1

Temat: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Mam około 30 wtyczek do zewnetrznego flopa do ST (DIN14). Jest ktos zainteresowany? Czekam na propozycje.

2

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Jakbyś znalazł jakąś monitorową (DIN 13-PIN) to bym był bardzo dźwięczny... :)

I Ty zostaniesz big endianem...

3

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Monitorowej niestety nie mam.... Chyba, ze do Falcona (chyba Canon 19).

4

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Wtyki monitorowe do st mozna kupic w serwisie: www.tme.pl. Wystarczy wpisac "atari" i sam znajdzie odpowiedni dzial :D . Wtyczki sa po 2.99zl.

5

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Pasiu: no - wpisałem "atari" i znalazł mi, ale gniazdo - a ja poszukuję wyczki. Podobno rozstaw jest podobny do innej wtyczki, którą można w tym celu rozbroić - nie pamiętam tylko o jaką wtyczkę chodzi - może mnie ktoś naprowadzi... (chodzi mi o wtyczkę monitorową do ST ofkorz  8) )

I Ty zostaniesz big endianem...

6

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Sa i gniazdka na kabel (typ DIO-K13 - pozycja 20 w katalogu) i wtyczki (typ SE-DIO13 - pozycja 21 w katalogu). Poszukaj dobrze...

7

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Ja kupowalem wtyczki monitorowe w Lodzi po niecale 5zl w sklepie elektronicznym przy Rzgowskiej zaraz obok placu Reymonta (niedawno go przeniesli w to miejsce - wczesniej byl kolo Uniwersalu).

8

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Sa i gniazdka na kabel (typ DIO-K13 - pozycja 20 w katalogu) i wtyczki (typ SE-DIO13 - pozycja 21 w katalogu). Poszukaj dobrze...

Fakt!  :oops: Kurde, co ślepemu po oczach, dzięki - cena wydaje się rozsądna, pewnie skorzystam. Jeszcze raz THX!  :D

I Ty zostaniesz big endianem...

9

Odp: Wtyczki do zewnętrznego flopa do ST

Jeśli ktoś chce gniazda montarzowe SIO (do płyty) to moge załatwić po 2.5 zeta; ilość dowolna (prawie).

ADRES: pin@atari.pl - konto zlikwidowane. Aktualny adres: pin(at)atari8.info