Temat: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Z lekkim bólem serca wyprzedaję swoje zbiory. Mikołaj już niedługo, więc można sobie sprawić prezent. Wszelkie pytania i oferty można kierować tutaj bądź pod maila karolwisnia$$$wp.pl. Zdjęcia mogę przysłać zainteresowanym na maila. Generalnie decyduje kolejność zgłoszeń.

Zestaw Lynx:

Lynx II - w bardzo dobrym stanie, w pełni sprawny, jedyny drobiazg to lekko wciśnięty do środka przycisk ON (to dość częste u Lynxów). Oryginalne pudełko, instrukcja, mini katalog Lynxa (lekko pomięty), książeczka-instrukcja po angielsku i francusku, plus oryginalny zasilacz Atari w pudełku (wersja UK, więc konieczna będzie przejściówka do kontaktu). 160 PLN

-------

Lynx I - w bardzo dobrym stanie, lekko zabrudzona i zarysowana szybka w swej dolnej części. 100 PLN

------

Torba na Lynxa, mogąca pomieścić konsolę, kilkanaście gier i jeszcze inne rzeczy. - 40 PLN - SPRZEDANE!

ComLynx - umożliwia komunikację między konsolami, czyli granie we dwóch w niektóre gry. Uwaga! Pierwszeństwo kupna ma kierownik Dely, jako że ogłaszał jakiś czas temu zapotrzebowanie na ten przewód. - 30 PLN - SPRZEDANE!

Oryginalny zasilacz Atari - niestety nie do końca działający, przy gwałtownych ruchach konsolą (z podłączonym zasilaczem) tracimy zasilanie. Sprzedaję, bo może ktoś znający się na rzeczy naprawi to i będzie miał frajdę. Zasilacz jest w wersji UK, potrzebna będzie przejściówka do kontaktu. - 5 PLN - SPRZEDANE!

Gry, same cartridge bez pudełek i instrukcji:

Stun Runners - 10 PLN SPRZEDANE!
Ninja Gaiden - 12 PLN SPRZEDANE!
Super Skweek - 12 PLN SPRZEDANE!
Steel Talons - 10 PLN SPRZEDANE!
Gauntlet The Third Encounter - 13 PLN SPRZEDANE!
A.P.B - 10 PLN SPRZEDANE!
Pac-Land - 10 PLN SPRZEDANE!

Chip's Challenge (ridged) - 15 PLN - SPRZEDANE!
California Games (flat) - 15 PLN SPRZEDANE!
Basketbrawl + książeczka-instrukcja - 15 PLN SPRZEDANE!
Toki + książeczka-instrukcja - 15 PLN SPRZEDANE!
Electrocop + książeczka-instrukcja - 15 PLN SPRZEDANE!
Hockey + książeczka instrukcja - 15 PLN SPRZEDANE!

Scrapyard Dog - gra, pudełko w idealnym stanie, karta gwarancyjna, plakat-instrukcja - 25 PLN SPRZEDANE!
Hard Drivin - gra, pudełko w bardzo dobrym stanie, karta gwarancyjna, plakat-instrukcja - 25 PLN SPRZEDANE!
Xenophobe - gra, pudełko w bardzo dobrym stanie, karta gwarancyjna, książeczka-instrukcja - 20 PLN SPRZEDANE!
Tournament Cyberball - gra, pudełko w bardzo dobrym stanie, karta gwarancyjna, plakat-instrukcja - 20 PLN SPRZEDANE!
Warbirds - gra, pudełko w dobrym stanie, karta gwarancyjna, książeczka-instrukcja - 20 PLN SPRZEDANE!
Blue Lightning - gra, pudełko w dobrym stanie, karta gwarancyjna, książeczka-instrukcja - 25 PLN SPRZEDANE!
California Games -  gra, pudełko w średnio-fatalnym stanie, karta gwarancyjna, książeczka-instrukcja - 15 PLN SPRZEDANE!

-----------

Do całości należy doliczyć koszta przesyłki. Pieniądze na konto w banku Millenium bądź gotówka do ręki w przypadku osobistego odbioru, który jest możliwy tylko w Radomiu i Lublinie.

Być może na sprzedaż będą również rzeczy z tego wątku (za wyjątkiem torby):
http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=5161 , jako że Pin i Epi nie odezwali się od dobrych dwóch miesięcy. Bierzecie panowie, czy nie?

Ostatnio edytowany przez charlie_cherry (2007-11-23 20:41:26)

2

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

ja biore gry, wplata na konto po ustaleniu co i jak.

Don't take it too seriously my love.

/// more for your atari ///

3

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Halo halo, oczywiście, że biorę! Czy torba z dzisiejszej wyprzedaży jest na lynxa 2? Jeśli tak, to dołączam ją do zamówienia, razem z zasilaczem i California Games w pudełku. Czekam jeszcze na $, odezwę się niebawem w sprawie odbioru.

