Temat: Kto to taki?

Zagadka dla bywalców #atari8 oraz pl.comp.sys.atari: kogo przywodzą na myśl teksty, które na poniższych obrazkach wydziela Wally?

http://www.unitedmedia.com/comics/dilbe … 70804.html

KMK
? HEX$(6670358)

2

Odp: Kto to taki?

Dobrze, że mam na liście ignorów, bo inaczej bym nie pamiętał:
ArchieIl (*!josh@argo.pl.eu.org)

:)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

Odp: Kto to taki?

Dajcie jakieś linki, bo przejrzałem pobieżnie archiwum pl.comp.sys.atari i nie wiem w czym rzecz...

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

4

Odp: Kto to taki?

W skrócie można powiedzieć, że przy pomocy ANTICa sterował już co najmniej działkami laserowymi podczas trzech wojen międzygwiezdnych, a całe Atari zostało już przez niego zaprogramowane w nowym rodzaju metaprogramowalnych optokwantowych subneutronowych układów logicznych. Są one niestety tak nowe, że jeszcze ich nie zaprojektował.

Ostatnio edytowany przez epi (2007-09-01 11:38:36)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

5

Odp: Kto to taki?

W ramach projektu oczywiście żadnego prototypu też nie potrzebuje budować, ani pisać wymyślonych przez siebie programów, bo świetnie wie, że będą działać: "I didn't do any research, it's more of an experience sort of thing" (tm). Epi oczywiście trafił.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2007-09-01 14:05:28)

KMK
? HEX$(6670358)

6

Odp: Kto to taki?

a czy to nie koles o inicjalach a.g? dostalem kiedys maila od kosmity o tresci licujacej z opisem epiego

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

7

Odp: Kto to taki?

Może to niektórych zdziwi, ale mi to się z opisu skojarzyło z BALOISEM, który swego czasu m.in. mierzył sobie... coś na ekranie aby udowadniać jakiś swoje tezy. Tylko, że jego inicjały to chyba nie te co tu padły... ;)))

Ostatnio edytowany przez Dracon (2007-09-01 19:23:52)

8

Odp: Kto to taki?

Nie ma to jak wypowiedź zorientowanego w temacie i będącego na bieżąco z tematyką kanału #atari8 "znawcy" :cool: