1

Temat: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Postanowilem odebrac prowadzenie tematowi "Lara Croft vs..." i zalozylem rownie debilny temat, w ktorym mozecie wypowiedziec sie co jest lepsze Dupa Maryni czy Dupa Boryny.

Wszelkie uwagi i sugestie co do jakosci obywu dup mile widziane.

Oczywiscie musimy ustalic na poczatku jak wyglada dupa Maryni a jak dupa Boryny, no to zaczynamy ...

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

2

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Zapewne conajmniej jedna z nich jest blada, chyba że jej właścicielka/i korzysta z dobrodziejstw przypalarni zwanej dalej jako solarium....  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Zostawiasz za dużo niewiadomych.  Powinieneś sam scharakteryzowac najpierw tak obie dupy aby zaciekawily potencjalnego forumowicza do trozpisywania sie na ten temat. Nie wiem jak mam sie wypowiedziec o obu dupach o których pierwszy raz słyszę.  Nuda.  Nic się nie dzieje.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

4

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

jeszczy by sie linki do onych dup przydaly.
no i glosowanie.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

5

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

ale tamten temat ma sporo większe zainteresowanie.... :oops:

6

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Przecie Botyna to facet byl!  8O

ps. post numer 256...

7

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Lewis wlasciwie wpadl na dobry trop, bo Boryna to jak mi sie zdaje taki gosc z "Chlopow" takiego jednego wielkiego pisarza.

Jednak nie wszyscy sa tak wyksztaleceni jak Ja czy Lewis  :twisted:  :P i nie wszyscy potrafia zrozumiec tak wykwintny dobor slow jakich raczylem uzyc :P

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

8

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

och wyksztalcony zuczku.. nie wpadles na to, ze Boryna to tylko nazwisko? Maciej Boryna byl facetem, Antek Boryna tez ale jak Jagna wyszla za Macieja to pewnie tez zostala facetem, co?
(btw - Jagna to ponoc niezla dupa byla:)

zreszta nie wiem w czym problem -  Mikey to tez facet przeciez a nikomu to nie przeszkadzalo.

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

9

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

jak czytalem watek "lara Croft vs...." to sie usmialem..........
NIECH ZYJE MESJASZ!!!!!!!! heeeheheeheeheeheheeehehe i basta
a innowiercom kolek w.......koniec.

gep/lamers^dial

10

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

8) no pewnie, a jakże by inaczej : D. Lara Croft to w końcu Lara Croft ^^!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

11

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

ee tam lara croft... Żona rumcajsa jest leprza!

12

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

O kurcze, a w "TelePizza" sprzedają Pizzę "Uśmiech Boryny"... Fuj, już wiem, z czego ją robią  :)  :)

Sikor umarł...

13

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Nigdy nie ufałem gosciom z telepizzy, te ich falszywe "usmiechy" :) ;)

14

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

(btw - Jagna to ponoc niezla dupa byla:)

A moze Jagienka, ktora sprezystym tyleczkiem kruszyla orzeszki na pyl? (8O  yay!)
Z drugiej strony Pancerna Marusia tez byla niczego sobie... ciezki wybor.

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

15

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Boryna to rzecz jasna byl chł... znaczy sie mężczyzna, tylko tak sie smiesznie nazywal, że Boryna bo niby ma grabie.

Ale dupa Mmaryni i Dupa BOryny to jest to samo...
Bo Marynia ma swoj kuszacy tyleczek, moze nie tak sprezysty jak Jagny :)
A dupa boryny... no coz, jesli Marynia (niezla dupa) wysza za Boryne, to automatycznie stala sie dupą Boryny.

W zwiazku z powyzszym temat traci sens... bo pytanie brzmi teraz "dupa maryni vs dupa maryni" nic dziownego, ze nie moze przebic w/w tepika... :)

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

16

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Propozycje na dziś  :idea: : dupa maryni vs dupa janosika lub dupa maryni vs niebieskie migdaly...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

17

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

albo dupa maryni vs reszta dup   or   dupa maryni vs dupa odziana w stringi..........temat na czasie........ale towary wylegly na ulice.......hehehehe 8O  8O  8O  8O  8O

gep/lamers^dial

18

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

To ja wybiaram taką w stringach. Moge?

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

19

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

uhahaha a podobno to kobiety rozmawiają tylko o jednym. Ktoś mi kiedyś powiedział ze kobiety sa puste bo mówią tylko o facetach hmmm a co ja tu widzę :DDD No ale muszę przyznać uśmialam się hihihi
Wybieram tyłeczek najlepszy w kraju czyli...... :P

20

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

dzieki! milo mi to slyszec za kazdym razem  :oops:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

21

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Buhahaha Axe nie o Tobie mówilam a raczej pisałam. Wiesz Twojego tyłeczka nie widzialam jeszcze..... No ale moze kiedyś :D
Poza tym nie wiem czy ktoś by nie był zazdrosny więc lepiej zmieńmy temat :D

22

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

:cry: czyli nici z zabawy w policjantow z majami  ;)
do panow: tylko zadnych chartsow pt. tyleczek axe'a vs .....  :twisted:

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

23

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Zaraz nici Axe :P Kto tam zna wyroki Boskie :D
żarcik oczywiście :D

24

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Mój ulubiony tekst z Kingsajzu: "duuupaaaaa!!!". Kto pamięta z którego to momentu?

25

Odp: Dupa Maryni Vs Dupa Boryny

Oj dawno nie ogladalem. Chociaz jakąs podpowiedz daj...