1

Temat: Lara Croft vs Pan z Lublina

Może pojade ;) Jak sie po wypadku wykuruje - -'. Sajkor, nie widziałeś mojej koszulki? Na Syphony też bym pojechała ale zobacze jak z kasą!

Jaki wypadek?  ;)  Koszulka, koszulka... To ty nosiłaś jakąś koszulkę  :P ? Nie pamiętam... A na poważnie - musisz spytać Mariusza, chociaż nic nie było widać, aby została. A może po prostu jakiś twój fan  ;) ?

Sikor umarł...

2

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Oj a Ty cały czas szukasz tej biednej koszulki.... 8O

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Dla chętnych: Stęszew odbędzie się w dniach 18-20.07.2003, jak zwykle w szkole numer 2. Wstęp pewnie jak zawsze: 00PLN (tak, tak, Panowie i Panie: DARMOCHA!!!) :D  :lol:  ;)  :o  :)

Sikor, Sikor, taki stary, a taki [...]  :D Myslisz, ze to kogos ruszy???

4

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

A może i ruszy..
konkurencja nie śpi ;)

5

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Sikor, Sikor, taki stary, a taki [...]  :D Myslisz, ze to kogos ruszy???

Oj, Va$ko, Va$ko... Nie oto chodzi o co Ci chodzi, ale o to chodzi, aby było wiadomo, co jest wiadomo...
A tak wogóle: jak pepikom podobał się stuff z Koceran?

Sikor umarł...

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Kto sie zalozy o to, ze Asa nie bedzie ani w Steszewie ani w Poznaniu? Zalozyc osobny watek?  8)

7

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

nie bedzie na bank :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

8

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Dely: przejdźmy może na jakiś temat nieco mniej oczywisty... ;) ;) ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Oj a Ty cały czas szukasz tej biednej koszulki.... 8O

No szukam, bo sie za nią stęskniłam. Kto ma maila do Mariusza? - -'' Bo nie moge znaleźć =_='

Jaki wypadek?  Koszulka, koszulka... To ty nosiłaś jakąś koszulkę  ? Nie pamiętam... A na poważnie - musisz spytać Mariusza, chociaż nic nie było widać, aby została. A może po prostu jakiś twój fan

Kto tam wie  8O Paru fanów by sie znalazło XD! Nosiłam zwykle koszule Yerzmyeya, ale mialam ze sobą tą zapasową ^^. I mi zaginęła. Dajcie mi maila Mariusza to sie spytam ^^'', poza tym na symphony to bym se pojechała... Tylko jak ja sie wyrobie?  8O Orneta, Sopot O_o... Mamusiu - -''

Kto sie zalozy o to, ze Asa nie bedzie ani w Steszewie ani w Poznaniu? Zalozyc osobny watek?

Stawiam piwo ze go nie będzie XD Zawsze mówi, ze przyjedzie a ja go jeszcze nie widziałam  8)

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

if ((messiah->age > 10) || (messiah->iq >= 100)) {
messiah_find_email_yourself_or_I_am_going_to_go_really_MAD();
}
else {
messiah_go_to_hell(fast);
}
if (messiah->C_knowledge == 0) {
sorry();
}

bye();

11

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

A nie lepiej

lda mes_ag
cmp #10

itd???? Ech...

12

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

if ((messiah->age > 10) || (messiah->iq >= 100)) {
messiah_find_email_yourself_or_I_am_going_to_go_really_MAD();
}
else {
messiah_go_to_hell(fast);
}
if (messiah->C_knowledge == 0) {
sorry();
}

bye();

dobrze powiedziane, Mikey :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

13

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

messiah_go_to_hell(fast);

Pobij mnei od razu >__< mówiłam, że szukałam maila na forum, ale nie znalazłam. moje IQ jest równe 129 >_<! ja sie tylko kulturalnie zapytałam jaki jest mail do Mariusza, bo nie znam jego ksywy, i wiem tyle, ze ma na imię Mariusz...

Mikey, masz okres, czy co? >______<?!

