Temat: PT ist der beste!

oj chyba panie Mc Master nie masz racji .... neo bije je na głowe :)

A ciekawe jeżeli chodzi o sposób działania można było wymyślić nowego?

mcmaster (razem) a nie mc master(osobno)

stawiam na protrackera.

2

Odp: PT ist der beste!

w 6-tej czesci kursu assemblera zajmiemy sie tym problemem, sprobujemy znaleźć coś szybszego od lda $ffff, sta audc1 na 0-page :)

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

3

Odp: PT ist der beste!

mcmaster (razem) a nie mc master(osobno)

Niech ci będzie leniuchu .....

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

4

Odp: PT ist der beste!

Pigula na jakiej podstawie twierdzisz ze Neo bije na glowe PT. Moze na podstawie wysluchanie Crimson.neo, pewnie spodobalo ci sie to rzężenie.

*- TeBe/Madteam
3x Atari 130XE, SDX, CPU 65816, 2x VBXE, 2x IDE Plus rev. C

5

Odp: PT ist der beste!

neo przeciez chwyta rowniez mody a nie tylko pliki *.neo,
(a tych mam ponad 200MB z ST) do tego dochodzi sam design (fakt zrypany z TMC - ale dla mnie rura) i sposób obsługi programu... (głownie chodzi mi tu o obsługę podkatalogów i zastosowanie ścieżki - dla mnie bajka) czekam na kolejną wersję zawierajacą poprawkę 2 bugów (a może i nie bugów - ale rzeczy które mnie denerwują) .. no i jest to program rozwijający się bo nie wierzę aby autor zaprzestał nad nim prac (IP i PT - stanął w miejscu a szkoda )

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: PT ist der beste!

w 6-tej czesci kursu assemblera zajmiemy sie tym problemem, sprobujemy znaleźć coś szybszego od lda $ffff, sta audc1 na 0-page :)

mniam, mniam

https://www.youtube.com/watch?v=jofNR_WkoCE

7

Odp: PT ist der beste!

MT? NEO? I tak najlepsza jest TRINITY!!!  8)
No... jeszcze kobieta w czerwieni.  :P

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

8

Odp: PT ist der beste!

Matrix suxxxxxxxxxxxxx.Oczywiscie Matrix 2.......hehehehe

gep/lamers^dial

9

Odp: PT ist der beste!

matrix2 jest zajebisty - malowniczo leja sie po mordach i w przeciwienstwie do 1 nie udaja, ze chodzi o cos innego :)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

10

Odp: PT ist der beste!

Pieknie grubshy powiedziane. Normalnie kwintesencja recenzji M2 - lepiej bym tego nie ujal.

11

Odp: PT ist der beste!

jedyny Neo ktory rulez to........NEO GEO i koniec tematu.

gep/lamers^dial