1

Temat: Horrorz

hehehehehe.....klotnie....to lubie.....sa dla mnie jak powietrze.....sa niezbedne......najlepsze sa takie ktore koncza sie rekoczynami.......krew,polamane krzesla...krew..wszedzie krew.........duzo krwi......hektolitry krwi........ :evil:  :twisted:  :twisted:

Jak lubisz takie klimaty to polecam film "Martwica mozgu" (ang. Braindead). Tam bedziesz mial hektolitry krwi i niezla beke. Polecam :D

2

Odp: Horrorz

Mazi....spoko juz widzialem.........co za soft.........0 hardkoru..........

gep/lamers^dial

3

Odp: Horrorz

Zero hardcoru?!?!? Nie widzialem filmu, w ktorym by bylo wiecej krwi i latajacych czlonkow. A scena z kosiarka rozpierd...

4

Odp: Horrorz

fakt faktem....kosiara czyni tam cuda,ale lepsze mixy odchodza na parties.........

gep/lamers^dial

5

Odp: Horrorz

Mazi - a później ten sam gościu wyreżyserował "WŁADCĘ PIERŚCIENI"... niezły postęp co ???  ;)

Co do tego BRAINDEAD - najlepsze sceny: na poczatku z tubylcami w dzungli i przy obiedzie...  heheheheh....   :o   :P   8O

6

Odp: Horrorz

Drc Ty mi lepiej melduj jak sie umawiamy z Szarym,bo czas leci....

gep/lamers^dial

7

Odp: Horrorz

Ogladajac to od razu widac ze koles ma niezle cudo pod czapka. Dla mnie to klasyka gatunku. I lubi spoko klimaty skoro tak mowisz. Wiesz Dracon, nawet nie mialem o tym zielonego pojecia, ze wyrezyserowal tez Wladce...

8

Odp: Horrorz

jak ktos lubi oldschool horror to wlasnie wyszedl "Night of the Living Death" mistrza Romero na DVD (2plytki) juz zacieram rece na extrasy...

gep/lamers^dial

9

Odp: Horrorz

Mikey co sie burzysz???? Ludzie czemu WY tak WSZYSTKO do siebie bierzecie????? Przyjade na party i zadre ze wszystkimi!!!!!!!!!! Wszyscy jestescie lamerami!!!!!!!!!!!!!!!! buahahahahaha

gepciu ... w ramach podgrzewania atmosfery ...MOŻESZ MI NASKOCZYĆ ;) ...respect ...k**** kiedy w końcu jakieś party :)

All I hear is the sound of me falling on the ground

10

Odp: Horrorz

hehehehe.......i atk ma byc....a ja w ramach rewanżu zaistaluje Ci tulipana...też w ramach podgrzewania atmosfery.....który następny???? co? nie ma więcej chętnych??????? pojedyńczo proszę....nie przepychać sie.......Samuraj na koniec kolejki.....Pan tu nie stał...:) :)  :D

gep/lamers^dial

11

Odp: Horrorz

grozby? mi?  to lubie:)

Prawdopodobienstwo, ze dotre na jakis zlot jest odwrotnie proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia przelozonego i wprost proporcjonalne do czestotliwosci marudzenia brata.

12

Odp: Horrorz

ludzie! ogladajac ten film dostawalem momentami martwicy mozgu. gorsze bylo chyba tylko "moje wielkie greckie wesele"...

don't come after... please don't follow me along. when you read this, i'll be gone...

13

Odp: Horrorz

A scena z kosiarka rozpierd...

dla mnie scena gdy mily pan z 2 tasakami i cygarem wpada w szal okazala sie za mocna - lezalem po tym na ziemi  :lol:

http://atari.pl/hsc/ad.php?i=1.

14

Odp: Horrorz

buehehehe! Gepciu a co mnie zrobisz? XD!

*wypina dumie pierś*

Nie masz takiego uzbrojenia jak Lara Croft : D. Mnie nikt nie podskoczy ^^!
A co do filmów, nie było nic gorszego niż Tomb Raider... Ta baba jest koszmarna i nie ma takich pistoletów jak trzeba. Ja oglądałam kiedyś 'Wężoidy' XD. Te wszystkie horrory to jak bajeczki dla dzieci, ja poprosze coś lepszego.. Dramaty psychologiczne i thrillery róló!

There's special place for me in hell. It's called the throne.

15

Odp: Horrorz

ho ho ho powiedzial Nikolai ladując na lotnisku w Nowosybirsku......
A coz ja mialbym Tobie zrobic Messiah? hehehehe
co do pistoletow to ja sie nie bede wypowiadał......powiem tak te pistolety co mam pod reką zupełnie,ale to zupełnie mi wystarczają.... 8O  :D co do horrorkow to......stare filmy z lat 70-tych mają klimat.......np taki Omen.
pozdrowionka!

gep/lamers^dial

16

Odp: Horrorz

Hieh... co racja to racja ... Omen wymiata ; )

There's special place for me in hell. It's called the throne.

17

Odp: Horrorz

Messiah oto info min dla Ciebie (obiecane):
Bjork bedzie w Sopocie 12 lipca w ramach festiwalu "W" na molo.
wejsciowa: 80 zl (w dniu koncertu 100zl)
oprocz Bjork bedzie tez Smolik i Husky itp..........
Sorki za topic here.:)

gep/lamers^dial