1

Temat: Atari na torsie

Ponieważ zbliża się sezon paradowania w strojach letnich, zapragnąłem przywdziewać na urlopie będać koszulkę z wiadomym logo na piersi, by dumnie reprezentować przed całym światem wartości, które mnie wychowały. Niestety, przeszukiwanie sieci pokazało, iż tego typu luksusowy, ekskluzywny towar zakupić mogę co najwyżej poza granicami naszego pięknego kraju, co nie odpowiada mi raczej ze względu na fakt, iż tam wszystko zwykli liczyć w sumach, które nie są kompatybilne z moimi zarobkami (nie jestem aż takim fanem, by płacić braciom Amerykanom 19$ za bawełniany t-shirt + 5$ wysyłka).

Zapytywuję zatem użytkowników forum, czy ktoś tu w Polsce, choćby chałupniczo, wytwarza koszulki z logo Atari. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - proszony o kontakt.

Pozdrawiam serdecznie,
Klus
klus@tenteges.net

2

Odp: Atari na torsie

Zapytywuję zatem użytkowników forum, czy ktoś tu w Polsce, choćby chałupniczo, wytwarza koszulki z logo Atari. Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie - proszony o kontakt.

Tu pytasz, tu odpowiadamy.
Skontaktuj sie z Vaskiem - vasco3 at poczta dot fm
Na ostatnim zlocie mial koszulki - moze jeszcze ma.

pzdr

3

Odp: Atari na torsie

w sumie jakby poszukac to w necie jest sporo firm ktore zrobia Ci koszulke, np. www.koszulki.pl    www.t-shirt.pl      I wiele innych, nie pamietam teraz adresu ale ostatnio przegladalem taka, na ktorej byly koszulki z komunikatami bledow roznych windowsow, parodie logosow roznych firm, w tym "Atari -> Avanti". Mleczko np. prowadzi swoj sklep internetowy, w ktorym oprocz poscieli, kubkow itp z jego obrazkami dostaniesz tez koszulki np. z obrazkiem "Mam Was wszystkich w dupie" :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

4

Odp: Atari na torsie

A było na Kocerany pojechać - były koszulki i to w cenie promocyjnej (sam zresztą kupiłem), o innych atrakcjach już nie wspomnę - żałujcie ci co nie byliście!!!  :twisted:  :twisted:  :twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

5

Odp: Atari na torsie

właśnie ... ja baba w sumie dość luźno związana ze sceną [ale kto by robił za Lare Croft? Ha! (może lewis? >.> ;) )], ale pojechała i było zajebiscie ... po ile te koszulki, bo tyż chce takową ^^.

There's special place for me in hell. It's called the throne.

6

Odp: Atari na torsie

ale kto by robił za Lare Croft?

Ty sie ciesz ze nie musialas robic za Sylvie Saint  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Atari na torsie

Ty sie ciesz ze nie musialas robic za Sylvie Saint  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

Spadlem z krzesla ;-)

8

Odp: Atari na torsie

hyhyhyhy  :twisted:  :twisted:  :P  :P  :P  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :twisted:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

9

Odp: Atari na torsie

Ty sie ciesz ze nie musialas robic za Sylvie Saint  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I Bogu niech będą dzięki!!! O_o Wy sprośni XD!!!! Niegrzeczni chłopcy! Spuszczę wam lanie, ha! Hyhyhyhy  :twisted:

There's special place for me in hell. It's called the throne.

10

Odp: Atari na torsie

Ty sie ciesz ze nie musialas robic za Sylvie Saint  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I Bogu niech będą dzięki!!! O_o Wy sprośni XD!!!! Niegrzeczni chłopcy! Spuszczę wam lanie, ha! Hyhyhyhy  :twisted:

Taaaaak juz sobie wyobrazam ten szturm na Lewisa... nie moge sie doczekac...

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

11

Odp: Atari na torsie

No, akurat mogla by lewisowi strzelic z bani w kostke, albo nawet moze i w lydke :)  :lol:  8)  :)  :D  :twisted:  :rolleyes:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

12

Odp: Atari na torsie

No, akurat mogla by lewisowi strzelic z bani w kostke, albo nawet moze i w lydke :)  :lol:  8)  :)  :D  :twisted:  :rolleyes:

buahahahha  ....MEGA-FUCKING-LOL

All I hear is the sound of me falling on the ground

13

Odp: Atari na torsie

A wezcie sie ode mnie odpierdolcie.... k**** zboczency.... Dziady gaszone!

14

Odp: Atari na torsie

No az sie dziwie, ze kol. AXE sie w tym temacie jeszcze nie wypowiedzial...  :D 

A poza tym wcale nie jesesmy niegrzeczni... Jestesmy normalni. Jak mawia Wujek Stasiu, kazdy normalny facet jest zboczony. A  jesli facet zamiast panienek woli ogladac kwiatki, to trzeba sie zastanowic powaznie nad kontynuowaniem dalszej znajomosci z nim... :D

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

15

Odp: Atari na torsie

No az sie dziwie, ze kol. AXE sie w tym temacie jeszcze nie wypowiedzial...  :D

Eeee, ja tam raczej nie gustuje w meskich torsach, nawet jeśli mają logo atari na sobie..  :(

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

16

Odp: Atari na torsie

No az sie dziwie, ze kol. AXE sie w tym temacie jeszcze nie wypowiedzial...  :D

Eeee, ja tam raczej nie gustuje w meskich torsach, nawet jeśli mają logo atari na sobie..  :(

No masz... niezorientowany... :) udawal bedzie... idz AXE bo jak Ci powiem, to w piety Ci pojdzie... ;)

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

17

Odp: Atari na torsie

no dobra, niech ci bedzie...
Veronika Zemanova moze byc...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

18

Odp: Atari na torsie

Minister Zdrowia ostrzegał...

...nie przeginaj z seksem!