1

Temat: Głuchołazy-pomocy :)

potrzebuje pomocy w kilku sprawach:

* kabel RGB do Atari ST - potrzebuję to podłączyć do BIGSCREENA;- lub jakikolwiek kabel, który mi to umożliwi. Rysiek - masz coś takiego??

* potrzebna pomoc przy: konfiguracji napędu CD podłączonego pod STe

* czy ktoś może mi wypalić TOS'a w wersji 2.x (?) - STe, więc ten większy tos. Chodzi o wersję ENG

* Czy istnieją klawiatury do ST w wersji ENG?? - czy można to kupić gdzieś??

* mam Amigę 600, zamierzam wrzucić tam HDD - czy ktoś jest w stanie mi z tym pomóc??

... to na razie tyla.

Jedziemy w czwartek na noc, 2 auta - w składzie prawdopodobnie yerz, pin, iwona, mess, ntp+kobita, epi + (?) :)-

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Co do amigi sprawa jest prosta, jeżeli dysk jest 2.5 " podłączasz tasiemkę i ma hulać / pod warunkiem że dysk jest formatowany w sys amigi i że jest na nim zainstalowany workbench/ , jeżeli 3.5" konieczna jest przelotka.
Zamiast klawiatury kup nakleiki na klawisze.
Kabel jakiś musze mieć bo łączyłem mege w Częstochowie.
O podłączenie CD poproś Paskuda , on to ma opanowane.
Jak przyjedziecie to zadzwoń.
                                               R_M

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

3

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

tylko pamiętaj, że będziemy już około północy, lub nieco po :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

A kto przywiezie rzutnik?

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

5

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

mam nadzieje, że zespół SWORD - lecz nie mam pewności. Drugą bardzo ważną sprawą są DUŻE głośniki. Duże, czyli większe, niż ostatnio - bo pierdziawki były straszne :) -

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Kabel ATARI ST <-> Audio Video mam teżja (tym chyba podlączalismy Atarkę Ryśka, nie pamiętam). Jakby co, mogę go dorzucić do plecaka.

grzybson/SSG^NG

7

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

koniecznie. Ale jak powszechnie wiadomo potrzebuje podłączyć STe pod rzutnik - a ten ma do dyspozycji albo VGA albo s-video.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

8

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Witam.
Z racji nieprzewidywalnych sytuacji zyciowych (czyt. praca), niestety ja nie jade na Party -a szkoda bo bardzo chcialem.

No ale .. od czasow Grzybsoniady nie odebralem projektora od Mikera-> wiec do niego bijcie aby go zabral/przekazal...-> oczywiscie prosba aby go nie spierniczyc;)

Kwestia 1: Jak znowu nie bede w gretsach w kazdym demie i intrze to na next party tez wam dam projektor;)


Druga kwestia -> aby po 4-5h robic mu 30 minutowa przerwe (oczywiscie mam nadzieje ze wiecie jak sie wylacza projektor;)

kwestja 3: Ktos musi mi go dostarczyc po party do domu-> niesety nie bede mial jak go odebra osobiscie (bedzie za to ktos w domu, i to wlasnie jemu trzeba przekazac)

dobra ludziki bawta sie dobrze.

ps. wejscia w projektorze:
VGA
S-VIDEO
I CHINCZ:]

jak cos to 0-502-834-822

Ostatnio edytowany przez Maly_swd (2007-07-22 21:22:32)

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

9

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Ryszard Mauersberg napisał/a:

Co do amigi sprawa jest prosta, jeżeli dysk jest 2.5 " podłączasz tasiemkę i ma hulać / pod warunkiem że dysk jest formatowany w sys amigi i że jest na nim zainstalowany workbench/ , jeżeli 3.5" konieczna jest przelotka.

W sprawie A600 dodam tylko ze kickstart musi byc w wersji przynajmniej 37.300 a nie 37.299

10

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Jak byście przeczytali w innym wątku o party posta mikera z 14.07.07 to byście wiedzieli że ja mam projektor i dodatkowo przywiozę swojego UPS-a do niego.

