1

Temat: Pudełka do gier XE

Hej bracia :)

Mógłby ktoś mi podać wymiary dowolnego standardowego pudełka jakiejkolwiek gry na Xe? Może sprecyzuję - chodzi mi o tytuł zagramaniczny, najlepiej ze stajni Atari.

Szukałem w sieci ale wymiarów nikt nie podawał...

2

Odp: Pudełka do gier XE

Chodzi ci o wymiary kartridża? 80 X 65 X 22 mm. XE Vdeo Game Cartridge. Gra Lode Runner.

Nikt nam lekkiego życia nie obiecał i słowa dotrzymał.
8bitów ; dereatari
Apple Hadware

3

Odp: Pudełka do gier XE

Dzięki, to też się przyda. Faktycznie zapomniałem do postu dodać ważnej informacji - rzecz rozbija się o wymiary pudełka, lecz kartonowego. Mam przed sobą box gry Q*bert na A2600 (138 x 192 x 24 mm) - jestem ciekaw czy seria XE posiadała pudełka w tych samych rozmiarach?

Odp: Pudełka do gier XE

Wątpliwe, bo np. do gier do Lynxa są co najmniej 2 rodzaje pudełek.

Atari: FireBee, (Falcon030 CT60e SuperVidel SvEthlana CTPCI), TT, (520ST Pak030 Frak PuPla Panther), (520ST 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx SC1435), (1040STFM UltraSatan SM124), (1040STE 4MB ST RAM 8MB TT RAM CosmosEx NetUSBee SM144 SC1224), 260ST, 520 ST+, (MEGA ST SM125), (65XE Rapidus U1MB VBXE SIDE2 SIO2PC), (Jaguar SkunkBoard), Lynx II, 2x Portfolio

5

Odp: Pudełka do gier XE

mam trochę pudełek, lecz problem w tym :) - że od 20 minut szukam jakiejś miarki :D. Dla porównania jak wreszcie się dokopię do narządu pomiarowego mam np. pudło z defenderem (seria "XL"), AirBall ("XE"), i coś tam do lynxa.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

6

Odp: Pudełka do gier XE

Dzięki Pinek - chodzi mi jedynie o XE, jak pisałem na wstępie (Lynxowe pudełeczka mam, jakoś wszystkie w tym samym rozmiarze).

Pin: jeśli nie masz żadnej miarodajnej miary to może porównaj z pudełkiem gry A2600, może jest identyczne?

7

Odp: Pudełka do gier XE

hmm BeWu-> co wydajecie? Ostatni hit z abbbuuuca?;)
Jak tak, to ja poprosze 2 sztuki

My tu gadu gadu, a dziewczyny w Ornecie nic cieplego w ustach od rana nie mialy:) <>

8

Odp: Pudełka do gier XE

mam miarę - wieczorem będą rozmiary pudełka;- bo teraz nie ma mnie w domu. Obmiar z typowego opakowania gry AIRBALL - seria oczywiście wzorniczo dostosowana do XE.

EDIT:

u mnie wymiary tak samo;- jak poniżej pisze Pet_BB :) - 153 x 215 x 24 mm. Mierzone drewnianym metrem :D

Ostatnio edytowany przez Pin (2007-11-23 09:58:45)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

9

Odp: Pudełka do gier XE

Carty serii XE jakie posiadam mają pudełka w wymiarach mniej więcej: 153 x 215 x 24 mm

10

Odp: Pudełka do gier XE

pin: narzad pomiarowy masz zawsze przy sobie. po prostu podawaj dlugosc w drewnianych czuonkach :D

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

11

Odp: Pudełka do gier XE

DataSoft (Tomahawk, Mercenary): 150x225x30mm +/- 2mm (mierzone zwykłą linijką).
MicroProse (TopGuner): 156x222x25mm, dokładnośc j.w.

EA (Lords of Conquest ) - 220x221x1mm (takie płaskie jak płyty gramofonowe :-)

pozdrowienia,

--== Kup Pan/i dyskietkę - jedyna taka oferta w całym InterNetCie - http://www.atari.org.pl/forum/viewtopic.php?id=18887 ==--

<-- Kontakt przez "E-mail" albowiem moja skrzynka "PW" jest pełna i zaprawdę nie mam czego usunąć.