1

Temat: kalafior vs kalarepa

to jest dopiero temat do walki........i prosze tylko bez politykierstwa,seksizmu,irracjonalnych wynaturzen a nade wszystko bez infantylnych zachowan....:)hehehehehe
pozdrowienia dla R.Makłowicza.....[/list]

gep/lamers^dial

2

Odp: kalafior vs kalarepa

Gepciu nie za dużo tych tematufff? :twisted:

3

Odp: kalafior vs kalarepa

spoko... nie za duzo,tylko w sam raz...hehehehe

gep/lamers^dial

4

Odp: kalafior vs kalarepa

KA-LA-RE-PA! Bezapalacyjnie!
Napisalbym wiecej, ale skoro nie ma byc sexizmu, to nie dam rady  8)

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

5

Odp: kalafior vs kalarepa

AXE, kararepa?????

Przeciez wszystko powiewa, wisi etc KALAFIOREM...

Ja: Stawiam na Tolka Kalafiora.

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

6

Odp: kalafior vs kalarepa

Tkaczu....nie stawiaj na Tolka tylko na Tole.Pozdrowienia dla Bolka i l0lka oraz Reksia! :D

gep/lamers^dial

7

Odp: kalafior vs kalarepa

kalarepa ratuje zycie!!
pamietam jak x lat temu, kiedy bylem jeszcze w liceum, wybralismy sie z ekipa na wycieczke nad wode - autostopem! w jedna strone poszlo gladko. w druga jednak pojawily sie klopoty. nikt nie chcial sie zatrzymac, wiec czekala nas dluga droga z buta przez prerie (ok. 16 kilometrow). Gdzies w polowie drogi, kiedy bylo juz zupelnie ciemno i wszyscy umierali z glodu, natrafilismy na przydrozny ogrodek w ktorym rosla wylacznie kalarepa... Huh, co tu duzo gadac. kalarepa rox!!! Nawet stojace w okolicy przydrozne panienki zza wschodniej granicy nie mogly sie z nia rownac.  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: kalafior vs kalarepa

hehehehe....to przyjedz w okolice mojej wsi na Wybrzezu;mamy tu kalarepów jak mrówków....na deser dostaniesz kompot ze szprotek.....nie mniej jednak przekladac warzywko nad pania z ładnym rozstawem osi:) to okrutna rzecz.....

gep/lamers^dial

9

Odp: kalafior vs kalarepa

Kalarepy jakoś w życiu nie jadłem... Kalafior rządzi, ale koniecznie na surowo!

10

Odp: kalafior vs kalarepa

tak naprawde to róló brukselka z wody (unnici kefici).......hehehehehe. POLECAM!!!!!!! mniam mniam.........nawet kalarepa sie chowa.........

gep/lamers^dial

11

Odp: kalafior vs kalarepa

eee... brukselka z wody smierdzi mi gazem, takim propanem butanem techicznym...

Nadal obstaje przy kalafiorze.

If ju łona bi e sexi dżast it kalafior and drink eee... mustak?

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

12

Odp: kalafior vs kalarepa

a ja wolę Zozole ;)

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: kalafior vs kalarepa

eee... brukselka z wody smierdzi mi gazem, takim propanem butanem techicznym...

eeee. propan, butan jeszcze ładnie pachną brukselka pachnie jak świerzo przyżądzony siarkowodór :D

Wybieram kalafior i kalarepę warzywka górą!!!

14

Odp: kalafior vs kalarepa

I tak marchewka najlepsza...  Tylko trudno ją przymocować!

15

Odp: kalafior vs kalarepa

Jurgi mówisz trudno ją przymocować wiesz zależy wszystko od sposobu mocowania :D właśnie się ucze wytrzymałości to coś wiem na ten temat hihihi A apropos warzywek to proponuje grupowe przejście na wegetarianizm :D

16

Odp: kalafior vs kalarepa

eeee... jak mozna nie jest mieska???
Nie mozna byc wegetarianinem. To jest wbrew naturze czlowieka.

Ale i tak nadal obstaje przy kalafiorze :)

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.

17

Odp: kalafior vs kalarepa

Oj można nei jeść mięska niektórzy tak mają hehehe po półtorej roku nie jedzenia mięsa potem nawet najzwyklejsza kiełbasa smakuje ale tylko przez jakieś dwa dni hihihi ja tam lubie witaminki a miesko ma żelazo więc przymijmy że jest ok :)

18

Odp: kalafior vs kalarepa

Przejście na wegetarianixm rozumiem... Ale GRUPOWE? To coś dla Axe'a...

19

Odp: kalafior vs kalarepa

Wracając do tematu:

kalafior (7.670 results) versus kalarepa (1.540 results)

co potwierdza niechybną wyższość kalafiora nad kalarepom

:arrow: http://www.googlefight.com/cgi-bin/comp … ;langue=us

:D

aha - i przy okazji:
:arrow: http://www.googlefight.com/cgi-bin/comp … ;langue=us

:twisted:

I Ty zostaniesz big endianem...

20

Odp: kalafior vs kalarepa

buhahaha wiadome kto wygrywa :)) nic dodać nic ująć :))

21

Odp: kalafior vs kalarepa

wiedzialem, kalafior jest debesciak i tyle.

Siec to nie tylko d**y i MP3, to tez IRC i FORA gdzie dowiadujesz sie skad sciagac d**y i MP3.