasu trochę konferencji z projektorem się narobiłem, więc spox ;)

Sikor umarł...

6

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Mały, szczerze mówiąc porosze o maą instrukcję obsługi na mail...
To moze na wszelki wypadek podpiąć projektor przez jakiegoś UPS'a ? 9tylko dajcie jakiś kabel aby nie trzeba było kabla rżnąć na party ;) )

grzybson/SSG^NG

7

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Więc tak: na 90% projektora od Swordów nie będzie. Zając miał wziąć do pracy w poniedziałek, dzisiaj, nie wziął. Dzisiaj kilka razy się koitaktowaliśmy, w końcu stanęło na tym, że ma do mnie zadzwonić jak wróci do domu. Sorry, jest prawie 24, jutro mnie nie ma prawie cały dzień, pojutrze wyjeżdzam. Szykujcie jakiś duży telewizor, bo nie wiem, czy da się coś załatwić... ;(

Sikor umarł...

8

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

A nie mógłby ktoś jutro odebrać go od Zająca i zabrać zamiast Sikora / dostarczyć Sikorowi, aby on podał mi? Przeciez bez big screena to źle...

ZAJĄc, odezwij się!

grzybson/SSG^NG

9

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Projektor odebrałem od Zajca, tuż przed momentem.

Zatem można szykować się na balangę! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

10

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Własnie, Miker ma już projektor, sorry SIKOR że się nie mogliśmy zsynchronizowac, wczoraj byłem w domu o 1.30 w nocy po pracy [miałem awarie], wiec dlatego już nie dzwoniłem.

Zajec/sword ;)

11

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

aha, jeszcze jedno... podłaczcie projektor do UPS'a, Grzybson: apropo rżnietego kabla :), to w walizce wraz z projektorem jest ten sam kabel "rzniety" sprzed roku, służył mi dobrze, wiec jest sprawdzony w 100%, miłej zabawy, oby was mało głowy bolały ;-)... pozdro!

Zajec/sword ;)

12

Odp: Projektor na Grzybsoniade:)

Znaczy się dałes do tego projektora UPS'a? Bo ja raczej niem mam...

A poza tym to bierz nogi za pas i przyjeżdżaj choćby na sobotę :)
Nawet po torach kolei warszawsko-wiedeńskiej.

grzybson/SSG^NG