26

Odp: Złooo

Tak, kojarzymy http://www.pouet.net/prod.php?which=30122

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

27

Odp: Złooo

Fajne! He LBSowskie one frame :>

dely :D.

Ostatnio edytowany przez solo/ng (2007-11-17 00:56:22)

28

Odp: Złooo

Solo, gdzies ty byl jak Cie nie bylo;)

efekcik kozacki... w More! chyba byl pierwszy raz... a nie da sie tego w jakim solorowym trybie puscic?

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

29

Odp: Złooo

A nie bylo takiego gumka w jakiejs prodzie Excellentu?

30

Odp: Złooo

Była... w Vent, wystawianego na RH 97 (Kuchara kończył składanie tego demka na mojej atarce podczas party) ;)

31

Odp: Złooo

Pamiętam, jak się Kuchara pieklił przy tej robocie. Trochę mu pomogłem w tych ostatnich godzinach i ze względu chyba na to w demie dostałem specjalne gretzy.
To byli czasy...

32

Odp: Złooo

Króger: a ty chyba na RH pokazywałeś jakieś swoje kody - bodajże na kompie pod trybunami, przy którym była zbudowana piramidka z 5 stacji atarowskich ;) Z effów, które wtedy pokazywałeś zapamiętałem m.in. torusa ;)

33

Odp: Złooo

http://gash.pl/sap/ - dodałem efekcik:) prosty a cieszy oko:)

34

Odp: Złooo

Napisało mi "Use Opera or Firefox" pod przekreślonym "IE". Czy tak powinno być jeśli mam Operę 9.24 identyfikującą się jako Opera?

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

35

Odp: Złooo

musisz mieć włączony javascript

36

Odp: Złooo

Rzecz w tym, że mam.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

37

Odp: Złooo

czy ktoś inny może potwierdzić takie zachowanie stronki? ja na codzień używam opery i nigdy nie miałem czegoś takiego że efekty nie działały (przy włączonej obsłudze javascript). Może masz włączone jakieś dziwne UserJS albo nałożony Block Content z dziwną frazą wpisaną

38

Odp: Złooo

Nie potwierdzam - a uzywam wylacznie Opery.

Bla bla bla bla, bla bla bla. Bla bla bla - bla - bla. Blabla bleee.