*fok fok fok! XO!*

Poza tym nie wiem - jesteś starszy to jusz od razu mądrzejszy.. kurde, ja w to nie wątpię, bo skończyłeś tam jakieś szkoły, jesteś starszy... ale kurde, ja sie tylko raz zapytałam. a nie wierze, ze NIKT nie wie. zresztą nie ja pierwsza sie pytam o cziś mail, ale tylko do mnei zwracasz sie jak do niedojebanej 17 latki . Bosze! to że mam 17 lat, nie znaczy, ze można mnie tak traktować. na party swietnie sie bawie ze wszystkimi niekiedy starszymi od ciebie! i co? i jest fajnie, a ty masz jakieś problemy =_='

zadowolony, bo młodej dogadał?

go to hell? a bardzo chetnie, bo jusz wole piekło od kogoś takiego. nigdy nic do PANA nie miałam, nigdy nie miałam jakichś problemów. tylko pan ciągle wytyka mi, ze sie o coś zapytam. kto pyta nie błądzi podobno >_<!

*FOK FOK FOK!*

PeeS: na forum jest chyba trzech mariuszow. i skąd ja mam wiedzieć, który jest ten co trzeba? O_O!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

14

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

> na party swietnie sie bawie ze wszystkimi niekiedy starszymi od ciebie!

To sa starsi od Mikeya ? :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

No pewnie. Np. Vasco.... :D

16

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Mesiah: w te 129 to raczej watpie jako ze sam osobiscie podawalem ci gdzie tego adresu szukac, a ty nic ;-) Osobiscie naprawde nic do ciebie nie mam ale to co pokazujesz coraz to kompletny brak samodzielnosci oraz jakies niezrozumiale dla mnie fochy nastolatki. Po prostu mi to nie odpowiada i mowie Ci o tym. Tak trudno dostrzec?

ps. Nie wiesz ze mezczyzni nie maja okresu ? ;-) ;-)

17

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Dely: Vasco power. Nie niszczmy legendy. Jam mlodszy ;-)

18

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Trzymac sie temata bo powysylam na odpoczynek od forum, a jesli chodzi o szukanie ludzikow to po to siedzialem na B.A.Z.A zeby z niej korzystac (i mariusz tez tam jest - mozna poznac po miejscu zamieszkania), wystarczy w okienko wpisac "kocerany" :)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

19

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

Mesiah: w te 129 to raczej watpie jako ze sam osobiscie podawalem ci gdzie tego adresu szukac, a ty nic ;-)

Robiłam testy w jakimś tam ośrodku psychologicznym i sprawdzali je ci z warszawy ==''. To ja jusz nie wiem.

Osobiscie naprawde nic do ciebie nie mam ale to co pokazujesz coraz to kompletny brak samodzielnosci oraz jakies niezrozumiale dla mnie fochy nastolatki.

Pragne zauważyć że jestem nastolatką - -'' Mam zeksanowac se legitke, zeby pokazać, ze mam 17 lat? >_> No i jestem młodsza, i co? I każdy podchodzi do mnei jak do młodszej osoby, na luzie, a nie robi z siebie nie-wiadomo-co >_<. Ja tesz nic do cię nie mam, ale strofowanie mnie na każdym kroku jest wkurzające. A nie chcę z nikim wojen prowadzić, choć je lubie =='

Po prostu mi to nie odpowiada i mowie Ci o tym. Tak trudno dostrzec?
ps. Nie wiesz ze mezczyzni nie maja okresu ? ;-) ;-)

A kto ich tam wie?  8) Faceci dziwna rasa. ==

mariusz tez tam jest - mozna poznac po miejscu zamieszkania, wystarczy w okienko wpisac "kocerany

No to jestem po prostu ślepa i tyle >_<. Jeszcze raz sory, tylko ze mną to tak jak z AS. Za rączke i do baru  8)

...

There's special place for me in hell. It's called the throne.

20

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

*FOK FOK FOK!*

dlaczego przeklinasz a irlandzkim akcentem?

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

21

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

jesli to ring to ja stawiam na Mikeya, z przyczyn pragmatycznych - mam wstapic do PolGigaMega wiec nie moge prezesa zrazac bo z kim ja bede pil?

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

22

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

jesli to ring to ja stawiam na Mikeya, z przyczyn pragmatycznych - mam wstapic do PolGigaMega wiec nie moge prezesa zrazac bo z kim ja bede pil?

Szydercze zaciecie zauwazone ;-)
Pragmatyzm tez ;-)

23

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

w topicu powinno być chyba Sztukmistrz z Lublina  8)
Jego kluczowy numer to znikanie zawartości mustaka w kilka sekund...  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

24

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

ze co ? ja nie pilem nigdy mustaka - uwierzysz !!! ???

25

Odp: Lara Croft vs Pan z Lublina

ze co ? ja nie pilem nigdy mustaka - uwierzysz !!! ???

A to dlatego tak chciales bstockiego jabola!!!

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.