1

Temat: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

Oglaszam nabor na nizej wymienione stanowiska:

newsman:

Wymagania: poprawna w miare polszczyzna, znajomosc tematu, pracowitosc (minimum kilka newsow w miesiacu), chec stania sie slawnym.

article writer:

Wymagania: poprawna polszczyzna, znajomosc tematu, minimum 2 arty w miesiacu.

game tester:

Wymagania: poprawna polszczyzna, znajomosc tematu, minimum 4 opisy gier w miesiacu.

Jako wynagrodzenie proponuje, zgodnie z sugestia kol. lewisa, wino na party. Chetni moga sie zglaszac mailem lub za pomoca prywatnej wiadomosci na forum, ewentualnie w tym temacie.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

2

Odp: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

Już widze, te galopujące tłumy - pewnie będziesz musiał zrobić jakąś selekcje  :twisted:

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

3

Odp: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

... szczególnie, ze obiecalem wino  :lol:

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

No wlasnie. Jak dociagniesz do 5 win, ktore Ci jestem winien to pogadamy...  :twisted:

5

Odp: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

No wlasnie. Jak dociagniesz do 5 win, ktore Ci jestem winien to pogadamy...  :twisted:

eeee tylko 5 Lewis nisko się cenisz .... ja to myślę chociaż o jakiejś kratce ;) (ale browarka Okocim Rules)

Ci, którzy przemawiają w imieniu Boga powinni pokazać listy uwierzytelniające. J. Tuwim

6

Odp: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

W zwiazku z ponownym otwarciem atari.area kontynuuje nabor na wyzej wymienione stanowiska, wymagania sie nie zmienily.

Jesli ktos ma jakies propozycje odnosnie nowych dzialow - niech pisze nizej.

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Poszukiwany newsman / article writer / game tester

ja tam moge cos skrobnac i jakies newsy zapodac.......ale co i jak to na maila poprosze.......

gep/lamers^dial