1

Temat: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Jak w tytule! ;)
Sztab ma być w pierwszy lub drugi weekend czerwca...
To który weekend?


*muszę podać w swojej robocie kiedy chcę mieć wolne! :oops:
** to jak idzeimy w drugi weekend czy pierwszy???! :rolleyes:
*** zrobię wam nazłość i w końcu przyjdę :lol:

2

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

szczerze to najbardziej mi pasuje trzeci week-end czerwca. wtedy na 100% jestem w wawie.

pozatym mysle ze to dobry termin. prawie na peweno bedzie dobra pogoda, pola mokotowskie niedaleko ... grill, browar ... godziny otwarcia - do oporu; dobry news dla Fox'a - byc moze tym razem nikt mu sie nie zwali na chate i nie zaistnieje potrzeba sprzatania :)

3

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

A co na to Iks, MIker ,Lewis, Fox  i reszta o której zapomniałem? :oops:

4

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Miejsce - Pub TOLA, ale warto by było, aby ktoś zarezerwował stolik. Jest to sam środek Pól Mokotowskich, prawie przy stawiku  :)  Co do terminu - wasza wola, ale ja pewnie stawię się później z przyczyn niezależnych  ;)

Sikor umarł...

5

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Ja bym opcjoniowal za 7.VI.2003 -   szkoda ześ ankiety nie zrobil..    Dely,  !   dołącz ankiete do tego.  - 7,  14,  21

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

6

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Dodalem ankiete i sam jestem za 7.VI.

7

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

kurcze panowie nie badzcie s.w.i.n.i.e. - 7.VI.2003 nie ma mnie na 100% :(

14.VI jest bardzo dobry, next weekend tez jest ok ... ale 7.VI jest beeee i to na maxa !

pozatym zamiast pub'u Tola, mozna sie ruszyc do pubu Lolek - zdecydowanie fajny klimat + wielki grill na srodku. albo opcja ekonomiczna - przynosimy wlasnego grilla (ja moge zasupportowac) i rozwalamy sie na trawce, palimy trawce itd.

8

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Ja jestem za wersja economy.......

9

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

14 tez moze byc w ostatecznosci.   dostosuje sie do reszty ;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

10

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Mi bardziej pasuje 7. VI bo mam weekend wolny od szkoly. 14-15. VI mam zajecia wiec mnie raczej nie bedzie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

11

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

pozatym zamiast pub'u Tola, mozna sie ruszyc do pubu Lolek - zdecydowanie fajny klimat + wielki grill na srodku. albo opcja ekonomiczna - przynosimy wlasnego grilla (ja moge zasupportowac) i rozwalamy sie na trawce, palimy trawce itd.

No cóż, Pub Tola to wersja pośrednia - jest mniejszy i tańszy od Lolka, a różnica w odległości między nimi to około 100m. Poza tym, wk*** mnie ochrona w Lolku, a w Toli takiowej nie ma!!!

Sikor umarł...

12

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

AS, tylko nie mów, że sie na sztaba wybierasz??? :D :D :D :D :D :D :D

I Ty zostaniesz big endianem...

13

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

No cóż, Pub Tola to wersja pośrednia - jest mniejszy i tańszy od Lolka, a różnica w odległości między nimi to około 100m. Poza tym, wk*** mnie ochrona w Lolku, a w Toli takiowej nie ma!!!

dlatego zaproponowalem wersje ekonomiczna, bo tak na [prawde takowa jest chyba najfajniejsza ze wzgledow zarowno finansowych jak i estetycznych. wobec powyzszego proponuje zetknac sie w okolicach tego wielkiego bajora (powiedzmy od jego bardziej betonowej strony) w dniu 14-15.06.2003 i zakonczyc dyskusje nt. terminow i lokali.

pozostaje do omowienia kwestia stuff'u. jakies propozycje ? ze swej strony w 100% supportuje grilla + opal do takowego. btw. grill nie jest jakis ultra wyjebisty, wiec ktos bedzie musial sie niezle uwijac zeby wszystkich wykarmic :)

14

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

większość w ankiecie jest za 7..
qrde co mam podać w robocie..
podam że chcę wolne 7-mego! ;)

15

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Siemano Wszystkim.
Wg mnie sztab niech odbędzie się jak najprędzej, czyli pierwszy weekend czerwca.

:)

8 bit rulez!!!

16

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

niestety nastapila zmiana planu szkolnego i 7 w moim przypadku odpada :(

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

17

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

szkoda :?

18

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Dla mnie teraz tez lepszy bedzie 14  - mozna przesunac swoj glos z 7 na 14 ??

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

19

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

to co w koncu ustalamy, 14.06.2003 pasuje wszystkim ? brak pisemnych sprzeciwow=akceptacja.

dogadajcie sie co do miejsca i godziny, ja sie dostosuje

20

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

7 NIE JEST DOBRY ... ale jest lepszy od 14

All I hear is the sound of me falling on the ground

21

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

tak w sumie to jest remis w glosach.  Bo moj glos i Delyego przesonal sie z 7 na 14 ;)  czekamy na glos ktory przewazy szale .

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

22

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Ja juz kurna nie wiem. Co gdzie i kiedy w koncu??

23

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Ok. Zarządzam !   Trudno i tak sie nie da zeby wszyscy sie cieszyli wiec zarządzam Sztab na 14.06.2003  godz. 17:00 pod Kolumna Zygmunta.  I idziemy do ogrodkow nad Wisłą! Proszę się nie spóżnic, bo pozniej sie bedzie trudno odnalezc.

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor

24

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Mi pasuje. A co do spozniania: MIKER! NIE SPOZNIJ SIE!

25

Odp: To kiedy next Sztab! Ustalmy datę!

Chlopaki nie nawalic !!    Na sztab przybywa przedstawicielka prasy !    ptrzygotowac  sie do udzielania konkretnych odpowiedzi ;))  Proponowalbym wziasc ze soba z jedna atarke, taka odbajerzoną i troche o niej opowiedziec. no i generalnie;))

Im dłużej czekamy, tym wzorek jest większy" (c) by Sikor