Temat: Wyzwanie dla Atarowców

Witam.
Wszelkie chwyty dozwolone, można korzystać z małego Atari, jak i dużego. :) Napisałem tutaj ten temat bo nie wiedziałem gdzie go napisać. Jako, że nie jestem zbyt dobry w robieniu dem itp, postanowiłem zrobić konkursik na najlepsze demo do muzyki Jean'a Michel'a Jarre'a, konkretnie utworu Oxygene 2:
http://www.jeanmicheljarre.pl/radek/Oxy … rt%202.ogg

Można montować obraz z kilku dem, ponieważ utwór jest długi, a pamięć Atari ograniczona. :) Możecie współpracować itp. Tak jak pisałem -wszelkie chwyty dozwolone. :) Motywem mogą być np. gwiazdy, kosmos -nie ograniczam Was. :)

Więc... Do dzieła! :)

Pozdrawiam
Kamil S.

2

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Konkursik konkursikiem a nagrody? :P Czy to takie pobożne życzenie tylko? Bo zaraz padnie "napisz se" pewnie... :)

3

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Nagroda? Publiczne odtworzenie na moim koncercie. :P Na koniec wielki podpis(nick, lub jak zwycięzca będzie chciał nazwisko -mi jest obojętne) :) + podziekowania w literkach na edycji DVD. :)

4

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Utwór oczywiście przerobiony na pokeya?

Dżozef / Altair
- the laziest coder in the Universe

5

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Niekoniecznie... ponieważ to koncert, to raczej ja go będę grał. :) Proponuję zająć się grafiką, to mniej pamięci zostanie zużyte. :) PS. Na koncercie będzie stało trochę komputerków -jako sequencer będzie Atari 1040ST FM. ;)

6

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

W Randomiu ten koncert?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

7

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

To mi śmierdzi wyzyskiem człowieka przez człowieka

8

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Od razu wyzyskiem... To sie nazywa barter ;) Czesto PR'owcy pisza artykuł do czasopisma za free tylko po to zeby umiescic w nim jakies zdjecie albo przemycic dwa razy nazwe jakiejs firmy. I wszyscy sa zadowoleni.

Tu podobnie: kolega kamil bedzie mial ciekawy gadzet na koncert, a autor promocje i slawe. O promocji Atari nie wspomne.
Warto by moze jeszcze wiedziec wiecej o tym koncercie...

9

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Koncert w Radomiu. Muzyka elektroniczna. :) Chcę tak, aby wszyscy byli zadowoleni. Ja będę się cieszył, że będę miał profesjonalny obraz na koncert, autor dema będzie cieszył się, że jego dzieło zostanie publicznie odtworzone. :)
Proszę zadawać pytania. Na wszystkie postaram się w miarę możliwości odpowiedzieć.

PS. Zenon/Dial -to co mi teraz budujesz(te filtry) będą użyte na koncercie. ;)

10

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Mam taką małą sugestię, aby przenieść ten wątek działu do tego przeznaczonego, wszak posiadamy na naszym forum dział poświęcony konkursom :P

11

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Mówisz - masz! :)

I Ty zostaniesz big endianem...

12

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Mówisz filtry...... cholera, byle dobrze grały, bo jak wystąpi efekt ciągnięcia kota za ogon, to po imprezie

13

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

A kiedy i gdzie ten koncert?

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

14

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Póki co nie podaję oficjalnych informacji. Kiedy? Proste -jak skończę przygotowywać materiał i będą dema itp. :)
Gdzie? Pewnie nasza radomska Resursa Obywatelska. Ma bardzo ciekawą salę. Jeśli zgasić wszystkie światła, włączyć projektor... Może powstać wspaniały, niepowtarzalny klimat. Sala ta przeszła remont, i tak wygląda wyjątkowo ciekawie. :)

PS. Dely, wpadnij na GG. :)

15

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

jeśli poważnie podejść do koncertu, to powinieneś termin znać 2-3 miechy wcześniej - i najpierw mieć materiał, a później mówić o czymkolwiek. No chyba, że ma być to jedynie dodatek :) - Mam nadzieję wszelako, że nie chodzi o edycję na DVD wypalonym na LITE-ON'ie ;):P

a ja się zastanawiam nad czymś innym. Jestem przed nagraniem płyty, mam kompletny materiał i dodatkowo zastanawiam się nad coverem ze sceny 8-bit. Chodzi o numer, który można zreplikować w gatunku grania ciężkich dźwięków muzyki z metalu rodem utworzonej. Jet Set Willy odpada z racji na tempo i skomplikowane solo, czy raczej arpeggio i zmiany w nim tonacji - bo nie wiem, czy Santana by to zagrał. Propozycje jak najszybciej - nagranie zaczynam max za 2 tygodnie, a trzeba by na początek bębny do tego zrobić.

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

16

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

pin: muza z Boulder Dasha:P

gep/lamers^dial

17

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Proponuję zamiast kowerów zagrac Biełyje Rozy!

Pin napisał/a:

Jet Set Willy odpada z racji na tempo i skomplikowane solo, czy raczej arpeggio i zmiany w nim tonacji - bo nie wiem, czy Santana by to zagrał.

Odpowiednio zatankowanemu Pinowi uda się wszystko - vide Kocerany i mój komp: Oooo?! Działa!

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

18

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

1. Sytuacja tak wygląda, że już mniej więcej mam zrobione aranżacje, do koncertu sporo czasu -termin do ustalenia -najpierw jeszcze muszę odebrać jeden instrument z Holandii. :)
Taki oto: ;)
http://www.xs4all.nl/~reedgors/64/emine … et310u.jpg

2. Ja wszystko jestem w stanie zagrać -od czego jest Atari 1040ST FM z sequencerem? :D

19

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

hehe, pin zrob cover muzy z drunk chessboard to ponoc przerobka ciezkiej muzy (black metal?) wiec data rade

20

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Boulder Dash :) - heh;- rozkminię temata :) - tzn z mojej strony nie problem, bo i nic trudnego do zagrania tam nie ma - ale gitarowo nie wiem, jak to "powyrabia" :)

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info

21

Odp: Wyzwanie dla Atarowców

Pin - kiedy i gdzie grasz jakiś koncert? Chętnie posłucham...

hex, code and ror'n'rol
niewiedza buduje, wiedza rujnuje