Temat: Nowy serwis

Nie wiem czy was zainteresuje, ale pracuje nad stroną o atarynce. Trochę to jeszcze potrwa (ze dwa miesiące) z paru powodów. Przede wszystkim chce żeby to było coś dobrego naprawdę dobrego, a na to potrzeba czasu. Kaszanę można zrobić w jeden dzień (co podkreśla dely i mam całkowita racje). Do 16.00 jestem w pracy więc pracuje nad stronką późnymi wieczorami. Będzie zawierała sporo informacji i dużo fajnego staffu - gry, programy, użytki, ziny, muzeum, opisy itd.. itd.. Mam nadzieje że nie prawdziwi atarowcy poczekają i ocenią mój projekt.

Atari 8 bit Maniak - MATTHEW

Matthew

2

Odp: Nowy serwis

Sorry za błąd. Chodziło mi o PRAWDZIWYCH atarowców. NIE pojawiło się prze przypadek.

Matthew

3

Odp: Nowy serwis

Dely'emu (jak przynajmniej mniemam z txt'u na stronie początkowej) chodziło raczej o to, że zamiast robić pełno nowych stron o atarynce na których powielane są te same informacje i pliki to lepiej pomóc mu w prowadzeniu AtariArea.

4

Odp: Nowy serwis

Pomysł jednego, dużego serwisu jest zacny, ale z tego co zauwazylem to atari.area wcale nie ma sekcji ogolnorozwojowej, a tylko strony konkretnych projektow.

to musisz chyba powrocic pamiecia do okresu sprzed 1-2 miesiecy, kiedy a.a bylo czyms wiecej niz jest teraz ;)
btw. ja mam tez taka nadzieje ze wszyscy sie polacza i zamiast tworzyc pelno marnych stronek, zrobia jeden wspanialy portal o atari (domena juz jest ;))

[code]--------------- daVid -------------
---------- david@scene.pl ---------
-- GG: 470569 -+- ICQ: 152532728 --
--------- IRCnet: #atari8 ---------[/code]

5

Odp: Nowy serwis

bardzo dobra strone z niusami od lat prowadzi Rafal Kawecki http://kawecki.atari.org  , Atari Area swietnie uzupelniala ja o archiwa z danymi, informacjami o sprzecie itp.  wydaje mi sie ze z tego powodu warto jednak uruchomic AA z tymi samymi zasobami co wczesniej.

Lynx I / Mega ST 1 / 7800 / Portfolio / Lynx II / Jaguar / TT030 / Mega STe / 800 XL / 1040 STe / Falcon030 / 65 XE / 520 STm / SM124 / SC1435
DDD HDD / AT Speed C16 / TF536 / SDrive / PAK68/3 / Lynx Multi Card / LDW Super 2000 / XCA12 / SkunkBoard / CosmosEx / SatanDisk / UltraSatan / USB Floppy Drive Emulator / Eiffel / SIO2PC / Crazy Dots / PAM Net
http://260ste.atari.org