Ostatnio edytowany przez epi (2007-11-22 11:08:54)

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

4

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Offtopic: może raz na zawsze rozwiejmy wątpliwości - wciśnięty przycisk ON to nie jest "częsta wada Lynxów"! To jest zamierzona konstrukcja, aby przypadkiem w kieszeni lub torbie nie włączyć konsolki :)

Wystarczy spojrzeć (kto otwierał) na sposób wykonania plastików z przyciskami - ten typ tak ma i nie jest to żadna usterka. Teraz charlie możesz śmiało podnieść cenę ;) ;) ;)

5

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

BeWu - dzięki za wyjaśnienie sprawy, Lynx I nie ma takiego "bajeru" stąd mój domysł. Przydała by się jakaś mała stronka o Lynxie, która by wyjaśniała takie drobnostki. Rozumiem, że bierzesz wszystkie gry? Bo "California Games" jest w tym zestawieniu dwa razy...

Epi - to jest ta duża torba, nie mylić z tym małym modelem. Zarówno Lynx I jak i II wchodzą bez problemu. Taka sama torba jest na tej aukcji: http://cgi.ebay.co.uk/ATARI-LYNX-2-GAME … dZViewItem
Jak rozumiem bierzesz ją i ten uszkodzony zasilacz? California Games w pudełku - zależy od BeWu, on był pierwszy.

6

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

No to widzę, że się spóźniłem z deka, bo chciałem parę pudełkowych gier wziąć :/ A Comlynxa oczywiście łykam.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Ja nic nie biorę - napisałem zresztą Offtopic - wziąłbym, ale chwilowo jestem niewypłacalny ;)

8

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Sorki BeWu - pomyliłeś mi się z Vulgarem (ups.)

Vulgar - gry masz zaklepane. Niestety o zasilacz poprosił Epi jako pierwszy...

Epi - Vulgar zrezygnował z California Games w pudełu, więc to idzie do ciebie. Tylko potwierdź, że chcesz tę torbę i ten nadpsuty zasilacz.

Z gier została jeszcze Chip's Challenge

Ostatnio edytowany przez charlie_cherry (2007-11-22 14:43:10)

9

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Rozważę Lynxa I ale jeśli ktoś mnie uprzedzi to proszę sprzedawać i na mnie nie patrzeć :)

Tudzież zamienię na stację Atari 1050 / CA2001 ;) Może ktoś chce kupić?

Ostatnio edytowany przez BeWu (2007-11-22 14:37:15)

10

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

charlie_cherry: ok, biorę wcześniej zaklepanego lynxa II, oraz torbę, zasilacz i california games z tego wątku. Daj na pw nr konta.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

11

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Spoznilem sie :/
Jakbys wystawil te gry na Allegro w takich cenach to najpierw sam bym kupil od reki, a potem zlozyl doniesienie do UKiOK o stosowaniu cen dumpingowych ;)

12

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Czy takie dumpingowe? Po tyle je kupiłem - brałem hurtem razem z Lynxami, więc wyszło dużo taniej niż zakup pojedynczych tytułów. A z gier został jeszcze Chip's Challenge.

Pin - wybacz, że tak na publicznym forum, ale bierzesz w końcu te gry, które zaklepałeś 2 miechy temu, czy mam je ponownie wystawić na sprzedaż?

13

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Wobec braku odzewu ze strony Pina, na sprzedaż dodatkowo trafiają:

Blue Lightning: 15 PLN, (sam cart!)

California Games: 10 PLN, opis gry - (sam cart!)

Hard Drivin: 15 PLN, (sam cart!)

Tournament Cyberball: 10 PLN,  (sam cart!)

Warbirds: 20 PLN, gra wraz z 20-stronnicową instrukcją

A teraz dziwne zasady: jako że kilka osób naraz pytało o te dodatkowe gry, to postanowiłem jest je jakoś obdzielić. Pierwsza osoba, która się zgłosi może wziąć dwie dowolne gry, następna też dwie, trzecia zostaje z jedyną, ostatnią. Jeśli jej nie chce - ponownie trafia do sprzedaży.

Wiem, że motam, ale w przeciwnym przypadku pierwsza osoba zgarnęła by wszystkie gierki i nic by nie zostało dla innych. A mikołaj blisko - niech wszyscy (3 osoby?) mają coś z życia :)

Przypominam też, iż nadal są do wzięcia dwie konsole!

14

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Poproszę Hard Drivin i Tournament Cyberball.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

15

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Sikor napisał, że bierze:

Blue Lightning: 15 PLN, (sam cart!)
Warbirds: 20 PLN, gra wraz z 20-stronnicową instrukcją

Zostały "California Games" i konsole.

16

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Sprawdź pocztę.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

17

Odp: Sprzedam Lynxy, akcesoria i gry

Ok - kolejne przetasowania. Epi bierze zestaw Lynxa II, a zostawia model z tego wątku: http://atariarea.krap.pl/forum/viewtopic.php?id=5161 i popsuty zasilacz. Zdaje się, że Vulgar go chciał - nadal zainteresowany?