Temat: Sprzedam Falcona

Konfig:

* std. Falcon030 + koprocesor 68882, 14 MB ST RAM-u, sprawny
* dysk Seagate (nie pamiętam dokładnego oznaczenia) 4 GB, sprawny
* dopałka CT060/66 MHz, 128 MB Fast RAM-u
* myszka optyczna
* przejściówka z wyjścia Video Falcona na VGA/RGB, ST Mono, CV
* zasilacz ATX

Komputer jest w obudowie od TT. Sprzęt jest sprawny, ale nie jest w stanie kolekcjonerskim: obudowa jest miejscami pożółkła, brakuje śrubek (może znajdę), zasilacz nie jest zamontowany do środka, a włącza się toto panelem wymontowanym z wieży od TT i wiszącym sobie na kabelku. W mojej ocenie są to jednak nieistotne szczegóły w porównaniu z tym, że sprzęt jest w pełni działającym Falconem CT060 mimo może mało reprezentacyjnego wyglądu.

Ze względu na opisane warunki, w zasadzie wykluczone jest przesłanie go pocztą, bo rzecz jest za delikatna na to, żeby nią rzucać o beton z paru metrów, jak to PP miewa w zwyczaju. Więc odbiór osobisty albo za pośrednictwem opłaconego kuriera.

Oferty poproszę na priv. Wygrywa najwyższa oferta.

Aha, jeszcze jedno: chciałbym, żeby transakcja zakończyła się przed 13 marca, tj. maksymalnie do tego dnia chciałbym mieć pieniądze na koncie.

KMK
? HEX$(6670358)

2

Odp: Sprzedam Falcona

a mozesz podac przedział cenowy ? jaki byś reflektował ?

"wszystko się kiedyś kończy......."

3

Odp: Sprzedam Falcona

Myślę, że w sytuacji, kiedy goły Falcon kosztuje 600-700 złotych, a CT060 sporo powyżej 1000, zaproponować mniej niż 1500 za komplet byłoby nieprzyzwoite.

Dodatkowe informacje: komputer ma niedopaloną płytę (16 MHz), więc nie ma niebezpieczeństwa, że się nagle zjara. Dysk tam zamontowany to IDE, ale kontroler SCSI też działa. Klawiatura jest od MegaSTE. Sprzedaję tylko komplet, żadne rozdzielanie na CT060 i samego Falcona nie wchodzi w grę, bo komputer bez tej karty nie działa: nie ma już starego zasilacza.

EDIT: zapomniałem, w komplecie jest jeszcze BlowUp, czyli ext. clock 50 MHz dla Videla.

Ostatnio edytowany przez drac030 (2008-03-03 12:31:14)

KMK
? HEX$(6670358)

4

Odp: Sprzedam Falcona

Oferta nieaktualna.

KMK
? HEX$(6670358)