1

Temat: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

Hej!

Mam pytanie dość nietypowe, mianowicie: jakiego emulatora ZX Spectrum powinienem użyć aby obejrzeć produkcje z Forever9 dla platformy ZX Spectrum? co poniektóre produkcje uruchomiły mi się pod "Speccy 1.6" ale za nic nie mogę uruchomić dema które zajęło pierwsze miejsce na emulatorze, a chętnie bym je obejrzał.

pozdrawiam
Seban

Ostatnio edytowany przez seban (2008-03-22 21:03:45)

2

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

Polecam emulator EmuZWin - mój ulubiony. Sprawdzałem - dema się odpalają, tylko trzeba odpowiednio ustawić model emulowanego komputera (ja wybrałem Spectrum+3).

Ostatnio edytowany przez asal (2008-03-22 21:25:00)

3

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

Popieram, EmuZWin chyba najlepiej robi ;)

Czy możecie wyjaśnić, Stirlitz, dlaczego wasz służbowy adres stirlitz@rsha.gov.de ma aliasa justas@gru.su?
Nie czytam PM. Proszę używać e-mail.

4

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

Hej!

Dzięki! Wszystko już działa! :D

Seban

5

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

ja polecam   Z80Stealth v0.600b

6

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

BTW. A gdzie sa dema na Atari z Forever9. W tym pliku co mozna sciagnac ze strony oficjalnej sa tylko pliki z muzyka i zdjeciami.

7

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

Patrz uważnie. Są też dema. Przynajmniej były w wersji którą ściągałem w poniedziałek.

Hitler, Stalin, totalniak, SSman, NKWDzista, kaczor dyktator, za długo byłem w ChRL, wypowiadam się afektywnie.

8

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

RealSpec też jest niezły: http://www.ramsoft.bbk.org/realspec.html

9

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

Dzeiki epi. faktycznie nie przygladnalem sie dobrze.

Odp: jaki emulator ZX Spectrum aby obejrzeć dema z F9

A czy ktos, kto sie orientuje w tworczosci scenowej ZX Spectrum moze ocenic, jaki jest poziom tych prac w stosunku do sredniej? Scena ZX sie rozwija czy zwija? Ja nie zauwazylem tak nic ciekawego wsrod tych produkcji, moze z wyjatkiem niektorych grafik.

Kaz/Rohar
Prowadzę stronę dla obłąkanych: http://atari.online.pl/