Informuję także że mam 2 wolne miejsca w samochodzie i mogę kogoś chętnego z Warszawy lub okolicy zabrać ze sobą. Wyjazd planuje na czwartek późnym popołudniem lub w piątek wcześnie rano. Chętni proszę pisać na priva.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

11

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

na amidze się nie znam - więc proszę o wsparcie. Zabiorę klamot na party ;)- A co do możliwości podłączenia STe - nadal nic nie wiem - czy ktoś może mi wyjaśnić, czy istnieje możliwość podłączenia tegoż pod S-VIDEO?? - mam wtyczki monitorowe, można teoretycznie coś zlutować na miejscu. Nie mam jednak wtyków S-Video..

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

12

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Jezuu Pin.....HD-ka do Amigi podpiąć to lajcik...posłuchaj kolegów z wcześniejszych postów...dodam tylko że jak chcesz 3,5 upchnąć do środka to czeka Cie niezła gimnastyka...sugerowałbym na zewnątrz w jakiejś alu-kieszeni:)...w środku piłowanko czeka i niezły tetris:P

gep/lamers^dial

13

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Gzynio-> dasz rade mi to pozniej dostarczyc... jak tak to bede dzwieczny

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

14

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Maly_swd napisał/a:

Gzynio-> dasz rade mi to pozniej dostarczyc... jak tak to bede dzwieczny

Nie ma problemu. Chyba że miker mi go zabierze jak będzie wracał, ale wszystko będzie wiadomo na miejscu jak się spotkamy.

"...Jeśli więc nie traktujemy dysku jako podręcznego śmietnika, w którym przechowujemy wszystko, co tylko wpadnie nam w ręce, to 20 MB starcza nawet z dużym zapasem..."

15

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Mikera to ja znowu nie upoluje przez rok, a projektorek musze miec bo idzie na impreze ;) w next week po party

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

16

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

A nie jedzie z Warszawy ktoś w piątek po południu samochodem, z kim mógłbym się zabrać ? Bo urlopu niestety niet i ciężko mi będzie komunikacją publiczną dojechać.

All I hear is the sound of me falling on the ground

17

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

tatqoo: contact radi

18

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

kabel STe->kompozyt na czinczu dziabie :) - nawet niezły obraz, przyznam szczerze :) -


Bonusowo mam prośbę. Czy ktoś może zabrać DYSKIETKI z demkami całodyskowymi na ST/??? - chodzi o np. Braindamage i inne (dobre) :) - chętnie przygarnę owy inwentarz - bo jak do tej pory nie udało mi się grzybem zapisać ani jednej dyskietki z całodyskiem dla stefana

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-07-23 19:04:03)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Wez dyskietki to ci nagram

Wiedza na temat tego co było jest niezbędna w celu właściwej oceny tego co jest obecnie ,oraz kształtowania tego co będzie póżniej.

20

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Pin napisał/a:

* Czy istnieją klawiatury do ST w wersji ENG?? - czy można to kupić gdzieś??

AFAIK, to w przyrodzie występują, ale te co były u nas sprzedawane miały i TOS i klawisze germańskie. Wersje normalne ;-P można trafić na ebay-u w UK albo US.
Raz spotkałem MegaST 'po angielsku' na allegro, a raz w UK same klawisze do 520STFM (sprzedawca sugerował że różnią się od tych dla ST bez FM, ale nie potrafię potwierdzić).

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

21

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

czyli "marnesząse" na znalezienie klawiszy eng. Potrzebuję do STe, bo ten german mnie kiedyś wykończy :)

... choć dobrze, że to nie AZERTY :) -

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-07-24 00:34:16)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

22

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Mikey: wyjazd o 11 odpada. Jestem na szkoleniu, mogę pojechać dopiero gdzieś koło 18/19

także jak nic się nie znajdzie to SORRY NO BONUS będę oglądał tylko relację live w necie :(

All I hear is the sound of me falling on the ground

23

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Pin napisał/a:

czyli "marnesząse" na znalezienie klawiszy eng. Potrzebuję do STe, bo ten german mnie kiedyś wykończy :)

Jak aktualne, to zobacz aukcję, tylko ktoś musiałby potwierdzić czy od zwykłego ST (bez F) będzie pasowała do STe.

Ostatnio edytowany przez uicr0Bee (2007-08-19 22:18:10)

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.

Odp: Głuchołazy-pomocy :)

Będzie.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio